


Wymiary 35×117×39 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Nowoczesny i wyrafinowany design pochodzi z warsztatu młodych czeskich projektantów, studia WRKS. Dostępny w 3 wariantach rozmiarowych Uno, Duo, Trio. Każdy egzemplarz ma oddzielnie wyjmowany pojemnik. Obsługa jest łatwa - wszystkie wersje skrzynki są wyposażone w kółka, pojemniki mają uchwyty, a także otwory do solidnego przymocowania podpory dla roślin. Podlewanie nie wymaga wysiłku - Berberis ma duży zbiornik na wodę ze wskaźnikiem poziomu wody, wystarczająco duży otwór do podlewania i przelew. Doskonały do uprawy warzyw, kwiatów, małych krzewów lub ziół. Podpórka do roślin nie jest dołączona.Doniczka zawiera: 3 oddzielne pojemniki, 3 knoty i 2 wskaźniki poziomu.Pojemność gleby: 3x 18 l i pojemność wody: 27 l.
| Szerokość: | 117 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 39 cm |
| Wysokość: | 35 cm |
| Materiał | Plastik |
|---|---|
| Lokalizacja | Pokojowe |
| Rodzaj | Klasyczne |
| Samonawadniające | Tak |
| Kolor | Czarna |
| Rozmiar | 117 cm |
| Samonawadnianie | Tak |
| Waga | 6,1 kg |
| Producent | Plastia |

Pokojowa
W magazynie

35×79×37 cm, plastikowa, zewnętrzna
W magazynie
Klasyczna

Betonowa

Drewniana

Zewnętrzna, betonowa

Drewniana, betonowa

Zewnętrzna, betonowa

Betonowa

25×23×62 cm, plastikowa, zewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, głębokość

Zewnętrzna, betonowa

Zewnętrzna


Betonowa
W magazynie
Zewnętrzna, betonowa

Betonowa

Drewniana, na balustradę

6×66×93 cm
W magazynieDostawa gratis
19×75×19 cm, plastikowa, pokojowa
W magazynie
35×45×39 cm
W magazynie
Drewniana, głębokość

35×78×39 cm, plastikowa, pokojowa
W magazynie
Drewniana, klasyczna, na balustradę

Drewniana

Drewniana, głębokość

Drewniana

Drewniana, głębokość

Drewniana, zewnętrzna

29×57×28 cm, betonowa
W magazynie
12×17×48 cm, plastikowa, pokojowa
W magazynie
Okrągła
W magazynie
Klasyczna, plastik, zewnętrzna
W magazynie
Okrągła, kamienna, zewnętrzna
W magazynie
10×100×0 cm, prosta
W magazynie
40×25×41 cm, z wieczkiem, na odpady mieszane
W magazynie
Toppery
W magazynie
Nowoczesna, industrialna, drewniane ogrodzenia
W magazynie
Bambusowa, materiałowa, okna klasyczne
W magazynie

Materiałowa, na nóżkach, tapicerowana
W magazynie


Na kółkach
W magazynieDostawa gratis
Mobilna
W magazynieDostawa gratis
129×72×35 cm, drewniana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
55×50 cm, z szufladą, industrialna
W magazynie
40×105×65 cm, nowoczesna, szklana
W magazynie
92×75×63 cm, bez kółek, żebrowana
W magazynie