
Zielony rozkładany narożnik z materiału bouclé (lewostronny) Quinoa – Bonami Selection
91×255×162 cm, rozkładana, nowoczesna, lewa
7519 zł

Jasnoróżowa rozkładana sofa z materiału bouclé 247 cm Quinoa – Bonami Selection
91×247×110 cm, rozkładana, nowoczesna, materiałowa
5689 zł

Jasnoróżowy rozkładany narożnik z materiału bouclé (lewostronny) Quinoa – Bonami Selection
91×255×162 cm, rozkładana, nowoczesna, lewa
7349 zł

Beżowy rozkładany narożnik z materiału bouclé (lewostronny) Quinoa – Bonami Selection
91×255×162 cm, rozkładana, nowoczesna, lewa
7519 zł

Szary rozkładany narożnik z materiału bouclé (lewostronny) Quinoa – Bonami Selection
91×255×162 cm, rozkładana, nowoczesna, lewa
7359 zł

Beżowy rozkładany narożnik z materiału bouclé (prawostronny) Quinoa – Bonami Selection
91×255×162 cm, rozkładana, prawa, nowoczesna
7519 zł

Jasnoróżowy rozkładany narożnik z materiału bouclé (prawostronny) Quinoa – Bonami Selection
91×255×162 cm, rozkładana, prawa, nowoczesna
7349 zł

Niebieski rozkładany narożnik z materiału bouclé (lewostronny) Quinoa – Bonami Selection
91×255×162 cm, rozkładana, nowoczesna, lewa
7359 zł

Szary rozkładany narożnik z materiału bouclé (prawostronny) Quinoa – Bonami Selection
91×255×162 cm, rozkładana, prawa, nowoczesna
-10 %6686 zł
7429 zł

Zielony rozkładany narożnik z materiału bouclé (prawostronny) Quinoa – Bonami Selection
91×255×162 cm, rozkładana, prawa, nowoczesna
7519 zł

Niebieska rozkładana sofa z materiału bouclé 247 cm Quinoa – Bonami Selection
91×247×110 cm, rozkładana, nowoczesna, materiałowa
-10 %5354 zł
5949 zł

Beżowa rozkładana sofa z materiału bouclé 247 cm Quinoa – Bonami Selection
91×247×110 cm, rozkładana, nowoczesna, materiałowa
4460 zł

Zielona rozkładana sofa z materiału bouclé 247 cm Quinoa – Bonami Selection
91×247×110 cm, rozkładana, nowoczesna, materiałowa
5899 zł

Niebieski rozkładany narożnik z materiału bouclé (prawostronny) Quinoa – Bonami Selection
91×255×162 cm, rozkładana, prawa, nowoczesna
7399 zł

Szara rozkładana sofa z materiału bouclé 247 cm Quinoa – Bonami Selection
5899 zł
Zielony rozkładany narożnik z materiału bouclé (lewostronny) Quinoa – Bonami Selection
Wymiary 91×255×162 cm
Wybrany wariant:Zielony rozkładany narożnik z materiału bouclé (lewostronny) Quinoa – Bonami Selection
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 6391,15 zł
Historia cen
- 1.05.2026 - 7519 zł
- 29.04.2026 - 7519 zł
- 24.04.2026 - 6391,15 zł
- 21.04.2026 - 7519 zł
- 17.04.2026 - 6391,15 zł
- 15.04.2026 - 7519 zł
- 8.04.2026 - 6391,15 zł
- 28.03.2026 - 7519 zł
- 24.03.2026 - 6619 zł
- 19.03.2026 - 5626,15 zł
- 16.03.2026 - 6619 zł
- 5.03.2026 - 5626,15 zł
- 7.11.2025 - 5029 zł
- 1.11.2025 - 5295 zł
- 28.10.2025 - 6619 zł
- 25.10.2025 - 5692,34 zł
- 22.10.2025 - 5295,2 zł
- 20.10.2025 - 6619 zł
- 14.10.2025 - 5692 zł
- 9.10.2025 - 5295 zł
- 7.10.2025 - 5039 zł
- 3.10.2025 - 5417 zł
- 1.10.2025 - 6299 zł
- 23.09.2025 - 5354 zł
- 21.09.2025 - 5921 zł
- 16.09.2025 - 6299 zł
- 12.09.2025 - 5417 zł
- 29.08.2025 - 6299 zł
- 24.08.2025 - 5417 zł
- 19.08.2025 - 6299 zł
- 15.08.2025 - 5417 zł
- 30.07.2025 - 6299 zł
- 25.07.2025 - 5417 zł
- 22.07.2025 - 6299 zł
- 15.07.2025 - 5039 zł
- 11.07.2025 - 5417 zł
- 26.06.2025 - 6299 zł
- 20.06.2025 - 5228 zł
- 10.06.2025 - 6299 zł
- 6.06.2025 - 5417 zł
- 1.06.2025 - 6299 zł
- 9.05.2025 - 5669 zł
- 30.04.2025 - 6299 zł
- 25.04.2025 - 5354 zł
- 22.04.2025 - 6299 zł
- 10.04.2025 - 5417 zł
- 25.03.2025 - 6299 zł
- 20.03.2025 - 5417 zł
- 18.03.2025 - 6299 zł
- 13.03.2025 - 5039 zł
- 10.03.2025 - 6299 zł
- 5.03.2025 - 5417 zł
- 26.02.2025 - 6299 zł
- 18.02.2025 - 5417 zł
- 10.02.2025 - 5039 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Opis produktu
Dzięki miękkiemu obiciu z tkaniny bouclé sofa oferuje wyjątkowy komfort i ponadczasowy design. Warto wiedzieć: Pokrowiec został wykonany w 100% z butelek PET z recyklingu.
Wymiary
| Szerokość: | 255 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 162 cm |
| Wysokość: | 91 cm |
Specyfikacje
| Funkcje | Rozkładane |
|---|---|
| Materiał tapicerski | Materiał |
| Kolor | Zielona |
| Styl | Nowoczesny |
| Rodzaj narożnika | Lewy |
| Wysokość oparcia pleców | Niska |
| Poduszki siedziska | Na stałe |
| Twardość siedziska | Średnio twarde |
| Poduszki oparcia | Zdejmowane |
| Kraj pochodzenia | PL |
| Szerokość podłokietnika | 20 cm |
| Wysokość podłokietnika | 62 cm |
| Wysokość oparcia | 32 cm |
| Szerokość siedziska | 210 cm |
| Głębokość siedziska | 60 cm |
| Wysokość siedziska | 40 cm |
| Wysokość nóg | 3 cm |
| Głębokość siedziska szezlonga | 118 cm |
| Całkowita głębokość podstawy | 110 cm |
| Nośność | 305 kg |
| Waga | 120 kg |
| Rozmiar sofy | 3-osobowa |
| Zdejmowany pokrowiec | Nie |
| Pielęgnacja | Czyścić suchą szmatką, nie używać agresywnych środków czyszczących |
| Rozmiar powierzchni do spania | 150x200 |
| Wypełnienie | Sprężyny/molitan (PUR) |
| Kolekcja | Quinoa |
| Róg i kształt | Lewy róg/z szezlongiem |
| Montaż wymagany | Częściowo |
| Funkcja | Ze schowkiem/rozkładane |
| Design | Boho/skandynawski/nowoczesny |
| Jakość | Extra |
| Kolor nóg | Czarny |
| Materiał nóg | Plastik |
| Materiał konstrukcji | MDF/lite drewno sosnowe |
| Specyfikacja materiału | 100% poliester |
| Skala testu martindale'a | 95000 martindale |
| Nazwa materiału obicia | Now or Never 37 |
| Materiał obicia | Bouclé |
| Producent | Bonami Selection |
Recenzje
Opinie użytkowników
Przyjemny materiał. Sofa jest trochę twardsza.
Za te pieniądze to jest doskonałe.
Materiał w dłuższej części jest nieco zbyt luźny.
Podobne produkty

Zielony narożnik L z funkcją spania S6-A98
Rozkładana, nowoczesna, uniwersalna
W magazynie
Narożnik BABU z funkcją spania układ L Prawy Tkanina NOWORNEVER 56
Rozkładana, prawa, nowoczesna
W magazynie
Narożnik BABU z funkcją spania układ L Lewy Tkanina NOWORNEVER 56
Rozkładana, prawa, nowoczesna
W magazynie
Narożnik z funkcją spania MONDO Cappuccino
Na nóżkach, prawa, lewa
W magazynie
Narożnik ILUSIO L z elektryczną regulacją siedziska WERSAL
Nowoczesna, drewniana, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Zielony rozkładany narożnik L z funkcją spania T7-S43
Rozkładana, nowoczesna, uniwersalna
W magazynie
Narożnik z funkcją spania MILO2 Turkusowy
Prawa, lewa, uniwersalna
W magazynie
Narożnik COCO z funkcją spania, poduszkami i pojemnikiem NowOrNever 38 Zielony
Rozkładana, nowoczesna, z poduszkami
W magazynie
Kanapa narożna prawostronna z zieloną teksturowaną tapicerką - BERENIA
Prawa
W magazynieDostawa gratis
Narożnik STORM L układ L z funkcją regulacji oparcia i wysuwu podnóżka WERSAL
Nowoczesna, materiałowa, wysoka
W magazynieDostawa gratis
Narożnik ILUSIO L z elektryczną regulacją siedziska WERSAL
Nowoczesna, drewniana, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Kanapa narożna dwustronna rozkładana typu express z tapicerką w butelkowej zieleni - Miejsce do spania 140 cm - Materac 14 cm - CALIFE
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Narożnik STORM L układ L z funkcją regulacji oparcia i wysuwu podnóżka WERSAL
Nowoczesna, materiałowa, wysoka
W magazynieDostawa gratis
Narożnik BABU z funkcją spania układ L Lewy Tkanina NOWORNEVER 100
Rozkładana, prawa, nowoczesna
W magazynie
Narożnik BABU z funkcją spania układ L Prawy Tkanina NOWORNEVER 100
Rozkładana, prawa, nowoczesna
W magazynie
Narożnik MATEO S Wolnostojący Lewostronny Tkanina Memphis 11 kolor Oliwkowa zieleń WERSAL
Rozkładana, prawa, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Narożnik PLAZA L Prawostronny w tkaninie Promocyjnej APHRODITE 12 WERSAL
Nowoczesna, industrialna, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Narożnik z funkcją spania PETRA2 Kremowy/Czarny
Prawa, lewa, uniwersalna
W magazynie
Narożnik COCO z funkcją spania, poduszkami i pojemnikiem NowOrNever 92 Szary
Rozkładana, nowoczesna, z poduszkami
W magazynie
Narożnik kanapa z funkcją spania MILO3 Turkusowy
Prawa, lewa, uniwersalna
W magazynie
Narożnik COCO WIND z funkcją spania poduszkami i pojemnikiem NOW OR NEVER 100 WERSAL
Nowoczesna, z poduszkami, materiałowa
W magazynie
Narożnik MATEO S Wolnostojący Prawostronny Tkanina Memphis 11 kolor Oliwkowa zieleń WERSAL
Rozkładana, prawa, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Narożnik z funkcją spania SAM1 Kremowy/Czarny
Rozkładana, prawa, lewa
W magazynie
Narożnik BONO z funkcją spania Drewniane nóżki Eleganckie podłokietniki Głębokie siedzisko Lewa strona Barrel 37
Nowoczesna, drewniana, lewa
W magazynie
Kanapa narożna "Alain" - 221 x 145 x 85 cm - 3 miejsca - Szara
Rozkładana, drewniana, rustykalna
Dostawa gratis
Narożnik EMPORIO L z funkcją spania WERSAL
Prawa, nowoczesna, lewa
W magazynieDostawa gratis
Narożnik BABU z funkcją spania układ L Lewy Tkanina CLOUD 91
Rozkładana, prawa, nowoczesna
W magazynie
Uniwersalny narożnik do salonu Kora - tkanina Wind, zielony
Rozkładana, prawa, nowoczesna
Dostawa gratis
Ciemnoszary rozkładany narożnik ZENA, dwustronny
73×200×141 cm, rozkładana, uniwersalna
W magazynie
Narożnik PLAZA L Lewostronny w tkaninie Promocyjnej APHRODITE 12 WERSAL
Nowoczesna, industrialna, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Narożnik GIOTTO L elektryczna regulacja siedziska WERSAL
Nowoczesna, industrialna, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Narożnik z funkcją spania sprężyny faliste ADI lewy Srebrny/Czarny
Prawa, nowoczesna, lewa
W magazynieNajlepsze produkty od Bonami

Wisząca suszarka na pranie w kolorze srebra 11 m Gale – Metaltex
96×31×31 cm, wisząca, wewnętrzna
W magazynie
Zielone kompostowniki zestaw 2 szt. 125 l – Maximex
W magazynie
Czarny wiszący metalowy regał na wino liczba butelek 5 Lava – Metaltex
44×24×9 cm, metalowa, wisząca
W magazynie
Naturalny obrotowy organizer łazienkowy Moona – Umbra
Do gniazdka
W magazynie
Kieliszki zestaw 6 szt. do wódki 50 ml – Lyngby Glas
Zestawy, na kieliszki
W magazynie
Szary dywan Universal Kasbah Gris, 160x230 cm
160×230 cm, do pokoju, shaggy

Ociekacz do naczyń Metaltex Felicia, 45x23 cm
W magazynie
Dywan Universal Parma Garro, 160x230 cm
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Kartonowy organizer na dokumenty Johan – Bigso Box of Sweden
W magazynie
Deski do krojenia zestaw 3 szt. 26,5x35,5 cm Choptima – Rosti
26×35 cm, plastikowa, kwadratowa
W magazynie
Kremowy dywan dziecięcy 120x170 cm Beats – Universal
120×170 cm, klasyczna, prostokąt
W magazynie
Patelnia na naleśniki ze stali nierdzewnej ø 26 cm – Blomsterbergs
⌀ 26 cm, gazowa, na naleśniki
W magazynie
Czarny metalowy modułowy system półek 27x203,5 cm Solis – Umbra
203×26×35 cm, prosta
W magazynieDostawa gratis
Biały plastikowy kosz na śmieci 5 l Inca – Wenko
25 cm, ⌀ 18 cm, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Dywan Universal Balaki, 160x230 cm
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynieDostawa gratis
Stalowy regulowany podwójny karnisz 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Metalowa
W magazynie
Niebieski dywanik łazienkowy 50x80 cm – JAHU collections
Dywaniki łazienkowe, sztukowa
W magazynie
Deska do prasowania typu rękawnik 52x12 cm Leona – Wenko
Wolno stojąca










