







Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Wyczaruj w swojej sypialni magiczną ciszę zimowego lasu. Pościel z mikroflaneli w prosty zimowy motyw w skandynawskim designu będzie świetnym towarzyszem w mroźne noce. Pościel jest dwustronna - z jednej strony znajdują się choinki na białym tle, które przywołują urok śnieżnych równin, druga strona jest jednokolorowa w świątecznym beżowo-złotym odcieniu. Pościel jest pięknie miękka i ciepła – to idealny towarzysz dla małych i dużych zmarzluchów. Mikroflanela szybko schnie, nie wymaga prasowania, nie gniecie się i jest delikatna dla wrażliwej skóry. Poczuj magię kolekcji tekstyliów domowych Nordic, która w szczególny sposób czerpie inspirację z popularnego skandynawskiego designu i wprowadza harmonię nordyckiego stylu życia do Twojego domu. W kolekcji Nordic każdy znajdzie coś dla siebie: delikatne pastelowe kolory, neutralną tonację kolorystyczną, motywy naturalne i zwierzęce czy tradycyjne wzory folklorystyczne. Zestaw zawiera: · 1 poszewkę na poduszkę 70 x 90 cm · 1 poszwę na kołdrę 140 x 200 cm
| Rodzaj | Łóżko jednoosobowe |
|---|---|
| Materiał | Mikroflanel, Poliester |
| Zapinanie | Zamek |
| Motywy | Bożonarodzeniowe, Jednokolorowe |
| 4home | 4HOME |
| Gramatura | 240 g/m2 |
| Prasowanie | Nie wolno prasować |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze standard |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Rozmiary kołdry | 140 x 200 cm |
| Rozmiary poduszki | 70 x 90 cm |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4Home |
Opinie użytkowników
Na szczęście nie brakowało poduszki, chociaż była tam tylko zmięta, wciśnięta.
jak wygląda, tak naprawdę dochodzi

Jednokolorowa, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, krepowa
W magazynie
Jednokolorowa, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, bawełniana satyna, satynowa
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
200×220 cm, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikroflanel, poliestrowa
W magazynie
Głębokość
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikroflanel, poliestrowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikroflanel, poliestrowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikroflanel, poliestrowa
W magazynie
200×200 cm, łóżko dwuosobowe, francuska
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Kwiaty, łóżko dwuosobowe, bawełniana
W magazynie
Bawełniana, guziki
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikroflanel, poliestrowa
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Kropki, łóżko dwuosobowe, bawełniana
W magazynie
Bawełniana, poliestrowa
W magazynie
Bawełniana
W magazynie

Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Zapachowa, dekoracyjna, sztukowa
W magazynie
Elastyczna
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Na drzwi, na stół
W magazynie
Dla dziewczynek, do łóżeczka, zamek
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Do sypialni, nowoczesna, okrągła
W magazynie
Szklana, dawkowa
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Solarna, ścienne oświetlenie, plastikowa
W magazynie

Ogrodowa, klasyczne dziecięce huśtawki, wisząca
W magazynie