
Czarno-kremowy dywan dwustronny NORTHRUGS Panama, 120x170 cm
120×170 cm, shaggy, syntetyczna, z średnim włosiem
266,89 zł

Czarno-kremowy chodnik dwustronny NORTHRUGS Panama, 80x350 cm
80×350 cm, shaggy, jednokolorowa, syntetyczna
333,19 zł

Czarno-kremowy dywan dwustronny NORTHRUGS Panama, 160x230 cm
Shaggy, syntetyczna, z średnim włosiem, polipropylenowa
449,65 zł

Czarno-kremowy chodnik dwustronny odpowiedni na zewnątrz NORTHRUGS Panama, 80x150 cm
80×150 cm, shaggy, syntetyczna, z średnim włosiem
158,94 zł

Czarno-kremowy chodnik dwustronny NORTHRUGS Panama, 80x250 cm
80×250 cm, shaggy, jednokolorowa, syntetyczna
253,29 zł
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 251,19 zł
Historia cen
- 26.04.2026 - 266,89 zł
- 17.04.2026 - 266,89 zł
- 14.04.2026 - 251,19 zł
- 5.03.2026 - 260,95 zł
- 18.12.2025 - 259,05 zł
- 25.11.2025 - 235,5 zł
- 21.11.2025 - 247,9 zł
- 11.11.2025 - 260,95 zł
- 1.11.2025 - 273,95 zł
- 1.11.2025 - 307 zł
- 20.10.2025 - 245,6 zł
- 8.10.2025 - 246 zł
- 7.10.2025 - 307 zł
- 3.10.2025 - 264 zł
- 1.10.2025 - 307 zł
- 30.09.2025 - 246 zł
- 12.09.2025 - 264 zł
- 29.08.2025 - 307 zł
- 24.08.2025 - 264 zł
- 19.08.2025 - 307 zł
- 15.08.2025 - 264 zł
- 30.07.2025 - 307 zł
- 25.07.2025 - 264 zł
- 15.07.2025 - 307 zł
- 11.07.2025 - 264 zł
- 26.06.2025 - 307 zł
- 20.06.2025 - 255 zł
- 17.06.2025 - 307 zł
- 10.06.2025 - 261 zł
- 6.06.2025 - 264 zł
- 27.05.2025 - 307 zł
- 23.05.2025 - 264 zł
- 20.05.2025 - 307 zł
- 19.05.2025 - 270 zł
- 19.05.2025 - 261 zł
- 19.05.2025 - 270 zł
- 18.05.2025 - 261 zł
- 17.05.2025 - 270 zł
- 17.05.2025 - 261 zł
- 17.05.2025 - 270 zł
- 16.05.2025 - 261 zł
- 16.05.2025 - 270 zł
- 2.05.2025 - 307 zł
- 30.04.2025 - 304 zł
- 25.04.2025 - 258 zł
- 15.04.2025 - 304 zł
- 10.04.2025 - 261 zł
- 7.04.2025 - 304 zł
- 27.03.2025 - 299 zł
- 25.03.2025 - 290 zł
- 20.03.2025 - 249 zł
- 26.02.2025 - 232 zł
- 26.02.2025 - 290 zł
- 22.02.2025 - 249 zł
- 15.02.2025 - 290 zł
- 13.02.2025 - 249 zł
- 11.02.2025 - 290 zł
- 10.02.2025 - 249 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Opis produktu
Dywany NORTHRUGS możesz umieścić zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Wykonane są z wysokiej jakości polipropylenu, dzięki czemu są bardzo wytrzymałe i łatwe w pielęgnacji - wystarczy je przetrzeć wilgotną ściereczką. Dywan NORTHRUGS jest praktyczny, estetyczny i miły w dotyku. Ponadto gwarantuje: • niemiecką jakość • wytrzymałość • piękne kolory, które nie wybledną • wyjątkowe motywy i wzory
Wymiary
| Szerokość: | 120 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 170 cm |
Specyfikacje
| Wysokość włosu | Shaggy, Średni włos |
|---|---|
| Materiał | Polipropylen |
| Kolor | Szara |
| Rodzaj materiału | Syntetyczne |
| Kraj pochodzenia | BE |
| Skład i rodzaj materiału | Polipropylen |
| Grubość | 0.5 cm |
| Długość włosia dywanu | Bez włosia |
| Kształt | Prostokątny |
| Waga | 2.8 kg |
| Długość | 170 cm |
| Certyfikaty i normy | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Umiejscowienie | Zewnętrzne/wewnętrzne |
| Rodzaj tkania | Tkane maszynowo |
| Rodzaj wykończenia | Obszyte krawędzie |
| Rodzaj włosia | Bouclé |
| Kolekcja | Twin |
| Wzór | Paski |
| Design | Industrialny/skandynawski/nowoczesny |
| Jakość | Basic |
| Gęstość | 1350 g/m² |
| Gęstość tkaniny | Niska |
| Właściwości | Odpowiednie do podgrzewanych podłóg/dwustronny |
| Pielęgnacja | Czyścić za pomocą piankowego środka czyszczącego, odpowiedniego dla tego typu/odkurzać regularnie |
| Materiał tylnej strony | Bez spodniej warstwy |
| Specyfikacja materiału | 100% polipropylen |
| Producent | Hanse Home |
Recenzje
Podobne produkty

Dywan z krótkim włosiem Monochrome, projekt Folkform
Skandynawska, rustykalna, industrialna
W magazynie
Dywan z krótkim włosiem Monochrome, projekt Folkform
Skandynawska, rustykalna, industrialna
W magazynie
Antracytowy owalny dywan 100x200 R7-W47
Do pokoju, nowoczesna, owalna
W magazynie
Dywan pluszowy Pouffy butelkowa zieleń koło 120 cm x 120 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Dywan pluszowy Pouffy butelkowa zieleń 120 cm x 120 cm koło
Do pokoju, nowoczesna, retro
W magazynie
Antracytowy owalny dywan 120x170 S8-F94
Do pokoju, nowoczesna, owalna
W magazynie
Ręcznie tkany dywan z wełny Liv
Do pokoju, naturalna, tkana
W magazynie
Chodnik z frędzlami Monochrome, projekt Folkform
Chodniki, skandynawska, rustykalna
W magazynie
Dywan z krótkim włosiem Monochrome, projekt Folkform
Skandynawska, rustykalna, industrialna
W magazynie
Dywan pluszowy Sky szary 120 cm x 120 cm koło
Do pokoju, nowoczesna, retro
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Dywan pluszowy Sky szary antypoślizgowy do prania 120 cm x 120 cm
Do pokoju, gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Szary okrągły dywan odpowiedni do prania ø 120 cm Sky – Ayyildiz Carpets
⌀ 120 cm, do pokoju, shaggy
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Uniwersalny dywan średni, 40 cm x 40 m
Do pokoju, shaggy, z średnim włosiem
W magazynieDostawa gratis
Chodnik z krótkim włosiem Kari
Do pokoju, chodniki, gotowa
W magazynie
Ręcznie tkany dywan z wiskozy Jane
Chodniki, okrągła, kwadratowa
W magazynie
Chodnik z krótkim włosiem Kari
Do pokoju, chodniki, gotowa
W magazynie
Okrągły ręcznie tkany dywan z wiskozy Jane
Chodniki, okrągła, kwadratowa
W magazynie
Okrągły dywan z krótkim włosiem Lagoon
Okrągła, gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Dywan zewnętrzny Relax ramka szary koło 120 cm x 120 cm
Zewnętrzna, do pokoju, nowoczesna
W magazynie
Dywan pluszowy Sky czarny 60 cm x 110 cm
Do pokoju, nowoczesna, retro
W magazynie
Dywan pluszowy Sky czarny antypoślizgowy do prania 60 cm x 110 cm
Do pokoju, gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Ręcznie tkany dywan z wiskozy Jane
Chodniki, okrągła, kwadratowa
W magazynie
Okrągły ręcznie tkany dywan z wiskozy Jane
Chodniki, okrągła, kwadratowa
W magazynie
Dywan Flow 120x170 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Dywan Galeria 2 GL033A 200x290 Prostokąt
Do pokoju, nowoczesna, gotowa
W magazynie
Dwustronny chodnik wewnętrzny/zewnętrzny Whitby
Zewnętrzna, do pokoju, chodniki
W magazynie
Ręcznie tkany dywan z wełny Liv
Do pokoju, naturalna, tkana
W magazynie
Ręcznie tkany dywan z wełny Liv
Do pokoju, naturalna, tkana
W magazynie
Miękki dywan ze sztucznego futra, szary, FELINE
Do pokoju, nowoczesna, futrzana
W magazynie
Dywan pluszowy Pouffy czarny 120 cm x 120 cm koło
Do pokoju, wykładziny, kwadratowa
W magazynie
Dywan pluszowy Pouffy czarny koło 120 cm x 120 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Dywan z krótkim włosiem Monochrome, projekt Folkform
Skandynawska, rustykalna, industrialna
W magazynieNajlepsze produkty od Bonami

Marmurowa deska do krojenia 21x31 cm Marmore – Premier Housewares
Kwadratowa

Kremowa/w kolorze złota lampa stołowa z tekstylnym kloszem (wysokość 47 cm) Yakamoz – Opviq lights
Włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Ceramiczne miski dla psa zestaw 2 szt. Dumbi – Kave Home
Miski dla psów
W magazynie
Obrazy zestaw 3 szt. 15x15 cm – Wallity
15×15 cm, zestawy
W magazynie
Zielone kompostowniki zestaw 2 szt. 125 l – Maximex
W magazynie
Wisząca suszarka na pranie w kolorze srebra 11 m Gale – Metaltex
96×31×31 cm, wisząca, wewnętrzna
W magazynie
Forma do pieczenia z litego aluminium w kolorze złota Bonami Selection Volcania
24×24 cm, ⌀ 24 cm, metalowa, teflonowa
W magazynie
12-częściowy zestaw kremowych naczyń z kamionki Bonami Selection Malia
W magazynie
Poszewki na poduszki zestaw 2 szt. 43x43 cm – Mila Home
43×43 cm, jednokolorowa
W magazynie
Wycieraczka 45x75 cm Mix Mats – Hanse Home
45×75 cm, prostokątna
W magazynie
Stalowy regulowany podwójny karnisz 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Metalowa
W magazynie
Zielono-szary dywan Flair Rugs Cosmos, 120x170 cm
120×170 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Kieliszki zestaw 6 szt. do wódki 50 ml – Lyngby Glas
Zestawy, na kieliszki
W magazynie
Kosz na śmieci z pedałem ze stali nierdzewnej w kolorze złota 3 l Leman – Wenko
25×17×22 cm, do malowania, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Czarny metalowy ociekacz 43x23,5 cm Radka – Orion
W magazynie
Porcelanowy zestaw na przyprawy Whiteline – Orion
Zestawy przypraw, ręczne młynki
W magazynie
Termos obiadowy Termo – Orion
W magazynie
Beżowy puf z materiału bouclé Ejby – House Nordic
Skandynawska, prostokątna, okrągła
W magazynie





