
Dywan Universal Pandora Multi Colori, 200x290 cm
200×290 cm, do pokoju, gotowa, z średnim włosiem
683 zł

Dywan Universal Pandora Multi Colori, 120x170 cm
120×170 cm, do pokoju, shaggy, nowoczesna
227,13 zł

Dywan Universal Pandora Multi Colori, 140x200 cm
140×200 cm, do pokoju, shaggy, z średnim włosiem
299,29 zł

Dywan Universal Pandora Multi Colori, 160x230 cm
160×230 cm, do pokoju, shaggy, nowoczesna
-18 %429,68 zł
524 zł

Dywan Universal Pandora Multi Colori, 80x150 cm
80×150 cm, do pokoju, shaggy, z średnim włosiem
140,21 zł
Dywan Universal Pandora Multi Colori, 200x290 cm
Wymiary 200×290 cm
Klienci najczęściej wspominają
Zobacz recenzje- Piękne, żywe kolory (63%)
- Dobra jakość wykonania (37%)
- Nie tak miękki jak oczekiwano (5%)
- Wykończenie mogłoby być lepsze (5%)
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 683 zł
Historia cen
- 27.04.2026 - 683 zł
- 23.04.2026 - 683 zł
- 17.03.2026 - 555 zł
- 10.03.2026 - 595 zł
- 5.03.2026 - 674,9 zł
- 24.02.2026 - 794 zł
- 20.02.2026 - 674,9 zł
- 16.02.2026 - 794 zł
- 14.02.2026 - 674,9 zł
- 10.02.2026 - 794 zł
- 23.01.2026 - 595 zł
- 16.01.2026 - 635 zł
- 10.01.2026 - 690 zł
- 5.12.2025 - 674,9 zł
- 28.11.2025 - 490,2 zł
- 14.11.2025 - 516 zł
- 1.11.2025 - 555 zł
- 1.11.2025 - 794 zł
- 20.10.2025 - 635,2 zł
- 9.10.2025 - 635 zł
- 8.10.2025 - 603 zł
- 1.10.2025 - 566 zł
- 26.09.2025 - 527 zł
- 23.09.2025 - 603 zł
- 23.09.2025 - 754 zł
- 16.09.2025 - 603 zł
- 16.09.2025 - 754 zł
- 12.09.2025 - 648 zł
- 5.09.2025 - 754 zł
- 24.08.2025 - 648 zł
- 19.08.2025 - 754 zł
- 15.08.2025 - 648 zł
- 30.07.2025 - 754 zł
- 25.07.2025 - 648 zł
- 18.07.2025 - 754 zł
- 15.07.2025 - 789 zł
- 11.07.2025 - 679 zł
- 26.06.2025 - 789 zł
- 20.06.2025 - 655 zł
- 17.06.2025 - 789 zł
- 10.06.2025 - 671 zł
- 6.06.2025 - 679 zł
- 1.06.2025 - 789 zł
- 27.05.2025 - 631 zł
- 16.05.2025 - 670 zł
- 9.05.2025 - 678 zł
- 30.04.2025 - 789 zł
- 25.04.2025 - 671 zł
- 15.04.2025 - 789 zł
- 10.04.2025 - 679 zł
- 2.04.2025 - 789 zł
- 26.03.2025 - 631 zł
- 25.03.2025 - 789 zł
- 20.03.2025 - 679 zł
- 10.03.2025 - 789 zł
- 5.03.2025 - 679 zł
- 26.02.2025 - 789 zł
- 22.02.2025 - 679 zł
- 15.02.2025 - 789 zł
- 13.02.2025 - 679 zł
- 11.02.2025 - 789 zł
- 10.02.2025 - 679 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Opis produktu
Odśwież Twoje wnętrza. Nadaj im niepowtarzalnego charakteru. Rozłóż na podłodze wyjątkowy dywan marki Universal. Te dywany będą tłumić dźwięki ale też posłużą jako piękny element wystroju wnętrza.
Wymiary
| Szerokość: | 200 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 290 cm |
Specyfikacje
| Pomieszczenie | Wewnętrzne |
|---|---|
| Rodzaj | Gotowe |
| Wysokość włosu | Średni włos |
| Kraj pochodzenia | ES |
| Skład i rodzaj materiału | Polipropylen |
| Długość włosia | 13 mm |
| Grubość | 1.6 cm |
| Długość włosia dywanu | Średnie włosie |
| Kształt | Prostokątny |
| Waga | 16.35 kg |
| Długość | 290 cm |
| Umiejscowienie | Wewnętrzne |
| Rodzaj tkania | Tkane maszynowo |
| Rodzaj wykończenia | Obszyte krawędzie/oklejone krawędzie |
| Rodzaj włosia | Rodzaj splotu (Welur) |
| Kolekcja | Pandora |
| Wzór | W kratkę |
| Design | Nowoczesny |
| Jakość | Extra/Back To School |
| Gęstość | 310000 punkty/m² |
| Gęstość tkaniny | Średnia |
| Właściwości | Odpowiednie do podgrzewanych podłóg/antyalergiczny |
| Pielęgnacja | Odkurzać regularnie/wycierać wilgotną ściereczką |
| Materiał tylnej strony | Juta |
| Specyfikacja materiału | 100% polipropylen |
| Kolor | Kolorowy |
| Producent | Universal |
Recenzje
Klienci najczęściej wspominają
- Piękne, żywe kolory (63%)
- Dobra jakość wykonania (37%)
- Przyjemny i wygodny (32%)
- Nie tak miękki jak oczekiwano (5%)
- Wykończenie mogłoby być lepsze (5%)
- Kolory mniej wesołe na żywo (5%)
Opinie użytkowników
Kolory są przepiękne, dlatego zamówiłem/am ten produkt, pasuje do miejsca, do którego był przeznaczony.
101 %
Przyjemny do chodzenia, praktyczny, zwłaszcza gdy masz psich towarzyszy
Jest to przepiękny dywan, spełnił moje oczekiwania, kwadraty mają pięknie wyraźne kolory.
Sprawił, że pokój wygląda duuuużo lepiej. Czuć w nim hiszpański design.
Zakupiono w Bonami
Pobrano z Bonami
Podobne produkty

Dywan Universal Shiraz Abstract, 160x230 cm
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynieDostawa gratis
Dywan Universal Matrix, 120x170 cm
120×170 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Dywan vintage Armand bordowy 80 cm x 215 cm
Do pokoju, naturalna, prostokątna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Dywan vintage Armand bordowy 80 cm x 215 cm
Do pokoju, naturalna, skandynawska
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Dywan Lavo do prania 38960 080x150 Prostokąt
Gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Dywan Universal Karia Abstract, 80x150 cm
80×150 cm, do pokoju, naturalna
W magazynie
Dywan Universal Matrix Dice, 140x200 cm
140×200 cm, do pokoju, jednokolorowa
W magazynie
Jasnoczerwony dywan Nouristan Sylla, 80x150 cm
80×150 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Dywan klasyczny Luxor Rozeta czerwony 80 cm x 240 cm
Do pokoju, naturalna, rustykalna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Dywan Lavo do prania 46481 080x150 Prostokąt
Gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Dywan klasyczny orientalny Asmar śliwkowo-czerwony 120 cm x 160 cm
Do pokoju, nowoczesna, orientalna
W magazynie
Pomarańczowo-beżowy dywan odpowiedni na zewnątrz 80x150 cm Luna Rust – Universal
80×150 cm, zewnętrzna, shaggy
W magazynie
Dywan nowoczesny Beta czerwono-czarny 120 cm x 170 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Dywan klasyczny orientalny Asmar czerwony 120 cm x 160 cm
Do pokoju, nowoczesna, orientalna
W magazynie
Dywan Mira Brązowa kratka 100x100 Chodnik
Do pokoju, chodniki, nowoczesna
W magazynie
Okrągły dywan ø 160 cm Dynamic – Flair Rugs
⌀ 160 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Dywan drukowany antypoślizgowy Fiesta Loft czerwony 80 cm x 150 cm
Do pokoju, nowoczesna, industrialna
W magazynie
Dywan z nadrukiem Fiesta Loft czerwono-czarny 80 cm x 150 cm
Do pokoju, nowoczesna, industrialna
W magazynie
Dywan klasyczny Luxor Rozeta czerwony 120 cm x 170 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Dywan bawełniany Space czerwony 80 cm x 150 cm
Do pokoju, naturalna, syntetyczna
W magazynie
Dywan klasyczny Luxor Rozeta czerwony 80 cm x 240 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Dywan klasyczny orientalny Asmar ceglany 120 cm x 160 cm
Do pokoju, nowoczesna, orientalna
W magazynie
Dywan klasyczny orientalny Asmar cyjan niebieski 120 cm x 160 cm
Do pokoju, nowoczesna, orientalna
W magazynie
Dywan Universal Mira, 140x200 cm
140×200 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Czerwony dywan vintage T7-M67
Do pokoju, prostokątna, rustykalna
W magazynie
Dywan Lavo do prania 46482 080x150 Prostokąt
Gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Dywan Breeze sunset 155x230cm
Zewnętrzna, syntetyczna, gotowa
W magazynie
Dywan klasyczny Luxor Rozeta czerwony 57 cm x 90 cm
Do pokoju, naturalna, rustykalna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Dywan Chodnik Winylowy Moma Jesienna Droga 052x100 Chodnik
Zewnętrzna, chodniki, gotowa
W magazynie
Dywan Universal Matrix Square, 160x230 cm
160×230 cm, do pokoju, chodniki
W magazynie
Dywan vintage Armand bordowy 80 cm x 150 cm
Do pokoju, naturalna, prostokątna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Dywan vintage Armand bordowy 120 cm x 160 cm
Do pokoju, naturalna, skandynawska
Dostępne w 2 sklepach
W magazynieNajlepsze produkty od Bonami

Obrazy zestaw 3 szt. 15x15 cm – Wallity
15×15 cm, zestawy
W magazynie
Marmurowa deska do krojenia 21x31 cm Marmore – Premier Housewares
Kwadratowa

Wisząca suszarka na pranie w kolorze srebra 11 m Gale – Metaltex
96×31×31 cm, wisząca, wewnętrzna
W magazynie
Kremowa/w kolorze złota lampa stołowa z tekstylnym kloszem (wysokość 47 cm) Yakamoz – Opviq lights
Włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Stalowy regulowany podwójny karnisz 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Metalowa
W magazynie
Naczynia porcelanowe zestaw 20 szt. Bonami Essentials Hestia
Porcelanowa
W magazynie
Ociekacz do naczyń Metaltex Felicia, 45x23 cm
W magazynie
Poszewki na poduszki zestaw 2 szt. 43x43 cm – Mila Home
43×43 cm, jednokolorowa
W magazynie
Biało-szary pojemnik na odpadki organiczne Addis Caddy, 2,5 l
17×18×24 cm
W magazynie
Kieliszki zestaw 6 szt. do wódki 50 ml – Lyngby Glas
Zestawy, na kieliszki
W magazynie
Czarny metalowy ociekacz 43x23,5 cm Radka – Orion
W magazynie
Zielone kompostowniki zestaw 2 szt. 125 l – Maximex
W magazynie
Forma do pieczenia z litego aluminium w kolorze złota Bonami Selection Volcania
24×24 cm, ⌀ 24 cm, metalowa, teflonowa
W magazynie
Ceramiczne miski dla psa zestaw 2 szt. Dumbi – Kave Home
Miski dla psów
W magazynie
Czarny wiszący metalowy regał na wino liczba butelek 5 Lava – Metaltex
44×24×9 cm, metalowa, wisząca
W magazynie
Wycieraczka 45x75 cm Mix Mats – Hanse Home
45×75 cm, prostokątna
W magazynie
Beżowy dywan odpowiedni na zewnątrz 240x340 cm Nova 1201 – Ayyildiz Carpets
240×340 cm, shaggy, z średnim włosiem
Dostępne w 2 sklepach

Porcelanowy zestaw na przyprawy Whiteline – Orion
Zestawy przypraw, ręczne młynki
W magazynie



