

Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Nowoczesna prosta biała półka do przymocowania na ścianę będzie służyć jako miejsce do przechowywania ulubionych książek lub na wystawienie dekoracji. Nośność półki wynosi od 5 do 15 kg. W komplecie znajdują się kołki rozporowe do przymocowania, metalowy uchwyt i śruby.
| Szerokość: | 80 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 24 cm |
| Wysokość: | 4 cm |
| Wykończenie powierzchni | Połysk |
|---|---|
| Kształt | Proste |
| Kolor | Biała |
| Styl | Nowoczesny, Industrialny |
| Dekor | Połysk |
| Materiał | MDF |
| Nośność | 5 kg |
| Waga | 2 kg |
| Producent | Autronic |
Opinie użytkowników
Cena

45×30 cm, matowa, prosta

Drewniana, nowoczesna, industrialna
W magazynie
60×30 cm, nowoczesna, matowa

140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie