

Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 62,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Tylko z puszystym prześcieradłem z barankiem w jasnoszarym kolorze będzie Ci wygodnie i ciepło nawet podczas mroźnych nocy. Prześcieradło wykonane z najdelikatniejszego mikrowłókna jest bardzo miękkie i przyjemne, dzięki czemu zapewni ciepło i umili Ci sen każdego dnia. Prześcieradło jest odpowiednie nawet dla najbardziej wrażliwej skóry i alergików, dlatego każdy je pokocha. Zaletą jest wszyta guma na całym obwodzie, która gwarantuje wygodne dopasowanie do materaca. Nadaje się do materacy o wysokości do 25 cm.
| Szerokość: | 180 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 200 cm |
| Mocowanie | Naciąg |
|---|---|
| Kolor | Szara |
| Materiał | Mikroplusz |
| Gramatura | 230 g/m2 |
| Rodzaj łóżka | Łóżko podwójne standard |
| Rozmiar | 180 x 200 cm |
| Rozmiary | 180 x 200 cm |
| Suszarka | Nie |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4Home |
Opinie użytkowników
super miękka zimowa prześcieradło

Lniana
W magazynie
Lniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Lniana
W magazynie
Lniana
W magazynie
Lniana
W magazynie
Lniana
W magazynie
Lniana
W magazynie
Lniana
W magazynie
Lniana
W magazynie
Lniana
W magazynie
90×200 cm, bawełniana, klasyczna
W magazynie
90×200 cm, napinająca, wysokość
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Lniana
W magazynie
Perkalowa
W magazynie
Bawełniana, satyna, bawełniana satyna
W magazynie
90×200 cm
Dostawa gratis
Lniana
W magazynie
Lniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Bawełniana, satyna, bawełniana satyna
W magazynie
Lniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Lniana
W magazynie
90×200 cm, bawełniana, klasyczna
W magazynie
Perkalowa
W magazynie
90×200 cm, napinająca, wysokość
W magazynie
Lniana
W magazynie
Lniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie

Łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Obrusy bożonarodzeniowe, okrągła, prostokątna
W magazynie
Średnica
W magazynie
Zapachowa, dekoracyjna, sztukowa
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie