



Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 141,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiałem wierzchnim poduszki jest tkanina (mikrofibra) wykonana z 100% poliestru.Materiałem wypełniającym jest wysokiej jakości kulkowe włókno puste UNICO - 100% poliester, które dzięki swoim właściwościom nie kurczy się i można go łatwo wyprofilować. Poduszki przeszywane są wzorem panelowym, dzięki któremu wypełnienie zabezpieczone jest przed przesuwaniem. Włóknina jest ważnym materiałem w przypadku poduszek. Główną funkcją tego materiału jest zapobieganie połączenia runa z włóknem kulkowym. Markowe włókno kulkowe Unico zaliczyć można do wypełnień najwyższej jakości stosowanych do poduszek. Poduszki można prać w pralce automatycznej, a następnie suszyć w suszarce bębnowej. Suszenie w suszarce bębnowej powinno odbywać się w niższej temperaturze.
| Szerokość: | 70 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 90 cm |
| Wypełnienie | Poliestr |
|---|---|
| Rodzaj | Klasyczne |
| Motyw | Jednokolorowe |
| Hipoalergiczne | Tak |
| Materiał powierzchni tkaniny | 100% poliester |
| Materiał wypełnienia | 100% poliester (włókno puste) |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 70 x 90 cm |
| Rozmiary poduszki | 70 x 90 cm |
| Suszarka | Tak |
| Waga wypełnienia | 900 g |
| Zalecane pranie | 60 °C |
| Producent | Kvalitex |
Opinie użytkowników
Naprawdę dużo wypełnienia i śpi się na nim dobrze.
Świetnie się na nim śpi, odpowiada opisowi.
bardzo przyjemna poduszka, mięciutka, łatwa w utrzymaniu

Dekoracyjna
W magazynieDostawa gratis
Hipoalergiczna, kwadratowa, jednokolorowa
W magazynie
Dekoracyjna, pierzasta, poliestrowa
W magazynieDostawa gratis
Prostokątna, pierzasta, bawełniana
W magazynie
Hipoalergiczna, jednokolorowa, poliestrowa
W magazynie
Pierzasta, bawełniana, poliestrowa
W magazynie
Dekoracyjna, pierzasta, bawełniana
W magazynieDostawa gratis
Dekoracyjna, poliestrowa
W magazynie
Dekoracyjna, wałki, pierzasta
W magazynie
Dekoracyjna
W magazynie
Dekoracyjna, klasyczna
W magazynie
Dekoracyjna
W magazynie
Dekoracyjna, wałki, pierzasta
W magazynie
Wałki, pierzasta
W magazynie
Dekoracyjna, pierzasta
W magazynieDostawa gratis
Dekoracyjna
W magazynie
Wałki, pierzasta
W magazynie
Dekoracyjna, wałki, pierzasta
W magazynie
Dekoracyjna, wałki, pierzasta
W magazynie
Pierzasta
W magazynie
Dekoracyjna, bawełniana
W magazynieDostawa gratis
Dekoracyjna, wałki, pierzasta
W magazynie
Dekoracyjna
W magazynie
Dekoracyjna, okrągła
W magazynie
Klinowa, jednokolorowa, pierzasta
W magazynie
Dekoracyjna, wałki, pierzasta
W magazynie
Dekoracyjna
W magazynie
Wałki
W magazynie
Jednokolorowa, pierzasta, poliestrowa
W magazynie
Wałki, pierzasta
W magazynie
45×45 cm, poliestrowa
W magazynie
45×45 cm, kwadratowa, pierzasta
W magazynie

Dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Szklana, na żywność
W magazynie
Patyczkowa
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Prostokąt, tekstylna
W magazynie
Do piaskownicy, do wody, plastikowa
W magazynie
180×200 cm, ochraniacze na materac
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Sztukowa
W magazynie
Drewniana, plastikowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikroflanel, poliestrowa
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, krepowa, zamek
W magazynie
Bawełniana, bambusowa, sztukowa
W magazynie
LED, metalowa, skandynawska
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie