



Wymiary 21×29 cm
Klienci najczęściej wspominają
Zobacz recenzjeNajlepsza cena z ostatnich 30 dni: 52,69 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Urocze maty ochronią blat stołu i ozdobią jadalnię. Angielska marka Cooksmart ® to rozkoszny rustykalny design i świetnej jakości materiały. Uwaga! Powierzchnia mat jest odporna na temp. do 90°C. Aby zapobiec uszkodzeniom, nie stawiaj na nich naczyń wyciągniętych bezpośrednio z piekarnika lub ściągniętych z płyty grzewczej. Warto wiedzieć: maty wykonane są z połączenia korkowej podkładki i papieru UV.
| Szerokość: | 21 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 29 cm |
| Kształt | Prostokąt |
|---|---|
| Materiał | Korek |
| Zestawy | Tak |
| Kolor | Niebieska |
| Liczba sztuk | 4 szt. |
| Specyficzny materiał | Korek |
| Długość | 29 cm |
| Kolekcja | Curious Cats |
| Wzór | Z nadrukiem |
| Jakość | Basic |
| Pielęgnacja | Wycierać suchą ściereczką/nieodpowiednie do długiego kontaktu z wodą |
| Material | Korek |
| Producent | Cooksmart ® |
Klienci najczęściej wspominają
Opinie użytkowników
Piękne
❤️
To są papierowe naklejki na korkowej podkładce niewarte kilku złotych. Po kilkukrotnym postawieniu na nich suchego kubka z gorącą herbatą - ślady odbarwienia jakby się podkładki moczyły w wodzie dłuższy czas. Oszustwo
Zakupiono w Bonami
Pobrano z Bonami
Solidne i ładne nakrycie stołu, mogłoby być nieco większe.
Piękne.
Zakupiono w Bonami
Pobrano z Bonami

21×29 cm, prostokąt, korek
W magazynie
10×10 cm, korek, zestawy
W magazynie

21×29 cm, prostokąt, korek
W magazynie
21×29 cm, prostokąt, korek
W magazynie



40×47 cm, prostokąt, tekstylna
W magazynie




10×10 cm, korek, zestawy
W magazynie


20×0 cm, prostokąt, tekstylna
W magazynie
Kwiatowa, prostokąt
W magazynie
Kwiatowa, prostokąt, tekstylna
W magazynie
Kwiatowa, prostokąt, tekstylna
W magazynie


Kwadrat, tekstylna, jednokolorowa
W magazynie
Prostokąt, zestawy
W magazynie



Prostokąt
W magazynie

Prostokąt, tekstylna
W magazynie


Kwadratowa

Włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Miski dla psów
W magazynie
15×15 cm, zestawy
W magazynie

96×31×31 cm, wisząca, wewnętrzna
W magazynie
24×24 cm, ⌀ 24 cm, metalowa, teflonowa
W magazynie

45×75 cm, prostokątna
W magazynie
Metalowa
W magazynie
43×43 cm, jednokolorowa
W magazynie
120×170 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
25×17×22 cm, do malowania, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Zestawy, na kieliszki
W magazynie

Zestawy przypraw, ręczne młynki
W magazynie
60×120 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Skandynawska, prostokątna, okrągła
W magazynie