







Wymiary 25×26 cm
Klienci najczęściej wspominają
Zobacz recenzjeOtrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Aluminiowa forma do pieczenia babki Cora – Bonami Selection
| Szerokość: | 25 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 26 cm |
| Rodzaj | Na babkę |
|---|---|
| Materiał | Metal |
| Maksymalna temperatura | 280 °C |
| Powłoka nieprzywierająca | Teflon |
| Specyficzny materiał | Aluminium |
| Waga | 0.6 kg |
| Długość | 26 cm |
| Pojemność | 2.5 l |
| Odpowiednie do | Do babki |
| Jakość | Extra |
| Instrukcja | Odpowiednie do zmywarki |
| Kolor | Złoty |
| Material | Metal |
| Producent | Bonami Selection |
Klienci najczęściej wspominają
Opinie użytkowników
Kupiłam jako prezent, więc na razie nieużywane. Design piękny.
Dobrze wypieczone. Na babkę zdecydowanie mniej niż godzina. Dobrze rozprowadza temperaturę.
Babka udała się już za pierwszym razem.
Bardzo wysokiej jakości
Bardzo fajny ,kształt jako serce .Super
Zakupiono w Bonami
Pobrano z Bonami

17×29 cm, silikonowa, bożonarodzeniowa
W magazynie
35×26 cm, okrągła, bożonarodzeniowa
W magazynie39×27 cm, silikonowa
W magazynie27×39 cm, silikonowa
W magazynie
Silikonowa
W magazynie

Okrągła, metalowa, na tort
W magazynie
⌀ 12 cm, okrągła, metalowa
W magazynie
Okrągła
W magazynie
40×28 cm, metalowa
W magazynie
24×24 cm, metalowa, na tort
W magazynie
Silikonowa
W magazynie
27×3 cm, silikonowa, na tort
W magazynie
Metalowa, na ciasta, rozkładana
W magazynie


⌀ 28 cm
W magazynie



Okrągła
W magazynie
26×34 cm, bożonarodzeniowa, na słodycze
W magazynie
26×34 cm, bożonarodzeniowa, na słodycze
W magazynie
⌀ 26 cm, gazowa, na naleśniki
W magazynie
15×15 cm, zestawy
W magazynie
Miski dla psów
W magazynie
Kwadratowa

96×31×31 cm, wisząca, wewnętrzna
W magazynie
45×75 cm, prostokątna
W magazynie
24×24 cm, ⌀ 24 cm, metalowa, teflonowa
W magazynie
120×170 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Metalowa
W magazynie
44×24×9 cm, metalowa, wisząca
W magazynie


25×17×22 cm, do malowania, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
60×120 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
15×15 cm, zestawy
W magazynie
43×43 cm, jednokolorowa
W magazynie
101×57×78 cm, na kółkach
W magazynieDostawa gratis
Skandynawska, prostokątna, okrągła
W magazynie