

Wymiary 140×200 cm
Klienci najczęściej wspominają
Zobacz recenzjeOtrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Kołdra Aloe Vera marki 4Home o wymiarach 140 x 200 cm jest idealnym towarzyszem zapewniającym komfortowy sen przez cały rok. Dzięki tkaninie powierzchniowej z delikatnego mikrowłókna wzbogaconego ekstraktami z aloesu jest nie tylko przyjemna w dotyku, ale ma również dobroczynny wpływ na skórę. Aloe Vera naturalnie łagodzi, wspomaga regenerację i ma właściwości antybakteryjne, co docenią również osoby o wrażliwej skórze. Kołdra wypełniona jest wysokiej jakości włóknem pustym, które zapewnia lekkość, przewiewność i doskonałe właściwości izolacyjne. Wypełnienie to jest również odpowiednie dla alergików, dzięki czemu każdy członek rodziny może cieszyć się spokojnym snem. Przyszycie na całej powierzchni utrzymuje wypełnienie równomiernie rozłożone, dzięki czemu kołdra pozostaje puszysta i nie ma ryzyka zbierania się materiału nawet przy dłuższym użytkowaniu. Klasyczne białe wykończenie kołdry wygląda czysto i elegancko. Łatwość pielęgnacji zapewnia możliwość prania w temperaturze 40°C bez utraty kształtu i funkcjonalności. Kołdra doskonale nadaje się do codziennego użytku w sypialniach, pokojach dziecięcych i domkach letniskowych. Główne zalety produktu: powierzchnia z ekstraktem z aloesu o działaniu łagodzącym i antybakteryjnym lekkie i ciepłe wypełnienie z włókna pustego, odpowiednie dla alergików przyszycie zapewnia równomierne rozłożenie wypełnienia uniwersalne zastosowanie przez cały rok łatwa konserwacja poprzez pranie w pralce Zawartość opakowania: 1x kołdra 140 x 200 cm
| Szerokość: | 140 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 200 cm |
| Ciepłota | Całoroczne |
|---|---|
| Hipoalergiczne | Tak |
| Materiał wypełnienia | Włókno puste |
| Kolor | Biała |
| Materiał powierzchni tkaniny | 100% poliester |
| Prasowanie | Nie wolno prasować |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze standard |
| Rozmiar | 140 x 200 cm |
| Rozmiary kołdry | 140 x 200 cm |
| Sezonowość kołdry | Całoroczna |
| Suszarka | Nie |
| Waga wypełnienia | 1000 g |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4Home |
Klienci najczęściej wspominają
Opinie użytkowników
Koc jest piękny, dokładnie odpowiada moim oczekiwaniom. Jestem zadowolona.
Jako kołdry sezonowe tak.
doskonała jakość
Kołdra jest wspaniała, bardzo lekka, a jednocześnie pięknie ciepła.
Szybka dostawa i jakość

Całoroczna, hipoalergiczna, włókno puste
W magazynie
140×200 cm, letnia, włókno puste
W magazynie
140×200 cm, całoroczna, zimowa
W magazynie
200×200 cm, całoroczna
Dostawa gratis
140×220 cm, hipoalergiczna, włókno puste
W magazynie
Letnia, włókno puste
W magazynie




Letnia
W magazynie


Całoroczna, hipoalergiczna
W magazynie
Całoroczna
W magazynie
Całoroczna, włókno puste
W magazynie
140×200 cm, całoroczna, hipoalergiczna
W magazynie
140×200 cm, całoroczna, włókno puste
W magazynie


140×200 cm, całoroczna
Dostawa gratis
140×200 cm, całoroczna, włókno puste
W magazynie
140×200 cm, całoroczna, włókno puste
W magazynie


Letnia
W magazynie
140×200 cm, letnia
Dostawa gratis
Całoroczna
W magazynie


Całoroczna
W magazynie


Łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie

Obrusy bożonarodzeniowe, okrągła, prostokątna
W magazynie
Średnica
W magazynie
Zapachowa, dekoracyjna, sztukowa
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie