



Wymiary 120×90 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 1903,15 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Ręcznie malowany obraz wyróżnia się najwyższą jakością i starannym duńskim rzemiosłem. Jest oprawiony w drewnianą ramę z certyfikatem FSC.
| Szerokość: | 90 cm |
|---|---|
| Wysokość: | 120 cm |
| Kolor | Zielona |
|---|---|
| Materiał | Płótno |
| Styl | Skandynawski |
| Rodzaj | Jednoczęściowe |
| Kraj pochodzenia | DK |
| Specyficzny materiał | Policotton (materiał poszewkowy) |
| Grubość | 3 cm |
| Waga | 3 kg |
| Certyfikaty i normy | FSC Mix |
| Kolekcja | Field |
| Design | Nowoczesny/skandynawski |
| Jakość | Premium |
| Materiał oprawy | Lite drewno sosnowe |
| Pielęgnacja | Regularnie czyścić z kurzu |
| Rodzaj mocowania | Gwoździe/śrubki/Haczyk |
| System do zawieszenia w zestawie | Nie |
| Rama | Lite drewno |
| Material | Płótno |
| Producent | Malerifabrikken |

Szklana, Claude Monet

Claude Monet, płócienna

Drewniana, Claude Monet, płócienna

Nowoczesna, płócienna
Do wysłania za 2 dni
Claude Monet, płócienna

Kwiaty, drewniana, płócienna


Nowoczesna, płócienna

Nowoczesna, płócienna
Do wysłania za 2 dni
Nowoczesna, płócienna
Do wysłania za 2 dni
Szklana, Claude Monet

Nowoczesna, płócienna
Do wysłania za 2 dni
Nowoczesna, szklana, industrialna

Nowoczesna, płócienna
Do wysłania za 2 dni
Nowoczesna, płócienna
Do wysłania za 2 dni
Szklana, Claude Monet

Płócienna

Nowoczesna, płócienna
Do wysłania za 2 dni
Abstrakcja, nowoczesna, płócienna
Do wysłania za 2 dni
Nowoczesna, płócienna
Do wysłania za 2 dni
Kwiaty, szklana

Szklana, płócienna

Nowoczesna, płócienna
Do wysłania za 2 dni
Nowoczesna, krajobraz, płócienna
Do wysłania za 2 dni
Szklana

Nowoczesna, płócienna
Do wysłania za 2 dni
Nowoczesna, płócienna
Do wysłania za 2 dni
Nowoczesna, płócienna
Do wysłania za 2 dni
Nowoczesna, płócienna
Do wysłania za 2 dni
Nowoczesna, płócienna
Do wysłania za 2 dni
Nowoczesna, płócienna
Do wysłania za 2 dni
Nowoczesna

Kwadratowa

Włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Miski dla psów
W magazynie
15×15 cm, zestawy
W magazynie

96×31×31 cm, wisząca, wewnętrzna
W magazynie
24×24 cm, ⌀ 24 cm, metalowa, teflonowa
W magazynie

45×75 cm, prostokątna
W magazynie
Metalowa
W magazynie
43×43 cm, jednokolorowa
W magazynie
120×170 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
25×17×22 cm, do malowania, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Zestawy, na kieliszki
W magazynie

Zestawy przypraw, ręczne młynki
W magazynie
60×120 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Skandynawska, prostokątna, okrągła
W magazynie