Super, zadowolona.
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 1095,65 zł
Historia cen
- 19.04.2026 - 1095,65 zł
- 20.02.2026 - 1019,15 zł
- 16.02.2026 - 1199 zł
- 14.02.2026 - 1019,15 zł
- 27.01.2026 - 1199 zł
- 23.01.2026 - 1019,15 zł
- 20.01.2026 - 1199 zł
- 16.01.2026 - 1043,13 zł
- 5.12.2025 - 1019,15 zł
- 28.11.2025 - 959,2 zł
- 25.11.2025 - 779 zł
- 14.11.2025 - 1019,15 zł
- 7.11.2025 - 1079,1 zł
- 28.10.2025 - 1199 zł
- 25.10.2025 - 1031,14 zł
- 20.10.2025 - 1199 zł
- 14.10.2025 - 1031 zł
- 9.10.2025 - 1199 zł
- 7.10.2025 - 1139 zł
- 3.10.2025 - 980 zł
- 1.10.2025 - 1139 zł
- 19.09.2025 - 864 zł
- 16.09.2025 - 910 zł
- 11.09.2025 - 911 zł
- 29.08.2025 - 1139 zł
- 24.08.2025 - 980 zł
- 19.08.2025 - 1139 zł
- 15.08.2025 - 980 zł
- 30.07.2025 - 1139 zł
- 25.07.2025 - 980 zł
- 15.07.2025 - 1139 zł
- 11.07.2025 - 980 zł
- 3.07.2025 - 1139 zł
- 2.07.2025 - 967 zł
- 23.05.2025 - 968 zł
- 23.05.2025 - 980 zł
- 20.05.2025 - 1139 zł
- 19.05.2025 - 1002 zł
- 19.05.2025 - 968 zł
- 19.05.2025 - 1002 zł
- 18.05.2025 - 968 zł
- 18.05.2025 - 1002 zł
- 18.05.2025 - 968 zł
- 17.05.2025 - 1002 zł
- 16.05.2025 - 968 zł
- 16.05.2025 - 1002 zł
- 2.05.2025 - 1139 zł
- 30.04.2025 - 1129 zł
- 25.04.2025 - 960 zł
- 15.04.2025 - 1129 zł
- 10.04.2025 - 971 zł
- 25.03.2025 - 1129 zł
- 20.03.2025 - 971 zł
- 10.03.2025 - 1129 zł
- 5.03.2025 - 971 zł
- 26.02.2025 - 1129 zł
- 22.02.2025 - 971 zł
- 15.02.2025 - 1129 zł
- 13.02.2025 - 971 zł
- 10.02.2025 - 1129 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Opis produktu
Ciemnobrązowy metalowy leżak ogrodowy Kuwa – Garden Pleasure
Specyfikacje
| Materiał | Metal |
|---|---|
| Rodzaj konstrukcji | Stała |
| Kraj pochodzenia | CN |
| Szerokość siedziska | 54 cm |
| Głębokość siedziska | 109 cm |
| Wysokość siedziska | 31.5 cm |
| Głębokość siedziska szezlonga | 146 cm |
| Nośność | 120 kg |
| Waga | 15.8 kg |
| Rozmiar leżaka | Jednoosobowe |
| Pielęgnacja | Czyścić wilgotną szmatką, nie używać agresywnych środków czyszczących |
| Umiejscowienie | Zewnętrzne |
| Montaż wymagany | Tak |
| Design | Romantyczny |
| Jakość | Extra |
| Materiał nóg | Stal |
| Materiał konstrukcji | Stal |
| Kolor | Ciemnobrązowy |
| Material | Metal |
| Producent | Garden Pleasure |
Recenzje
Opinie użytkowników
Polecamy

HOMCOM Rozkładana sofa z poduszkami stylowa i praktyczna obciążenie do 120 kg ciemnoszara | Aosom PL
61×20×125 cm
W magazynieDostawa gratis
Outsunny Duży Leżak Ogrodowy Regulowalny Srebrny z Regulowaniem Oparcia Metal i Tkanina Brązowy Ogrodowy | Aosom PL
83×24×64 cm, metalowa, regulowana
W magazynieDostawa gratis
Outsunny Leżak Ogrodowy do Opalania Ciemnoszary Stylowy i Wygodny 170x64x82cm | Aosom PL
Regulowana
W magazynieDostawa gratis
Outsunny Leżanka ogrodowa z rattanu leżak S-forma z stalową ramą brązowy | Aosom PL
62×25×121 cm
W magazynieDostawa gratis
Fotel bujany Outsunny ergonomiczny drewno trwały S-kształt komfortowy do ogrodu zewnętrzny idealny 130cm | Aosom PL
10×68×88 cm, drewniana, bujana
W magazynieDostawa gratis
Outsunny Leżak słoneczny składany odporny na warunki atmosferyczne leżak ogrodowy z drewna z tapicerką i zagłówkiem uchwyt do przenoszenia 183 x 54 x 63 cm, beżowy | Aosom PL
26×62×100 cm, drewniana, składana
W magazynieDostawa gratis
Zestaw 2 leżaków ogrodowych technorattan Ravello XL2505, jasny brąz, poduszki szare
Z kółkami
W magazynie
Zestaw 2 leżaków ogrodowych technorattan Ravello XL2505, szary, poduszki szare
Z kółkami
W magazynie
Outsunny Zestaw 2 leżaków składanych z poduszką, 5-stopniowo regulowane oparcie, kieszeń boczna, czarny | Aosom PL
70×27×76 cm, składana, regulowana
W magazynieDostawa gratis
Blumfeldt Blumfeldt Renazzo Lounge Leżak ogrodowy
Najlepsze produkty od Bonami

Wycieraczka 45x75 cm Mix Mats – Hanse Home
45×75 cm, prostokątna
W magazynie
Termos obiadowy Termo – Orion
W magazynie
Czarny taboret łazienkowy z wyjmowanym koszem na pranie Wenko Candy
Plastikowa, kwadratowa, otwarta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Kartonowy organizer na dokumenty Johan Restore Paper Laminate – Bigso
W magazynie
Porcelanowy zestaw na przyprawy Whiteline – Orion
Zestawy przypraw, ręczne młynki
W magazynie
Ceramiczne miski dla psa zestaw 2 szt. Dumbi – Kave Home
Miski dla psów
W magazynie
Forma do pieczenia z litego aluminium w kolorze złota Bonami Selection Volcania
24×24 cm, ⌀ 24 cm, metalowa, teflonowa
W magazynie
Obrazy zestaw 3 szt. 15x15 cm – Wallity
15×15 cm, zestawy
W magazynie
Kosz na śmieci z pedałem ze stali nierdzewnej w kolorze złota 3 l Leman – Wenko
25×17×22 cm, do malowania, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Lampa stołowa w kolorze terakoty z kloszem plecionki papierowej (wysokość 40 cm) Alev – Opviq lights
Lampy stołowe, rustykalna, włączane wyłącznikiem
Dostępne w 2 sklepach

Obrazy zestaw 3 szt. 15x15 cm – Wallity
15×15 cm, zestawy
W magazynie
Czarny metalowy ociekacz 43x23,5 cm Radka – Orion
W magazynie
Biała stalowa dodatkowa półka 25x25 cm Silos – Metaltex
Półki kuchenne, plastikowa, metalowa
W magazynie
Zielony kartonowy organizer na dokumenty Johan Canvas Paper Laminate – Bigso
W magazynie
Łazienkowy kosz na śmieci w kolorze złota Wenko Auron
25×17×17 cm, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Poszewki na poduszki zestaw 2 szt. 43x43 cm – Mila Home
43×43 cm, jednokolorowa
W magazynie
Stalowy regulowany podwójny karnisz 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Metalowa
W magazynie
Torba na zakupy na kółkach 40 l Plegamatic Original MF – Rolser
97×27×42 cm, na kółkach
W magazynie