






Klienci najczęściej wspominają
Zobacz recenzjeOtrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
To dobry moment na pozytywne zmiany. Z nowym dywanem Universal możesz zmienić charakter pomieszczenia w ciągu jednej chwili. Dzięki technologii heat-set frisé (wykorzystującej obróbkę cieplną) zastosowanej przy tworzeniu dywanu, ich włókna są zdecydowanie bardziej wytrzymałe.
| Szerokość: | 160 cm |
|---|
| Pomieszczenie | Wewnętrzne |
|---|---|
| Rodzaj | Gotowe |
| Wysokość włosu | Shaggy, Średni włos |
| Kolor | Beżowa |
| Materiał | Polipropylen |
| Twarz | Prostokątne |
| Styl | Nowoczesny, Skandynawski |
| Rodzaj materiału | Syntetyczne |
| Kraj pochodzenia | ES |
| Skład i rodzaj materiału | Polipropylen |
| Długość włosia | 25 mm |
| Grubość | 2.5 cm |
| Długość włosia dywanu | Długie włosie (shaggy) |
| Kształt | Prostokątny |
| Waga | 10.3 kg |
| Długość | 230 cm |
| Umiejscowienie | Wewnętrzne |
| Wykończenie | Heat set |
| Rodzaj tkania | Tkane maszynowo |
| Rodzaj wykończenia | Obszyte krawędzie/oklejone krawędzie |
| Rodzaj włosia | Rodzaj splotu (Frisé) |
| Kolekcja | Kasbah |
| Wzór | Geometryczny |
| Design | Nowoczesny/skandynawski |
| Jakość | Basic/Back To School |
| Gęstość | 96000 punkty/m² |
| Gęstość tkaniny | Niska |
| Właściwości | Odpowiednie do podgrzewanych podłóg/antyalergiczny |
| Pielęgnacja | Tylko czyszczenie profesjonalne/wycierać suchą ściereczką |
| Materiał tylnej strony | Juta |
| Specyfikacja materiału | 100% polipropylen |
| Producent | Universal |
Klienci najczęściej wspominają
Opinie użytkowników
Otrzymałem miękki i bardzo ładny dywan.
Niestety, silny zapach nie znika! To nie jest zwykły zapach nowego dywanu, lecz wyjątkowo duszący. Już dawno nie powinno się tego czuć!
Dywan jest bardzo ładny, cena w porządku.
Doskonały! Miałem już jeden w pokoju dziecka, więc kupiłem kolejny do pokoju u dziadków. Miękki, ciepły, przyjemne kolory do pokoju dziecka. Polecam!
Ładny dywan, niezbyt gruby, ale odpowiada cenie. Jestem zadowolona z zakupu.

Do pokoju, nowoczesna, gotowa
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, skandynawska
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, skandynawska
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, gotowa
W magazynie
Naturalna, tkana, rustykalna
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Naturalna, tkana, rustykalna
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, skandynawska
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, gotowa
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Do pokoju, naturalna, tkana
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
200×290 cm, shaggy, z średnim włosiem

Jutowa, rustykalna, gotowa
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, retro
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, tkana
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, tkana
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Do pokoju, chodniki, shaggy
W magazynie
Do pokoju, shaggy, tkana
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, retro
W magazynie
Do pokoju, chodniki, shaggy
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, skandynawska
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, gotowa
W magazynie
Do pokoju, naturalna, tkana
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, gotowa
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Do pokoju, naturalna, tkana
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
120×170 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Do pokoju, chodniki, shaggy
W magazynie
Plastikowa, zestaw, kwadratowa
W magazynie
27×19×35 cm, bez pokrywy, papier
W magazynie
27×19×35 cm, z wieczkiem, papier
W magazynie
55×25×14 cm, prosta, średnica
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
46×95×37 cm, nowoczesna, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
Do pokoju, shaggy, z średnim włosiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
48×45×33 cm, pufy, nowoczesna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
120×170 cm, zabawowa, prostokąt


Stołowa, średnica
W magazynie
111×95×36 cm, matowa, dębowa
W magazynieDostawa gratis
200×200 cm, łóżko dwuosobowe, francuska
W magazynie
Średnica
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy

120×170 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Fartuchy kuchenne, bawełniana, dla kobiet
W magazynie
8×30×11 cm, nowoczesna, prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie