



Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 58,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Poszewka z wysokiej jakości 100% bawełny jest przeznaczona na poduszkę Mąż zastępczy, którą znaleźć możnatutaj. Z tą piękną poszewką na poduszkę Twoja sypialnia będzie sprawiała wrażenie stylowej i wygodnej.
| Szerokość: | 50 cm |
|---|
| Kształt | Nietypowy |
|---|---|
| Zapinanie | Zamek błyskawiczny |
| Materiał | Bawełna |
| Kolor | Beżowa |
| Motyw | Jednokolorowe |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 50 x 150 cm |
| Rozmiary poduszki | 50 x 150 cm |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4Home |

50×70 cm, bawełniana
Dostawa gratis
Bawełniana, nowoczesna
W magazynie


Lniana, rustykalna
W magazynie
Guziki
W magazynie
Retro
W magazynie
Jednokolorowa, wałki
W magazynie
Guziki, satyna
W magazynie
Na zamek
W magazynie

Lniana, rustykalna, guziki
W magazynie
Bawełniana, guziki
W magazynie

Nowoczesna
W magazynie


Lniana, rustykalna, guziki
W magazynie
Na zamek
W magazynie
Lniana, rustykalna, retro
W magazynie
Lniana, prostokątna, rustykalna
W magazynie
40×40 cm, nowoczesna, jednokolorowa
W magazynie


Lniana, rustykalna, na zamek
W magazynie
Nowoczesna, retro
W magazynie
Retro
W magazynie
Bawełniana, guziki
W magazynie

Bawełniana, na zamek
W magazynie
Retro, guziki, satyna
W magazynie

Elastyczna
W magazynie
Klasyczna, na ścianę
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Szklana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Francuska, bawełniana, bawełniana satyna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, satynowa
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
180×200 cm, bawełniana, klasyczna
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
180×200 cm, bawełniana, napinająca
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie