
Stanex Pościel bawełniana Paproć różowo-szary, 140 x 200 cm, 70 x 90 cm
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynieNajlepsza cena z ostatnich 30 dni: 149,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Różowo-szara pościel Fern stanie się stylowym dodatkiem do każdej sypialni. Delikatne pudrowe odcienie różu i szarości z wzorem paproci tworzą uroczy design. Poszewki na poduszki są szyte z metra bieżącego, a różnorodność wzorów sprawia, że każda z nich jest inna. Pościel należy prać na lewej stronie, bez wybielaczy i chemicznych środków czyszczących. Zestaw zawiera: 1x poszewka na poduszkę 70 x 90 cm 1x poszwa na kołdrę 140 x 220 cm
| Rodzaj | Łóżko jednoosobowe |
|---|---|
| Materiał | Bawełna |
| Zapinanie | Guziki |
| 4home | 4HOME |
| Gramatura | 125 g/m2 |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze przedłużona długość |
| Rodzaj zapięcia | Guziki |
| Rozmiar | 140 x 220 cm, 70 x 90 cm |
| Rozmiary kołdry | 140 x 220 cm |
| Rozmiary poduszki | 70 x 90 cm |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | Stanex |

Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Perkalowa
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa, zamek
W magazynie
Kropki, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Perkalowa
W magazynie
Perkalowa
W magazynie
Jednokolorowa, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
W gwiazdy, łóżko dwuosobowe, francuska
W magazynie
Bawełniana satyna, satynowa
W magazynie
Perkalowa
W magazynie
Perkalowa
W magazynie

Perkalowa
W magazynie
Perkalowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, guziki
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, krepowa
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Jesienna, kropki, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Bawełniana, guziki
W magazynie
Bawełniana satyna, satynowa, guziki
W magazynie
Kwiaty, francuska, bawełniana satyna
W magazynie
Kwiaty, francuska, bawełniana
W magazynie
Perkalowa
W magazynie
Perkalowa
W magazynie
Perkalowa
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, krepowa
W magazynie
Lniana
W magazynie
Bawełniana satyna, satynowa, guziki
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Mikrofibra
W magazynie
Flanelowa
W magazynie

Zamek, zwierzątka
W magazynie
Stojąca, plastikowa
W magazynie
Dla dziewczynek, do łóżeczka, mikroflanel
W magazynie

Zaciemniająca, nowoczesna, jednokolorowa
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Dżersejowa
W magazynie
Dekoracyjna, okrągła, kwadratowa
W magazynie
Ceramiczna
W magazynie
Zestawy, na kawę, ze stojakiem
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie

Poliestrowa, na sztuki, obrusy
W magazynie
Zapachowa, sztukowa
W magazynie