Historia cen
- 18.05.2026 - 250,75 zł
- 5.03.2026 - 250,75 zł
- 24.02.2026 - 295 zł
- 20.02.2026 - 250,75 zł
- 16.02.2026 - 295 zł
- 14.02.2026 - 250,75 zł
- 6.02.2026 - 295 zł
- 27.01.2026 - 308 zł
- 23.01.2026 - 261,8 zł
- 20.01.2026 - 308 zł
- 16.01.2026 - 267,96 zł
- 5.12.2025 - 261,8 zł
- 28.11.2025 - 246,4 zł
- 14.11.2025 - 261,8 zł
- 7.11.2025 - 277,2 zł
- 28.10.2025 - 308 zł
- 25.10.2025 - 264,88 zł
- 20.10.2025 - 308 zł
- 17.10.2025 - 265 zł
- 7.10.2025 - 308 zł
- 3.10.2025 - 265 zł
- 1.10.2025 - 308 zł
- 30.09.2025 - 246 zł
- 27.09.2025 - 265 zł
- 16.09.2025 - 308 zł
- 12.09.2025 - 265 zł
- 9.09.2025 - 308 zł
- 11.07.2025 - 265 zł
- 10.06.2025 - 308 zł
- 6.06.2025 - 265 zł
- 27.05.2025 - 308 zł
- 23.05.2025 - 265 zł
- 22.05.2025 - 308 zł
- 20.05.2025 - 338 zł
- 19.05.2025 - 297 zł
- 19.05.2025 - 287 zł
- 19.05.2025 - 297 zł
- 19.05.2025 - 287 zł
- 18.05.2025 - 297 zł
- 18.05.2025 - 287 zł
- 17.05.2025 - 297 zł
- 17.05.2025 - 287 zł
- 16.05.2025 - 297 zł
- 16.05.2025 - 287 zł
- 16.05.2025 - 297 zł
- 30.04.2025 - 338 zł
- 25.04.2025 - 287 zł
- 15.04.2025 - 338 zł
- 10.04.2025 - 291 zł
- 10.04.2025 - 276 zł
- 7.04.2025 - 321 zł
- 27.03.2025 - 310 zł
- 25.03.2025 - 298 zł
- 20.03.2025 - 256 zł
- 10.03.2025 - 298 zł
- 5.03.2025 - 256 zł
- 26.02.2025 - 298 zł
- 22.02.2025 - 256 zł
- 15.02.2025 - 298 zł
- 13.02.2025 - 256 zł
- 10.02.2025 - 298 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Opis produktu
Półki z litego drewna tekowego zestaw 2 szt. 50 cm Shamel – Kave Home
Wymiary
| Szerokość: | 50 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 12 cm |
| Wysokość: | 5 cm |
Specyfikacje
| Wykończenie powierzchni | Mat |
|---|---|
| Materiał | Drewno |
| Kształt | Niestandardowy |
| Rodzaj drewna | Drewno tekowe |
| Zestawy i komplety | Tak |
| Kolor | Brązowa |
| Kraj pochodzenia | ID |
| Liczba sztuk | 2 szt. |
| Nośność | 5 kg |
| Waga | 2 kg |
| Pielęgnacja | Czyścić wilgotną szmatką, nie używać agresywnych środków czyszczących |
| Kolekcja | Shamel |
| Montaż wymagany | Nie |
| Design | Boho/nowoczesny/rustykalny/skandynawski |
| Jakość | Premium |
| Powłoka | Lakierowanie |
| Kolor drewna | Ciemne drewno |
| Dekor | Mat/orzech |
| Rodzaj mocowania | Haczyk/gwoździe/śrubki |
| System do zawieszenia w zestawie | Nie |
| Materiał konstrukcji | Lite drewno tekowe |
| Material | Lite drewno |
| Producent | Kave Home |
Podobne produkty

Minimalistyczna półka wisząca w kolorze orzech S8-E93
Z orzecha włoskiego, skandynawska, prosta
W magazynie
Półka ścienna w kolorze orzecha W9-T72
Z orzecha włoskiego
W magazynie
Minimalistyczna półka ścienna w kolorze wenge T1-M27
Z drewna wenge, skandynawska, prosta
W magazynie
Regał półka organizer pojemnik stojak na płyty winylowe segregatory Cubo 1
Prosta, głębokość
W magazynieDostawa gratis
Ścienna półka rtv dąb sonoma S1-T08
Dębowa, nowoczesna, industrialna
W magazynie
Nadstawka na biurko w stylu skandynawskim orzech H9-P09
Nowoczesna, z orzecha włoskiego, skandynawska
W magazynie
Skandynawska półka ścienna w kolorze orzech A0-S39
Z orzecha włoskiego, skandynawska
W magazynie
Nowoczesna Półka Na Ścianę W Kolorze Orzech W2-A54
Dębowa, nowoczesna, bukowa
W magazynie
Industrialna półka ścienna z lamelami P7-N91
Dębowa, nowoczesna, industrialna
W magazynie
Półka Ścienna Z Drewna Carmen Ciemny Akacjowy Brąz & ↔︎ 40 Cm - Sklum
Drewniana, skandynawska, japandi
W magazynie
Skandynawska półka na ścianę w kolorze dąb artisan C9-C73
Dębowa, bukowa, olchowa
W magazynie
Półka wisząca w kolorze orzecha F4-E69
Z orzecha włoskiego, skandynawska
W magazynie
Nowoczesna Nadstawka Na Biurko Wenge S4-B95
Nowoczesna, z drewna wenge, skandynawska
W magazynie
Jasnobrązowa półka czarne uchwyty 50x50 D3-T86
Drewniana, kwadratowa, nowoczesna
W magazynie
Półka ścienna 1000 x 310 x 250 mm, czereśnia
Matowa, wiśniowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
Skandynawska Półka Ścienna W Kolorze Olcha E9-L36
Dębowa, bukowa, olchowa
W magazynie
Półka narożna na ścianę w kolorze orzech D7-S52
Narożna, nowoczesna, olchowa
W magazynie
Bambusowa Trzypoziomowa Półka Pod Prysznic Z5-B21
Drewniana, rustykalna, skandynawska
W magazynie
Narożna półka na książki w kolorze orzech E2-P85
Narożna, nowoczesna, z orzecha włoskiego
W magazynie
Półka ścienna ALITTY 96x46 cm, dąb artisan
46×96×25 cm, dębowa, matowa
W magazynie
Minimalistyczna półka na książki dąb artisan F9-A71
Dębowa, bukowa, olchowa
W magazynie
Półka ścienna SUNEDO 25x125 cm, dąb artisan
120×25×25 cm, dębowa, nowoczesna
Do wysłania za 1 tydzień
Skandynawska półka ścienna orzech Z0-M83
Dębowa, bukowa, olchowa
W magazynie
Półka wisząca narożna dąb artisan C7-N09
Narożna, dębowa, nowoczesna
W magazynie
Minimalistyczna półka wisząca w kolorze wenge Z6-K25
Z drewna wenge
W magazynie
Wisząca nowoczesna półka na książki olcha W6-K70
Dębowa, nowoczesna, bukowa
W magazynie
Minimalistyczna nadstawka na biurko olcha L4-S81
Nowoczesna, olchowa, skandynawska
W magazynie
Wisząca Półka Na Książki W Kolorze Dąb Artisan F8-L69
Dębowa, nowoczesna, bukowa
W magazynie
Półka ścienna czarna + dąb artisan P1-P23
Dębowa, nowoczesna, prosta
W magazynie
Półka ścienna z lamelami F8-D54
Dębowa, nowoczesna, skandynawska
W magazynie
Półka Ścienna ↔︎ 40 Cm Ze Stali Taifa Terracota - Sklum
Nowoczesna
W magazynie
Nadstawka Na Biurko Dąb Artisan M9-W31
Dębowa, skandynawska
W magazynieNajlepsze produkty od Bonami

Dywan Universal Parma Garro, 160x230 cm
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Pojemniki 24 szt. na żywność Fresco – Hermia
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
Beżowy dywan odpowiedni do prania 160x230 cm Pompei 1612 – Ayyildiz Carpets
Do pokoju, shaggy, z średnim włosiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Wycieraczka 45x75 cm Mix Mats – Hanse Home
45×75 cm, prostokątna
W magazynie
Beżowe dywaniki łazienkowe zestaw 2 szt. – Foutastic
60×100 cm, dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Naczynia porcelanowe zestaw 20 szt. Bonami Essentials Hestia
Porcelanowa
W magazynie
Dwupoziomowa półka łazienkowa Wenko Milo
55×25×14 cm, prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Stołek ogrodowy z drewna paulowni WOOOD Bikkel
Drewniana
W magazynie
Pojemniki na żywność 12 szt. na żywność Fresco – Hermia
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
Biała pościel dwuosobowa z kory 200x200 cm Seersucker Frill – Catherine Lansfield
200×200 cm, łóżko dwuosobowe, francuska
W magazynie
Dywan Universal Moar Hakuna, 160x230 cm
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Kartonowy organizer na dokumenty Johan – Bigso Box of Sweden
26×18×35 cm, papier
W magazynie
Kosz na śmieci z pedałem ze stali nierdzewnej w kolorze złota 3 l Leman – Wenko
25×17×22 cm, do malowania, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Dywan Universal Moar Hakuna, 120x170 cm
120×170 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Dywan Universal Moar Hakuna, 140x200 cm
140×200 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Metalowy modułowy system półek w matowym białym kolorze 27x203,5x35 cm Solis – Umbra
203×26×35 cm, matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
Patelnia na naleśniki ze stali nierdzewnej ø 26 cm – Blomsterbergs
⌀ 26 cm, gazowa, na naleśniki
W magazynie
Okrągły stolik ogrodowy ze sztucznego rattanu ø 55,5 cm Vistdal – Bonami Essentials
44 cm, ⌀ 55 cm, okrągła, technorattanowa
W magazynie




