










Klienci najczęściej wspominają
Zobacz recenzjeNajlepsza cena z ostatnich 30 dni: 259,14 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Stalowy regulowany karnisz 107 - 305 cm Ringlet – Umbra
| Materiał | Metal |
|---|---|
| Kolor | Żółta |
| Średnica drążka | 2.5 cm |
| Rodzaj karnisza | Regulowany |
| Kraj pochodzenia | CN |
| Dodatkowy materiał | ABS |
| Specyficzny materiał | Stal |
| Nośność | 10 kg |
| Waga | 1.33 kg |
| Maksymalna długość | 305 cm |
| Minimalna długość | 107 cm |
| Kolekcja | Ringlet |
| Jakość | Extra |
| Pielęgnacja | Wycierać wilgotną ściereczką |
| Rodzaj mocowania | Gwoździe/śrubki |
| System do zawieszenia w zestawie | Tak |
| Material | Metal |
| Producent | Umbra |
Klienci najczęściej wspominają
Opinie użytkowników
Ogólnie rzecz biorąc, jest w porządku.
Niesamowicie piękne
Elegancki i wyrafinowany, ale także bardzo praktyczny.
O taki karnisz mi chodziło. Wszystko tak jak chciałem. Super zapakowany. Same+
Zakupiono w Bonami
Pobrano z Bonami
Ładny ten karnisz.
Zakupiono w Bonami
Pobrano z Bonami

Metalowa
W magazynie
Metalowa
W magazynie
Metalowa
W magazynie
Metalowa
W magazynie

Plastikowa, zestaw, kwadratowa
W magazynie
27×19×35 cm, bez pokrywy, papier
W magazynie
27×19×35 cm, z wieczkiem, papier
W magazynie
46×95×37 cm, nowoczesna, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
Do pokoju, shaggy, z średnim włosiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
55×25×14 cm, prosta, średnica
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
48×45×33 cm, pufy, nowoczesna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Lampy stołowe, włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
120×170 cm, zabawowa, prostokąt


Stołowa, średnica
W magazynie
111×95×36 cm, matowa, dębowa
W magazynieDostawa gratis
200×200 cm, łóżko dwuosobowe, francuska
W magazynie
140×200 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Średnica
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy

Fartuchy kuchenne, bawełniana, dla kobiet
W magazynie
8×30×11 cm, nowoczesna, prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie