


Wymiary 180×200 cm
Klienci najczęściej wspominają
Zobacz recenzjeOtrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Zasłona prysznicowa 180x200 cm Vagabonde – douceur d'intérieur
| Szerokość: | 180 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 200 cm |
| Skład i rodzaj materiału | Poliester |
|---|---|
| Długość | 200 cm |
| Kolekcja | Vagabonde |
| Jakość | Basic |
| Pielęgnacja | Nie prasować/nie można suszyć w suszarce/prać w temp. 30°C |
| System do zawieszenia w zestawie | Tak |
| Specyfikacja materiału | 100% poliester |
| Kolor | Biały/zielony |
| Producent | Douceur d'intérieur |
Klienci najczęściej wspominają
Opinie użytkowników
Sam produkt jest bardzo ładny, przyjemny materiał, szybka dostawa, tylko długość zasłony prysznicowej jest trochę za długa po włożeniu do wanny. Aby zasłona była idealnie do wanny, musiałam ją skrócić o 10 cm.
Ciekawy dodatek w łazience
Rysunek i kolor na zasłonie w rzeczywistości nie odpowiadają całkowicie temu, co jest pokazane na zdjęciu w komputerze. Na razie jej nie używam, więc nie mogę ocenić, jak produkt będzie się zachowywał przy dłuższym użytkowaniu.
Przede wszystkim doceniam, że w jednym sklepie znalazłam wszystko do zabudowy prysznicowej – drążek, zasłonę z kółkami i taką samą matę – doskonałe.
Bardzo dobra jakość, znacznie lepsza niż te, które można kupić w sklepie. Dokładnie taka, jak na zdjęciu. Silnie odpycha wodę, to dodatkowy atut!




180×180 cm
W magazynie

180×200 cm
W magazynie

180×180 cm
W magazynie
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
132×240 cm
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie












Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
44 cm, ⌀ 55 cm, okrągła, technorattanowa
W magazynie
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
8×30×10 cm, prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
26×18×35 cm, papier
W magazynie
26×18×35 cm, papier
W magazynie
55×25×14 cm, prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
60×100 cm, dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Do pokoju, shaggy, z średnim włosiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
48×45×33 cm, plastikowa, z przestrzenią do przechowywania
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
55×25×14 cm, prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
46×95×36 cm, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
22×15 cm
W magazynie
Porcelanowa
W magazynie
Miski dla psów
W magazynie
Włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
35 cm, ⌀ 60 cm, okrągła, skandynawska
W magazynie