




Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Nadaj swoim starym meblom nowoczesny design dzięki oryginalnemu elastycznemu pokrowcowi. Prosty wzór w połączeniu odcieni czerni i szarości tworzy nowoczesny „kamienny” wygląd, który idealnie wpasuje się w każde wnętrze i nada Twoim krzesłom nowego uroku. Elastyczny pokrowiec ożywia i odnawia stare krzesło, a tym samym ukrywa wszelkie jego wady i zużycie. Jednocześnie chroni go przed zabrudzeniami i uszkodzeniami, co docenisz nawet, jeśli masz zupełnie nowe meble. Wysokiej jakości materiał sprawia, że pokrowiec jest bardzo przyjemny w dotyku, odporny na zużycie i łatwy w nakładaniu. Dobrze rozciąga się we wszystkich kierunkach, łatwo się dostosowując i ułatwiając pracę podczas nakładania. Gdy pokrowiec zabrudzi się, wystarczy go zdjąć i wyprać, dzięki czemu Twoje meble będą wciąż jak nowe i pięknie czyste. Wymiary pokrowca: wymiary siedziska 45 - 50 cm, wysokość 45 - 56 cm Zawartość kompletu: 2x pokrowiec na krzesło
| Kolor | Szara |
|---|---|
| Elastyczne | Tak |
| Ilość sztuk w zestawie | 2 szt. |
| Materiał | 94 % poliester, 6 % elastan |
| Rodzaj pokrowca | Pokrowiec na krzesło |
| Rozmiar | 45-50 cm |
| Rozmiary | 45-50 cm |
| Suszarka | Nie |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4Home |
Opinie użytkowników
Delikatny, przyjemny w dotyku materiał.
Krzesło wygląda jak nowe. :)
zadowolenie, odnowienie starszych krzeseł..

Elastyczna
W magazynie

Elastyczna
W magazynie

Elastyczna
W magazynie


Elastyczna
W magazynie
Elastyczna
W magazynie
Elastyczna
W magazynie
Elastyczna
W magazynie

Elastyczna
W magazynie
Elastyczna
W magazynie
Elastyczna
W magazynie

Elastyczna
W magazynie




Elastyczna
W magazynie




Elastyczna
W magazynie






Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Elastyczna
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Na drzwi, na stół
W magazynie
Dla dziewczynek, do łóżeczka, zamek
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Do sypialni, nowoczesna, okrągła
W magazynie
Szklana, dawkowa
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Solarna, ścienne oświetlenie, plastikowa
W magazynie


Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Stojąca, plastikowa
W magazynie