Porównaj ceny od 369 zł do 442,12 zł w 2 sklepach:
Kremowy okrągły dywan ø 160 cm Leon – Villeroy&Boch
Wymiary ⌀ 160 cm
Polecane oferty
Wybierz spośród 2 sklepów w przedziale cenowym od 369 zł do 442,12 zł :
Historia cen
- 12.05.2026 - 369 zł
- 17.03.2026 - 369 zł
- 10.03.2026 - 400,91 zł
- 25.02.2026 - 369 zł
- 6.02.2026 - 403,31 zł
- 1.12.2025 - 369 zł
- 11.11.2025 - 388,08 zł
- 5.11.2025 - 369 zł
- 1.11.2025 - 424 zł
- 7.09.2025 - 369 zł
- 12.05.2026 - 369 zł
- 17.03.2026 - 369 zł
- 10.03.2026 - 369 zł
- 25.02.2026 - 369 zł
- 6.02.2026 - 369 zł
- 1.12.2025 - 369 zł
- 11.11.2025 - 369 zł
- 5.11.2025 - 369 zł
- 1.11.2025 - 369 zł
- 7.09.2025 - 369 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Opis produktu
Zmień swój dom w oazę elegancji i komfortu dzięki dywanowi marki Villeroy & Boch. Dzięki prostej kolorystyce z łatwością uzupełni każde wnętrze. Dywan z włosiem o wysokości 1,5 cm jest niezwykle miękki i puszysty. Posiada certyfikat STANDARD 100 OEKOTEX i nadaje się również do pomieszczeń z ogrzewaniem podłogowym. Wysokiej jakości wykończenie i syntetyczne włókna wykonane w 100% z poliestru gwarantują długą żywotność i wyjątkową trwałość. Dywan jest łatwy w czyszczeniu, wystarczy wyprać zabrudzony obszar środkiem do czyszczenia dywanów.
Wymiary
| Średnica: | 160 cm |
|---|
Specyfikacje
| Pomieszczenie | Wewnętrzne |
|---|---|
| Wysokość włosu | Shaggy |
| Materiał | Poliester |
| Twarz | Okrągłe |
| Rodzaj materiału | Syntetyczne |
| Kraj pochodzenia | CN |
| Skład i rodzaj materiału | Poliester |
| Długość włosia | 15 mm |
| Grubość | 1.5 cm |
| Długość włosia dywanu | Średnie włosie |
| Kształt | Okrągły |
| Waga | 2.4 kg |
| Certyfikaty i normy | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Umiejscowienie | Wewnętrzne |
| Wykończenie | Błyszczące |
| Rodzaj tkania | Tkane maszynowo |
| Rodzaj wykończenia | Obszyte krawędzie |
| Rodzaj włosia | Rodzaj splotu (saxony) |
| Kolekcja | 1899 |
| Wzór | Jednokolorowy/abstrakcyjny |
| Design | Glamour/nowoczesny |
| Jakość | Premium |
| Gęstość | 1100 g/m² |
| Gęstość tkaniny | Niska |
| Właściwości | Odpowiednie do podgrzewanych podłóg |
| Pielęgnacja | Odkurzać regularnie/czyszczenie punktowe/tylko czyszczenie profesjonalne |
| Materiał tylnej strony | Poliester |
| Specyfikacja materiału | 100% poliester |
| Kolor | Kremowy |
| Producent | Villeroy&Boch |
Podobne produkty

Ręcznie tuftowany dywan z wełny z wypukłą strukturą Corin
Wełniana, gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Kremowy dywan z miękkim włosiem Whisper
Do pokoju, shaggy, nowoczesna
W magazynie
Ręcznie tuftowany dywan z bawełny z frędzlami Fionn
Nowoczesna, bawełniana, gotowa
W magazynie
Okrągły dywan z połyskiem Cordoba
Okrągła, naturalna, gotowa
W magazynie
Prostokątne ciemnoszare nakładki na schody 15 sztuk R5-A49
Nakładki na schody, do pokoju, prostokątna
W magazynie
Ręcznie tuftowany dywan z bawełny z frędzlami Fionn
Nowoczesna, bawełniana, gotowa
W magazynie
Szaro-niebieski dywan z przetarciami B5-D44
Do pokoju, nowoczesna, gotowa
W magazynie
Dywan Cosy Shaggy Kremowy Elle Decoration Koło – miękki, wysoki włos 200 cm x 200 cm Certyfikat Oeko-Tex
Do pokoju, shaggy, nowoczesna
W magazynie
Okrągły ręcznie tkany dywan z wiskozy Jane
Chodniki, okrągła, kwadratowa
W magazynie
Dywan Zendra taupe 200x290 cm
200×290 cm, do pokoju, nowoczesna
W magazynie
Dywan z krótkim włosiem z frędzlami Cordoba
Naturalna, gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Dywan Larena beige/sand 160x230 cm
Do pokoju, nowoczesna, gotowa
W magazynie
Miękki dywan do salonu w jasnym odcieniu Tibo
Do pokoju, gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Dywan nowoczesny 3D Anett piórka beżowy 80 cm x 150 cm
Do pokoju, nowoczesna, tkana
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Dywan Caldera cream/camel 200x290 cm
Do pokoju, shaggy, nowoczesna
W magazynie
Dywan Solaro linen grey 200x290 cm
200×290 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Szary dywan pokojowy w marokański wzór L4-C80
Nowoczesna, prostokątna, orientalna
W magazynie
Ręcznie tuftowany dywan z wełny z wypukłą strukturą Corin
Wełniana, gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Klasyczne półokrągłe nakładki na schody 15 sztuk D8-W68
Nakładki na schody, do pokoju, retro
W magazynie
Okrągły ręcznie tkany dywan z wiskozy Jane
Chodniki, okrągła, kwadratowa
W magazynie
Dywan Golden Przecierany srebrny loft 100x150 Prostokąt
Do pokoju, nowoczesna, industrialna
W magazynie
Ręcznie tkany dywan z wełny Daphne
Do pokoju, naturalna, tkana
W magazynie
Okrągły ręcznie tkany dywan z wiskozy Jane
Chodniki, okrągła, kwadratowa
W magazynie
Srebrnoszary okrągły dywan 200 cm A3-Z05
Do pokoju, shaggy, okrągła
W magazynie
Dywan z krótkim włosiem Jacob's Ladder
Gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Chodnik Mara
Do pokoju, chodniki, gotowa
W magazynie
Miękki dywan ze sztucznego futra, brązowy, FELINE
Do pokoju, nowoczesna, futrzana
W magazynie
Szary wzorzysty chodnik shaggy na metry S5-C50
Do pokoju, chodniki, shaggy
W magazynie
Ręcznie tkany dywan z wiskozy Jane
Chodniki, okrągła, kwadratowa
W magazynie
Dywan Velora beige 200x290 cm
200×290 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Niebiesko-szary prostokątny dywan K5-F64
Do pokoju, nowoczesna, prostokątna
W magazynie
Prostokątny biało-beżowy dywan F9-A36
Do pokoju, nowoczesna, prostokątna
W magazynieNajlepsze produkty od Bonami

Dywan Universal Parma Garro, 160x230 cm
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Kosz na śmieci z pedałem ze stali nierdzewnej w kolorze złota 3 l Leman – Wenko
25×17×22 cm, do malowania, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Dywan Universal Moar Hakuna, 140x200 cm
140×200 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Dywan Universal Moar Hakuna, 120x170 cm
120×170 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Metalowy modułowy system półek w matowym białym kolorze 27x203,5x35 cm Solis – Umbra
203×26×35 cm, matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
Stalowy chlebak Fall Front – Brabantia
Metalowa
W magazynie
Dywan Universal Moar Hakuna, 160x230 cm
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Łazienkowy kosz na śmieci w kolorze złota Wenko Auron
25×17×17 cm, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Czarny biurowy stalowy kosz na śmieci 10 l Rin – YAMAZAKI
30 cm, ⌀ 28 cm, otwarta, na odpady mieszane
W magazynie
Deski do krojenia zestaw 3 szt. 26,5x35,5 cm Choptima – Rosti
26×35 cm, plastikowa, kwadratowa
W magazynie
Biały plastikowy kosz na śmieci 5 l Inca – Wenko
25 cm, ⌀ 18 cm, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Dywan Universal Moar Hakuna, 60x120 cm
60×120 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Czarny wiszący metalowy regał na wino liczba butelek 5 Lava – Metaltex
44×24×9 cm, metalowa, wisząca
W magazynie
Biała stalowa dodatkowa półka 25x25 cm Silos – Metaltex
Półki kuchenne, plastikowa, metalowa
W magazynie
Czarny metalowy teleskopowy stojak na ubrania Herkules – Wenko
300×215 cm, metalowa
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Mata antypoślizgowa pod dywan 50x210 cm Anti-Slip – Flair Rugs
50×210 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Suszarka na pranie Vario – Metaltex
137×78×68 cm
W magazynie
Stalowy regulowany podwójny karnisz 167 - 365 cm Twilight – Umbra
Metalowa
W magazynie









