







Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Idealna ochrona mebli i stylowy dodatek w jednym? Jest to możliwe z praktycznymi pokrowcami elastycznymi Magic clean. Elegancki ciemnobrązowy kolor doskonale uzupełni wystrój każdego wnętrza. Pokrowiec elastyczny pomoże ożywić stare meble i ukryć wszelkie niedoskonałości i zużycie. Ochroni je także przed zabrudzeniami i uszkodzeniami, co docenisz mając nawet zupełnie nowe meble.Dzięki wysokiej jakości materiału pokrowiec jest bardzo przyjemny w dotyku, a jednocześnie odporny na zużycie i łatwy w nakładaniu. Jest rozciągliwy we wszystkich kierunkach, dzięki czemu idealnie dopasowuje się do kształtu, ułatwiając pracę podczas manewrowania.Pokrowiec jest przeznaczony wyłącznie do przedstawionego rodzaju kanapy z podłokietnikami.Wymiary pokrowca: wymiary siedziska 145 – 185 cm, wysokość krzesła 50 – 80 cm.Zawartość zestawu:• 1x pokrowiec na kanapę• 4x wałek mocujący
| Elastyczne | Tak |
|---|---|
| Materiał | 95% poliester, 5% elastan |
| Rodzaj pokrowca | Pokrowiec na kanapę dwuosobową |
| Rozmiar | 145 - 185 cm |
| Rozmiary | 145 - 185 cm |
| Suszarka | Nie |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4Home |
Opinie użytkowników
Super elastyczny, a kolor ładny. Zobaczę, jak długo wytrzyma.
Jestem zadowolona z towaru.
Pokrowiec idealnie pasuje do siedzenia.

Elastyczna
W magazynie
Elastyczna
W magazynie
Elastyczna
W magazynie
Elastyczna
W magazynie

Elastyczna
W magazynie


Elastyczna
W magazynie
Uniwersalna, elastyczna
W magazynie

















Uniwersalna, elastyczna, wysokość
W magazynie





Łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie

Obrusy bożonarodzeniowe, okrągła, prostokątna
W magazynie
Średnica
W magazynie
Zapachowa, dekoracyjna, sztukowa
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie