
Dywan 120x180 cm Dottie Multi – Universal
120×180 cm, do pokoju, shaggy, nowoczesna
254,19 zł

Dywan 140x200 cm Dottie Multi – Universal
140×200 cm, do pokoju, shaggy, nowoczesna
328,81 zł

Dywan 160x230 cm Dottie Multi – Universal
160×230 cm, do pokoju, shaggy, nowoczesna
-18 %413,28 zł
504 zł

Czarno-kremowy dywan 160x230 cm Dottie Black – Universal
160×230 cm, do pokoju, shaggy, nowoczesna
413,28 zł

Czarno-kremowy dywan 120x180 cm Dottie Black – Universal
120×180 cm, do pokoju, shaggy, nowoczesna
241,89 zł
Dywan 140x200 cm Dottie Multi – Universal
Wymiary 140×200 cm
Klienci najczęściej wspominają
Zobacz recenzje- ładny wygląd (60%)
- wysoka jakość (20%)
- nieprzyjemny zapach tworzywa (20%)
- wymaga podkładki antypoślizgowej (20%)
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 328,81 zł
Historia cen
- 29.04.2026 - 328,81 zł
- 23.04.2026 - 328,81 zł
- 19.03.2026 - 270,89 zł
- 11.03.2026 - 290,24 zł
- 5.03.2026 - 328,94 zł
- 5.03.2026 - 328,95 zł
- 20.02.2026 - 328,94 zł
- 16.02.2026 - 386,99 zł
- 14.02.2026 - 328,94 zł
- 12.02.2026 - 386,99 zł
- 7.02.2026 - 290,24 zł
- 27.01.2026 - 386,99 zł
- 23.01.2026 - 328,94 zł
- 20.01.2026 - 386,99 zł
- 16.01.2026 - 336,68 zł
- 25.10.2025 - 328,94 zł
- 20.10.2025 - 309,59 zł
- 9.10.2025 - 310 zł
- 8.10.2025 - 294 zł
- 7.10.2025 - 368 zł
- 3.10.2025 - 316 zł
- 1.10.2025 - 368 zł
- 23.09.2025 - 276 zł
- 21.09.2025 - 345,92 zł
- 16.09.2025 - 368 zł
- 12.09.2025 - 316 zł
- 4.09.2025 - 368 zł
- 29.08.2025 - 312,8 zł
- 24.08.2025 - 313 zł
- 19.08.2025 - 312,8 zł
- 15.08.2025 - 313 zł
- 14.08.2025 - 312,8 zł
- 30.07.2025 - 368 zł
- 25.07.2025 - 316 zł
- 15.07.2025 - 368 zł
- 11.07.2025 - 316 zł
- 26.06.2025 - 368 zł
- 20.06.2025 - 305 zł
- 17.06.2025 - 368 zł
- 10.06.2025 - 313 zł
- 6.06.2025 - 316 zł
- 27.05.2025 - 368 zł
- 23.05.2025 - 316 zł
- 20.05.2025 - 368 zł
- 19.05.2025 - 324 zł
- 19.05.2025 - 313 zł
- 19.05.2025 - 324 zł
- 19.05.2025 - 313 zł
- 18.05.2025 - 324 zł
- 18.05.2025 - 313 zł
- 17.05.2025 - 324 zł
- 17.05.2025 - 313 zł
- 16.05.2025 - 324 zł
- 16.05.2025 - 313 zł
- 16.05.2025 - 324 zł
- 16.05.2025 - 313 zł
- 2.05.2025 - 368 zł
- 30.04.2025 - 360 zł
- 25.04.2025 - 306 zł
- 15.04.2025 - 360 zł
- 10.04.2025 - 310 zł
- 7.04.2025 - 360 zł
- 27.03.2025 - 348 zł
- 25.03.2025 - 335 zł
- 20.03.2025 - 288 zł
- 18.03.2025 - 335 zł
- 11.03.2025 - 268 zł
- 10.03.2025 - 335 zł
- 5.03.2025 - 288 zł
- 26.02.2025 - 335 zł
- 22.02.2025 - 288 zł
- 15.02.2025 - 335 zł
- 13.02.2025 - 288 zł
- 11.02.2025 - 335 zł
- 11.02.2025 - 288 zł
- 10.02.2025 - 290 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Opis produktu
Dywan Dottie Multi marki Universal charakteryzuje się precyzyjnym wykonaniem i starannym doborem wysokiej jakości materiałów. Jest nowoczesnym dodatkiem, który rozjaśni wygląd Twojej sypialni lub salonu. Włókna polipropylenowe zostały poddane obróbce specjalną technologią heat-set frisé, która zapewnia dywanowi zwiększoną trwałość i przyjemną miękkość dla bosych stóp. Dywan jest ozdobiony zabawnym wzorem małych, nieregularnie rozmieszczonych kropek, które nadają mu wyrazisty charakter. Ze względu na proces produkcji, ostateczny wzór może nieznacznie różnić się od przedstawionego na zdjęciach.
Wymiary
| Szerokość: | 140 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 200 cm |
Specyfikacje
| Pomieszczenie | Wewnętrzne |
|---|---|
| Wysokość włosu | Shaggy, Średni włos |
| Materiał | Polipropylen |
| Styl | Nowoczesny |
| Rodzaj materiału | Syntetyczne |
| Kraj pochodzenia | ES |
| Skład i rodzaj materiału | Polipropylen |
| Długość włosia | 25 mm |
| Grubość | 2.8 cm |
| Długość włosia dywanu | Średnie włosie |
| Kształt | Prostokątny |
| Waga | 7.84 kg |
| Długość | 200 cm |
| Umiejscowienie | Wewnętrzne |
| Wykończenie | Heat set |
| Rodzaj tkania | Tkane maszynowo |
| Rodzaj wykończenia | Obszyte krawędzie |
| Rodzaj włosia | Rodzaj splotu (Frisé) |
| Kolekcja | Lush |
| Wzór | Kropki |
| Design | Skandynawski/nowoczesny |
| Jakość | Basic |
| Gęstość | 96000 punkty/m² |
| Gęstość tkaniny | Niska |
| Właściwości | Odpowiednie do podgrzewanych podłóg |
| Pielęgnacja | Odkurzać regularnie/czyszczenie punktowe/wycierać wilgotną ściereczką |
| Materiał tylnej strony | Juta |
| Specyfikacja materiału | 100% polipropylen |
| Kolor | Kolorowy |
| Producent | Universal |
Recenzje
Klienci najczęściej wspominają
- ładny wygląd (60%)
- wysoka jakość (20%)
- przyjemny w dotyku (20%)
- nieprzyjemny zapach tworzywa (20%)
- wymaga podkładki antypoślizgowej (20%)
- inny wygląd niż na zdjęciu (20%)
Opinie użytkowników
Bardzo przyjemny dywan
Produkt bardzo ładny i wysokiej jakości. Koniecznie należy dokupić do niego podkładkę antypoślizgową!
W porządku.
Na zdjęciu podobał mi się bardziej.
Ładny dywan.
Podobne produkty

Dywan nowoczesny Stella beżowy koło 120 cm x 120 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Dywan do salonu ANKARA, beżowy, wzór liści
Do pokoju, nowoczesna, prostokątna
W magazynie
Ręcznie tuftowany dywan z wełny Emilia
Wełniana, gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Dywan Premium Beżowy 133x190 Prostokąt
Do pokoju, nowoczesna, industrialna
W magazynie
Dywan Native Puszysty w kratkę 133x190 Prostokąt
Do pokoju, shaggy, nowoczesna
W magazynie
Kremowy prostokątny dywan shaggy T8-W46
Do pokoju, shaggy, nowoczesna
W magazynie
Dywan Native Puszysty nowoczesny 133x190 Prostokąt
Do pokoju, shaggy, nowoczesna
W magazynie
Miękki okrągły dywan z wełny Berber
Okrągła, wełniana, gotowa
W magazynie
Ręcznie wykonany dywan z juty Sharmila
Do pokoju, chodniki, jutowa
W magazynie
Prostokątny kremowy dywan w stylu boho H2-T68
Do pokoju, nowoczesna, prostokątna
W magazynie
Dywan Jutta H w kolorze kości słoniowej
Do pokoju, nowoczesna, okrągła
W magazynie
Ręcznie tkany dywan z wiskozy Jane
Chodniki, okrągła, kwadratowa
W magazynie
Beżowy Prostokątny Dywan Shaggy D7-D82
Do pokoju, shaggy, nowoczesna
W magazynie
Beżowy nowoczesny dywan pluszowy 120x170 D7-P31
Do pokoju, nowoczesna, prostokątna
W magazynie
Dywan z krótkim włosiem Rosalie
Gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Przecierany dywan w romby biało-beżowy G7-E64
Do pokoju, nowoczesna, retro
W magazynie
Dywan shaggy poliestrowy Brilliant latte koło 80 cm x 80 cm
Do pokoju, shaggy, gotowa
W magazynie
Strukturalny kremowy dywan do salonu Paloma
Do pokoju, gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Dywan sznurkowy Patara koniczyna beżowy 80 cm x 150 cm
Zewnętrzna, do pokoju, tkana
W magazynie
Dywan zewnętrzny sznurkowy Patara Koniczyna beżowy 80 cm x 150 cm
Zewnętrzna, do pokoju, nowoczesna
W magazynie
Beżowy dywan Hanse Home Pure, 80x150 cm
80×150 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Dywan nowoczesny 3D Louis kremowy koło 120 cm x 120 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Beżowy dywan wełniany 160x230 cm – Flair Rugs
160×230 cm, do pokoju, naturalna
W magazynieDostawa gratis
Dywan Kari
Do pokoju, gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Ręcznie tuftowany dywan z wełny Theo
Do pokoju, wełniana, gotowa
W magazynie
Kremowy dywan skandynawski zewnętrzny H9-E35
Zewnętrzna, do pokoju, tkana
W magazynie
Dywan wełniany Villeroy & Boch Charlotte kremowy 80 cm x 150 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Ręcznie tkany dywan z wiskozy Jane
Chodniki, okrągła, kwadratowa
W magazynie
Beżowy jednokolorowy chodnik shaggy na metry S8-D62
Do pokoju, chodniki, shaggy
W magazynie
Kremowy dywan sznurkowy w liście H3-M11
Zewnętrzna, do pokoju, tkana
W magazynie
Dywan nowoczesny Stella beżowy 80 cm x 200 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Dywan zewnętrzny sznurkowy Patara Romby beżowy 80 cm x 150 cm
Zewnętrzna, do pokoju, tkana
W magazynieNajlepsze produkty od Bonami

Wisząca suszarka na pranie w kolorze srebra 11 m Gale – Metaltex
96×31×31 cm, wisząca, wewnętrzna
W magazynie
Stalowy regulowany podwójny karnisz 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Metalowa
W magazynie
Czarny wiszący metalowy regał na wino liczba butelek 5 Lava – Metaltex
44×24×9 cm, metalowa, wisząca
W magazynie
Ociekacz do naczyń Metaltex Felicia, 45x23 cm
W magazynie
Patelnia na naleśniki ze stali nierdzewnej ø 26 cm – Blomsterbergs
⌀ 26 cm, gazowa, na naleśniki
W magazynie
Naturalny obrotowy organizer łazienkowy Moona – Umbra
Do gniazdka
W magazynie
Szary dywan Universal Kasbah Gris, 160x230 cm
160×230 cm, do pokoju, nowoczesna

Kieliszki zestaw 6 szt. do wódki 50 ml – Lyngby Glas
Zestawy, na kieliszki
W magazynie
Dywan Universal Parma Garro, 160x230 cm
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Szczotka do WC ceramiczna w kolorze matowej czerni Badi – Wenko
Ceramiczna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Deska do prasowania typu rękawnik 52x12 cm Leona – Wenko
Wolno stojąca

Czarny metalowy modułowy system półek 27x203,5 cm Solis – Umbra
203×26×35 cm, prosta
W magazynieDostawa gratis
Chodnik Universal Sprinty Ceramics, 52x200 cm
52×200 cm, do pokoju, chodniki
W magazynie
Jasnozielona sztruksowa rozkładana sofa 218 cm Tori – Bonami Selection
80×218×102 cm, rozkładana, skandynawska
W magazynie
Zielone kompostowniki zestaw 2 szt. 125 l – Maximex
W magazynie
Biały/srebrny stojak na papier toaletowy ze szczotką ze stali nierdzewnej Rivazza – Wenko
Wieszaki na papier toaletowy i szczotki, metalowa
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Dywan Universal Parma Garro, 120x170 cm
120×170 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Suszarka na pranie Vario – Metaltex
137×78×68 cm
W magazynie






