









Wymiary 179×238×118 cm
Klienci najczęściej wspominają
Zobacz recenzjeOtrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Huśtawka Vegas Lux może pochwalić się solidną konstrukcją wykonaną z drewna Meranti. Oprócz wytrzymałości, drewno to charakteryzuje się odpornością na warunki atmosferyczne i trwałością. Siedzisko można rozłożyć, dzięki czemu huśtawka błyskawicznie stanie się leżakiem.
| Szerokość: | 238 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 118 cm |
| Wysokość: | 179 cm |
| Materiał | Drewno |
|---|---|
| Kraj pochodzenia | MY |
| Szerokość siedziska | 190 cm |
| Głębokość siedziska | 50 cm |
| Nośność | 300 kg |
| Waga | 63 kg |
| Pielęgnacja | Czyścić wilgotną szmatką, nie używać agresywnych środków czyszczących |
| Umiejscowienie | Zewnętrzne |
| Montaż wymagany | Częściowo |
| Jakość | Extra |
| Kolor drewna | Karmelowobrązowe drewno |
| Dekor | Drewno egzotyczne |
| Materiał obicia | Poliester |
| Kolor | Naturalny/zielony |
| Material | Lite drewno |
| Producent | RojaPlast |
Klienci najczęściej wspominają
Opinie użytkowników
Sama huśtawka ogrodowa jest na razie znakomita. Jednak z instrukcją obsługi był pewien problem – nie jest dostępna w języku węgierskim, nie wszystkie kroki są jednoznaczne, nie zawsze jest jasne, jakie części są potrzebne.
jedyny mankament to nieusztywniony daszek, co w polskich warunkach pogodowych z opadami, powoduje zbieranie się deszczówki na tkaninie daszku
Zakupiono w Bonami
Pobrano z Bonami
Dobrze wykonany. Wszystkie elementy dobrze dopasowane. Jedynie daszek nad huśtawką nie sprawdza się podczas deszczu. Woda słabo spływa. Powstają zagłębienia w których gromadzi się woda. To jedyny element do poprawy.
Zakupiono w Bonami
Pobrano z Bonami
Huśtawka dotarła szybko i w porządku, montaż był łatwy i wszystko pasowało, polecam.
Zauważono pewien problem techniczny z odpływem wody z daszku. Woda gromadzi się w zagłębieniach, co utrudnia jej odprowadzenie poza huśtawkę. Jest to jednak kwestia niezależna od Państwa, wynikająca z wadliwej konstrukcji daszku.

23×61×238 cm, drewniana, trzyosobowa
W magazynieDostawa gratis
Metalowa, z daszkiem, dwuosobowa
W magazynieDostawa gratis
Trzyosobowa
W magazynieDostawa gratis
Trzyosobowa
W magazynie
23×61×238 cm, drewniana, trzyosobowa
W magazynieDostawa gratis
Metalowa, trzyosobowa
W magazynie
32×61×173 cm, z daszkiem, trzyosobowa
W magazynieDostawa gratis
25×5×35 cm, trzyosobowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, trzyosobowa
W magazynie
Rozkładana, trzyosobowa, głębokość
W magazynie
Z daszkiem, trzyosobowa
W magazynieDostawa gratis
Z daszkiem, jednoosobowa, dwuosobowa
W magazynie
11×51×136 cm, dwuosobowa
W magazynieDostawa gratis

Metalowa, rozkładana, z daszkiem
W magazynie
Z daszkiem
W magazynie
20×58×170 cm, rozkładana, z daszkiem
W magazynieDostawa gratis
Dwuosobowa, trzyosobowa, czteroosobowa
W magazynie
Głębokość
W magazynieDostawa gratis
Z daszkiem
W magazynie
Trzyosobowa
W magazynie
Trzyosobowa
W magazynie
19×57×181 cm, z daszkiem, dwuosobowa
W magazynieDostawa gratis
Metalowa, rozkładana, jednoosobowa
W magazynie
Drewniana, trzyosobowa
W magazynie
Metalowa, rozkładana, jednoosobowa
W magazynie
12×63×198 cm, drewniana, dwuosobowa
W magazynieDostawa gratis
22×57×178 cm, jednoosobowa, dwuosobowa
W magazynieDostawa gratis
14×55×128 cm, z daszkiem
W magazynieDostawa gratis
28×58×173 cm, trzyosobowa
W magazynieDostawa gratis
Z daszkiem
W magazynie
25×5×35 cm, dwuosobowa
W magazynieDostawa gratis
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
25×17×22 cm, do malowania, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
140×200 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
120×170 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
203×26×35 cm, matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
26×35 cm, plastikowa, kwadratowa
W magazynie
Metalowa
W magazynie
25 cm, ⌀ 18 cm, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
25×17×17 cm, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
30 cm, ⌀ 28 cm, otwarta, na odpady mieszane
W magazynie
⌀ 26 cm, gazowa, na naleśniki
W magazynie
44×24×9 cm, metalowa, wisząca
W magazynie
137×78×68 cm
W magazynie
140×200 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
Półki kuchenne, plastikowa, metalowa
W magazynie
120×170 cm, zabawowa, prostokąt
W magazynie