







Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Nowoczesny kosz Savery będzie przydatnym pomocnikiem w sortowaniu odpadów w Twoim domu. Jest wykonany ze stali nierdzewnej i ma 2 wyjmowane pojemniki z tworzywa sztucznego, każdy o pojemności 20 l, w których można łatwo sortować odpady. Każdy z pojemników ma system nóżek ułatwiający higieniczne otwieranie. Pojemnik można łatwo umyć.
| Szerokość: | 39 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 31 cm |
| Wysokość: | 58 cm |
| Materiał | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Otwieranie | Z wieczkiem |
| Rodzaj | Sortowanie odpadów |
| Objętość | Do 25 litrów |
| Waga | 5,8 kg |
| Producent | Brilanz |
Opinie użytkowników
Ładny design.

69×33×41 cm
W magazynieDostawa gratis
Plastikowy, z wieczkiem, sortowanie odpadów
W magazynieDostawa gratis

Okrągła, kwadratowa, stal nierdzewna
W magazynie
Plastikowy, z wieczkiem, sortowanie odpadów
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, kwadratowa, z wieczkiem
W magazynie
76×94×38 cm, kwadratowa, stal nierdzewna
W magazynieDostawa gratis
61×25×25 cm, kwadratowa, stal nierdzewna
W magazynieDostawa gratis
49 cm, ⌀ 30 cm, plastikowy, okrągła
W magazynieDostawa gratis
74×44×31 cm, plastikowy, kwadratowa
W magazynie
Kwadratowa, stal nierdzewna, z wieczkiem
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie