





Wymiary 45×75 cm
Klienci najczęściej wspominają
Zobacz recenzjeNajlepsza cena z ostatnich 30 dni: 54,13 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Wycieraczka 45x75 cm Mix Mats – Hanse Home
| Szerokość: | 45 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 75 cm |
| Materiał wycieraczki | Z włókna kokosowego |
|---|---|
| Kształt wycieraczki | Prostokątna, Półkolowa |
| Rodzaj | Wewnętrzny, Zewnętrzne |
| Kolor | Beżowa |
| Kraj pochodzenia | IN |
| Specyficzny materiał | Włokno kokosowe |
| Materiał | Włókno kokosowe |
| Grubość | 1.5 cm |
| Kształt | Półokrąg |
| Waga | 2 kg |
| Długość | 75 cm |
| Umiejscowienie | Wewnętrzne/zadaszone miejsca na zewnątrz |
| Rodzaj tkania | Tkane maszynowo |
| Kolekcja | Mix Mats |
| Wzór | Z napisami |
| Design | Nowoczesny |
| Jakość | Basic/Back To School |
| Właściwości | Antypoślizgowy |
| Pielęgnacja | Czyścić za pomocą piankowego środka czyszczącego, odpowiedniego dla tego typu/odkurzać regularnie |
| Materiał tylnej strony | Lateks |
| Specyfikacja materiału | 100% włokno kokosowe |
| Material | Włókno kokosowe |
| Producent | Hanse Home |
Klienci najczęściej wspominają
Opinie użytkowników
To jest u moich rodziców przy drzwiach wejściowych, mam nadzieję, że się spodoba, mnie się podoba.
Wysokiej jakości i bardzo ładny.
Służy dobrze i wygląda ładnie.
dekoracyjny, doskonała jakość
Bardzo ładna wycieraczka
Zakupiono w Bonami
Pobrano z Bonami

45×75 cm, wewnętrzna, z włókna kokosowego
W magazynie

Z włókna kokosowego
W magazynie
Z włókna kokosowego, zewnętrzna, niestandardowa
W magazynie

60×90 cm, wewnętrzna, gumowa
W magazynieDostawa gratis
90×150 cm, gumowa, prostokątna
W magazynieDostawa gratis






Wewnętrzna, zewnętrzna


Gumowa
W magazynie
60×80 cm, gumowa, prostokątna
W magazynieDostawa gratis
Gumowa, prostokątna, zewnętrzna
W magazynieDostawa gratis


60×90 cm, wewnętrzna, gumowa
W magazynieDostawa gratis
60×90 cm, gumowa, prostokątna
W magazynieDostawa gratis
Gumowa, niestandardowa
W magazynie


Wewnętrzna, zewnętrzna
W magazynie

Gumowa
W magazynie
90×150 cm, wewnętrzna, gumowa
W magazynieDostawa gratis


Wewnętrzna, gumowa
W magazynie
Plastikowa, zestaw, kwadratowa
W magazynie
27×19×35 cm, bez pokrywy, papier
W magazynie
27×19×35 cm, z wieczkiem, papier
W magazynie
46×95×37 cm, nowoczesna, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
Do pokoju, shaggy, z średnim włosiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
55×25×14 cm, prosta, średnica
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
48×45×33 cm, pufy, nowoczesna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Lampy stołowe, włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
120×170 cm, zabawowa, prostokąt


Stołowa, średnica
W magazynie
111×95×36 cm, matowa, dębowa
W magazynieDostawa gratis
200×200 cm, łóżko dwuosobowe, francuska
W magazynie
Średnica
W magazynie
140×200 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy

Fartuchy kuchenne, bawełniana, dla kobiet
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie