

Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Niezwykle praktyczny mebel, który pomoże Ci utrzymać porządek w sypialni, pokoiku dziecięcym czy łazience. Minimalistyczny fason pasować będzie do każdego wnętrza.
| Szerokość: | 45 cm |
|---|---|
| Wysokość: | 108 cm |
| Styl | Skandynawski |
|---|---|
| Rodzaj | Niemy sługa |
| Materiał | Metal |
| Kolor | Biała |
| Nośność | 6 kg |
| Waga | 4 kg |
| Producent | Autronic |
Opinie użytkowników
To był prezent
OSZCZĘDNOŚĆ MIEJSCA
Rozsądna jakość odpowiadająca moim oczekiwaniom w danym przedziale cenowym. Wyprodukowane na Tajwanie – to mnie miło zaskoczyło. Montaż bez problemów. Wygląda ładnie. Jestem więc zadowolony.
Solidna konstrukcja, jakość.

Industrialna, plastikowa
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Metalowa, nowoczesna, skandynawska
W magazynie
160×80 cm, metalowa
W magazynie
150×120 cm, metalowa, plastikowa
W magazynieDostawa gratis
300×215 cm, metalowa, nowoczesna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Metalowa, plastikowa
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie