



Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 63,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Poszewka z wysokiej jakości 100% bawełny jest przeznaczona na poduszkę Mąż zastępczy, którą znaleźć można tutaj. Z tą piękną poszewką na poduszkę Twoja sypialnia będzie sprawiała wrażenie stylowej i wygodnej.
| Szerokość: | 45 cm |
|---|
| Kształt | Prostokątne |
|---|---|
| Zapinanie | Zamek błyskawiczny |
| Materiał | Bawełna |
| Kolor | Szara |
| Motyw | Jednokolorowe |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 45 x 120 cm |
| Rozmiary poduszki | 45 x 120 cm |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4Home |

Prostokątna, jednokolorowa, kwadratowa
W magazynie

55×180 cm, prostokątna, bawełniana
W magazynie
Na zamek
W magazynie
Prostokątna, jednokolorowa
W magazynie
45×75 cm, bawełniana, poliestrowa
W magazynie
Lniana, rustykalna, na zamek
W magazynie

Bawełniana, jednokolorowa, na zamek
W magazynie
Na zamek
W magazynie
Bawełniana, jednokolorowa, na zamek
W magazynie
Prostokątna, jednokolorowa, na zamek
W magazynie

Na zamek
W magazynie
Guziki
W magazynie
50×70 cm, na zamek
W magazynie
Lniana, rustykalna, retro
W magazynie
Lniana, rustykalna
W magazynie
Na zamek
W magazynie
Lniana, rustykalna, retro
W magazynie
Bawełniana, nowoczesna
W magazynie
Bawełniana, industrialna
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Na zamek
W magazynie

Retro
W magazynie
Na zamek
W magazynie


Lniana, rustykalna
W magazynie

Na zamek
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
Zapachowa, dekoracyjna, sztukowa
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie