
Kvalitex Zestaw dywaników łazienkowych Rám terra, 60 x 100 cm, 60 x 50 cm
Dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynieWymiary 60×100 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 69,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Wysokiej jakości dywanik łazienkowy to niezbędny element wyposażenia każdej łazienki. Powłoka lateksowa na spodniej stronie tworzy powierzchnię antypoślizgową, która sprawia, że dywanik nie ślizga się po podłodze w łazience. Można prać w pralce w delikatnym cyklu i bez użycia płynu do zmiękczania tkanin.
| Szerokość: | 60 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 100 cm |
| Asortyment | Dywaniki łazienkowe |
|---|---|
| Zestawy | Sztukowe |
| Kolor | Różowa |
| Ilość sztuk w zestawie | 1 szt. |
| Materiał | Polipropylen |
| Rozmiary | 60 x 100 cm |
| Zalecane pranie | 30 °C |
| Producent | Bellatex |

Dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Dywaniki łazienkowe, sztukowa, wysokość
W magazynie
Dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
60×100 cm, dywaniki łazienkowe, sztukowa
W magazynie

Dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
60×100 cm, dywaniki łazienkowe, sztukowa
W magazynie
60×100 cm, dywaniki łazienkowe, sztukowa
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Dywaniki łazienkowe, sztukowa, wysokość
W magazynie
60×100 cm, dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie

Dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie

Dywaniki łazienkowe
W magazynie
Dywaniki łazienkowe
W magazynie
60×100 cm, dywaniki łazienkowe, sztukowa
W magazynie
Bawełniana, dywaniki łazienkowe
W magazynie

60×100 cm, dywaniki łazienkowe
W magazynie
60×100 cm, dywaniki łazienkowe, sztukowa
W magazynie

Dywaniki łazienkowe
W magazynie

Dywaniki łazienkowe
W magazynie
Dywaniki łazienkowe

Dywaniki łazienkowe, sztukowa, kwadratowa
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
Zapachowa, dekoracyjna, sztukowa
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie