




Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Dywan odpowiedni na zewnątrz 160x230 cm Luna – Universal
| Szerokość: | 160 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 230 cm |
| Pomieszczenie | Zewnętrzne |
|---|---|
| Rodzaj | Gotowe |
| Wysokość włosu | Shaggy, Średni włos, Krótki włos |
| Materiał | Polipropylen |
| Twarz | Prostokątne |
| Rodzaj materiału | Syntetyczne |
| Produkcja | Tkane |
| Kraj pochodzenia | TR |
| Skład i rodzaj materiału | Polipropylen |
| Długość włosia | 4 mm |
| Długość włosia dywanu | Krótkie włosie |
| Kształt | Prostokątny |
| Waga | 4.6 kg |
| Długość | 230 cm |
| Umiejscowienie | Wewnętrzne/zewnętrzne |
| Rodzaj tkania | Tkane maszynowo |
| Rodzaj wykończenia | Obszyte krawędzie/oklejone krawędzie |
| Rodzaj włosia | Rodzaj splotu (Welur) |
| Kolekcja | Luna |
| Wzór | Orientalny |
| Design | Klasyczny |
| Jakość | Back To School/Basic |
| Gęstość | 1250 g/m² |
| Gęstość tkaniny | Niska |
| Pielęgnacja | Odkurzać regularnie/wycierać wilgotną ściereczką |
| Materiał tylnej strony | Polipropylen |
| Specyfikacja materiału | 100% polipropylen |
| Kolor | Kolorowy |
| Producent | Universal |
Opinie użytkowników
Bardzo ładny dywan
Dywan do użytku zewnętrznego, więc bardzo łatwy do czyszczenia (używam odkurzacza z końcówką do podłóg i sprawdza się doskonale). Ja umieściłem go w salonie i moim zdaniem wygląda bardzo ładnie.

160×230 cm, do pokoju, shaggy

140×200 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynieDostawa gratis
80×150 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Do pokoju, shaggy, nowoczesna
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Do pokoju, jutowa, naturalna
W magazynie
Zewnętrzna, do pokoju, nowoczesna
W magazynie
Zewnętrzna, do pokoju, nowoczesna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy
Dostępne w 2 sklepach
W magazynieDostawa gratis
Do pokoju, nowoczesna, skandynawska
W magazynie
160×230 cm, zewnętrzna, shaggy
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynieDostawa gratis
Zewnętrzna, shaggy, z krótkim włosiem
W magazynie
Do pokoju, shaggy, z krótkim włosiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy

Zewnętrzna, shaggy, z krótkim włosiem

Zewnętrzna, do pokoju, nowoczesna
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, tkana
W magazynie
Do pokoju, gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
120×170 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
200×290 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, retro
W magazynie
Do pokoju, gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
120×170 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
160×230 cm, zewnętrzna, shaggy
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Zewnętrzna, do pokoju, nowoczesna
W magazynie
190×280 cm, do pokoju, jutowa
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Plastikowa, zestaw, kwadratowa
W magazynie
27×19×35 cm, z wieczkiem, papier
W magazynie
27×19×35 cm, bez pokrywy, papier
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy
Dostępne w 2 sklepach
W magazynieDostawa gratis
46×95×37 cm, nowoczesna, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
Do pokoju, shaggy, z krótkim włosiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
55×25×14 cm, prosta, średnica
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Stołowa, średnica
W magazynie
Lampy stołowe, włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
120×170 cm, zabawowa, sztukowa

140×200 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Średnica
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy

48×45×33 cm, pufy, nowoczesna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
200×200 cm, jednokolorowa, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Fartuchy kuchenne, bawełniana, dla kobiet
W magazynie
8×30×11 cm, nowoczesna, prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie