












Wymiary 74×51×55 cm
Klienci najczęściej wspominają
Zobacz recenzjeOtrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Krzesło do jadalni Ciselia łączy matową, metalową konstrukcję z modną, szenilową tapicerką, dzięki czemu stanowi subtelny dodatek do każdego stołu. Ponadto wewnętrzna konstrukcja składa się z drewna o zerowej emisji i niskiej zawartości formaldehydu, co zapewnia mniejszy wpływ na planetę. Cztery plastikowe podkładki umieszczone na spodzie nóg sprawiają, że krzesło nie niszczy podłogi.
| Szerokość: | 51 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 55 cm |
| Wysokość: | 74 cm |
| Tapicerowane | Tak |
|---|---|
| Styl | Nowoczesny |
| Właściwości | Składany |
| Kolor | Beżowa |
| Kraj pochodzenia | CN |
| Rodzaj | Tapicerowane |
| Wysokość oparcia | 32 cm |
| Szerokość siedziska | 45 cm |
| Głębokość siedziska | 43 cm |
| Wysokość siedziska | 45 cm |
| Wysokość nóg | 40 cm |
| Nośność | 130 kg |
| Waga | 6 kg |
| Właściwość | Niesztaplowane |
| Pielęgnacja | Czyścić suchą szmatką, nie używać agresywnych środków czyszczących |
| Certyfikaty i normy | FSC Mix |
| Wypełnienie | Molitan (PUR) |
| Kolekcja | Ciselia |
| Montaż wymagany | Częściowo |
| Design | Nowoczesny/skandynawski |
| Jakość | Premium |
| Kolor nóg | Czarny |
| Materiał nóg | Stal |
| Powłoka | Malowanie proszkowe |
| Dekor | Mat |
| Materiał konstrukcji | Stal/sklejka |
| Materiał | Metal/tapicerowany |
| Specyfikacja materiału | 94% poliester/6% nylon |
| Skala testu martindale'a | 40000 martindale |
| Materiał obicia | Tkanina/tkanina szenilowa |
| Material | Metal/tapicerowany |
| Producent | Kave Home |
Klienci najczęściej wspominają
Opinie użytkowników
krzesło
Krzesło jest nieco twarde, ale nadal wygodne do siedzenia. Kolor odpowiada zdjęciu, a materiał sprawia wrażenie wysokiej jakości.
Nieco bardziej dopracowane wykonanie by nie zaszkodziło. Ale ocena 4/5 jest super. Zadowolenie.
Krzesła bardzo ładne, wysokiej jakości, spełniły nasze oczekiwania.
Super
Zakupiono w Bonami
Pobrano z Bonami

Tapicerowana, retro
W magazynie
Nowoczesna, industrialna, retro
W magazynie
Tapicerowana, retro
W magazynie
81×54×57 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
91×56×61 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
88×54×60 cm, nowoczesna, metalowa
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, materiałowa
W magazynie
Nowoczesna, rattanowa
W magazynie
Metalowa, klonowa, retro
W magazynieDostawa gratis
Skandynawska, industrialna, z podłokietnikami
W magazynie
Tapicerowana
W magazynie
89×45×53 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
76×44×43 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, industrialna
W magazynie
Tapicerowana, retro
W magazynie
81×54×57 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
Nowoczesna, industrialna, retro
W magazynie
88×53×65 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Retro, z podłokietnikami
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, skandynawska
W magazynie
93×48×61 cm, metalowa, skandynawska
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, industrialna
W magazynie
Tapicerowana, skórzana, skandynawska
W magazynie
76×50×57 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, industrialna
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, retro
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, industrialna
W magazynie
Tapicerowana, skandynawska, retro
W magazynie
85×52×58 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
49×57×67 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, drewniana, skandynawska
W magazynie
88×54×60 cm, nowoczesna, tapicerowana
Do wysłania za 1 tydzień
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
25×17×22 cm, do malowania, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
140×200 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Porcelanowa
W magazynie
120×170 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
203×26×35 cm, matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
26×35 cm, plastikowa, kwadratowa
W magazynie
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
25×17×22 cm, do malowania, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
25 cm, ⌀ 18 cm, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
25×17×17 cm, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
30 cm, ⌀ 28 cm, otwarta, na odpady mieszane
W magazynie
⌀ 26 cm, gazowa, na naleśniki
W magazynie
44×24×9 cm, metalowa, wisząca
W magazynie
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
140×200 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
137×78×68 cm
W magazynie