







Wymiary 300×94×9 cm
Wybierz spośród 2 sklepów w przedziale cenowym od 313,46 zł do 431,99 zł :
Teraz jest dobry moment na zakup, cena jest obecnie 118,53 zł poniżej średniej.
Zobacz historię cenOtrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Praktyczny stojak na buty, który pasuje nie tylko do industrialnego stylu wnętrza. Stojak teleskopowy można wysunąć na wysokość od 165 do 300 cm.
| Szerokość: | 94 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 9 cm |
| Wysokość: | 300 cm |
| Materiał | Metal |
|---|---|
| Styl | Industrialny |
| Kolor | Czarna |
| Kraj pochodzenia | CN |
| Nośność | 60 kg |
| Waga | 5.072 kg |
| Pielęgnacja | Czyścić wilgotną szmatką, nie używać agresywnych środków czyszczących |
| Kolekcja | Herkules |
| Montaż wymagany | Tak |
| Design | Nowoczesny/industrialny |
| Jakość | Basic |
| Materiał nóg | Plastik |
| Powłoka | Malowanie proszkowe |
| Rodzaj szafki na buty | Teleskopowy |
| Materiał konstrukcji | Stal |
| Producent | Wenko |

Nowoczesna, plastikowa, szafkowa
W magazynie
94×36×30 cm, plastikowa, szafkowa
W magazynie
Nowoczesna, plastikowa, szafkowa
W magazynie
71×75×30 cm, metalowa, nowoczesna
W magazynie
Szafkowa, skandynawska, laminatowa
W magazynie
91×52×34 cm, nowoczesna, plastikowa
W magazynie
Nowoczesna, głębokość, dębowa

Nowoczesna, retro

12×34×69 cm, rustykalna, z ławką
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, szafkowa
W magazynie
Nowoczesna

Metalowa, industrialna

Szafkowa, industrialna
W magazynie
44×23×33 cm, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, nowoczesna, szafkowa
W magazynie
19×43×111 cm, drewniana, rustykalna
W magazynieDostawa gratis
Wisząca
W magazynie

Nowoczesna, uchylny stolik
Dostawa gratis
Skandynawska, industrialna
W magazynie
Industrialna
W magazynieDostawa gratis
Industrialna
W magazynie
Nowoczesna, szafkowa, laminatowa
W magazynie
Drewniana, nowoczesna, z dębu sonoma
W magazynie
Metalowa, głębokość, industrialna

173×33×33 cm, metalowa, industrialna
W magazynie
Drewniana
W magazynie
Nowoczesna, dębowa, retro


Drewniana, z ławką
W magazynie
Drewniana, nowoczesna, szafkowa
W magazynie
Nowoczesna, szafkowa, laminatowa
W magazynie
43×43 cm, jednokolorowa
W magazynie
Zestawy przypraw, ręczne młynki
W magazynie
Metalowa
W magazynie
53×77×44 cm, plastikowa
W magazynie
Miski dla psów
W magazynie
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
24×24 cm, ⌀ 24 cm, metalowa, teflonowa
W magazynie
300×120 cm, metalowa
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Stojąca, z pompą
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
45×75 cm, prostokątna
W magazynie

220×230 cm, pikowana
W magazynie
11×16×29 cm, tekstylna
W magazynie
Wieszaki na papier toaletowy i szczotki
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Metalowa
W magazynie

25×17×22 cm, do malowania, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Do kuchni, szklana, jednokolorowa
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie