




Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 117,29 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Kinkiet w kolorze miedzi ø 13 cm Foca – Opviq lights
| Główny materiał | Metal |
|---|---|
| Włączanie | Włączane wyłącznikiem |
| Lokalizacja | Do sypialni i salonu |
| Styl | Industrialny |
| Wskazówki do montażu | Wymaga profesjonalnego montażu |
| Kraj pochodzenia | TR |
| Materiał | Metal |
| Moc | 40 W |
| Liczba żarówek | 1 szt. |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Średnica klosza | 13 cm |
| Długość | 24 cm |
| Żarówka w zestawie | Nie |
| Zasilanie | Zainstalowane na stałe |
| Design | Industrialny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Jakość | Basic |
| Pielęgnacja | Wycierać suchą ściereczką |
| Materiał klosza | Szkło |
| Kolor | Miedziany |
| Material | Metal |
| Producent | Opviq lights |
Opinie użytkowników
Jest większy, niż myślałem. Drewniana część jest brzydsza, dość żółta i źle wykończona. To trochę psuje produkt, nie polecam go kupować, nie jest tak elegancki, jak się wydaje.

Włączane wyłącznikiem, 230V, do sypialni i salonu
W magazynie
LED, włączane wyłącznikiem, 230V
W magazynie
LED, włączane wyłącznikiem, 230V
W magazynieDostawa gratis
Metalowa, 230V
W magazynie
LED, włączane wyłącznikiem, 230V
W magazynie
LED, włączane wyłącznikiem, 230V
W magazynie
LED, metalowa, włączane wyłącznikiem
W magazynieDostawa gratis
LED, metalowa, włączane wyłącznikiem
W magazynie
LED, metalowa, włączane wyłącznikiem
W magazynieDostawa gratis
LED, włączane wyłącznikiem, 230V
W magazynie
LED, włączane wyłącznikiem, 230V
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, LED, metalowa
W magazynie

Włączane wyłącznikiem, 230V, do sypialni i salonu
W magazynie
Drewniana, nad obrazy, włączane wyłącznikiem
W magazynieDostawa gratis
LED, metalowa, 230V
W magazynie
Włączane wyłącznikiem, do sypialni i salonu, do gniazdka
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, metalowa, kryształowa
W magazynie
LED, włączane wyłącznikiem, 230V
W magazynie
Włączane wyłącznikiem, 230V, do sypialni i salonu
W magazynieDostawa gratis
Rustykalna
W magazynie
230V
W magazynie
Włączane wyłącznikiem, do sypialni i salonu
W magazynie
Włączane wyłącznikiem, 230V, do sypialni i salonu
W magazynieDostawa gratis
Rustykalna, włączane wyłącznikiem, 230V
W magazynie
Włączane wyłącznikiem, 230V, do sypialni i salonu
W magazynie
Włączane wyłącznikiem, 230V, do sypialni i salonu
W magazynie
Metalowa, włączane wyłącznikiem, 230V
W magazynie
Nowoczesna, metalowa, 230V
W magazynie
Włączane wyłącznikiem, 230V, do sypialni i salonu
W magazynieDostawa gratis
Metalowa, industrialna, włączane wyłącznikiem

Włączane wyłącznikiem, 230V, do sypialni i salonu
W magazynie
Kwadratowa

Włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Miski dla psów
W magazynie
15×15 cm, zestawy
W magazynie

96×31×31 cm, wisząca, wewnętrzna
W magazynie
24×24 cm, ⌀ 24 cm, metalowa, teflonowa
W magazynie

45×75 cm, prostokątna
W magazynie
Metalowa
W magazynie
43×43 cm, jednokolorowa
W magazynie
120×170 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
25×17×22 cm, do malowania, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Zestawy, na kieliszki
W magazynie

Zestawy przypraw, ręczne młynki
W magazynie
60×120 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Skandynawska, prostokątna, okrągła
W magazynie