









Wymiary 53 cm, ⌀ 47 cm
Klienci najczęściej wspominają
Zobacz recenzjeNajlepsza cena z ostatnich 30 dni: 377,39 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Okrągły stolik ogrodowy ze sztucznego rattanu ø 47 cm Vistdal – Bonami Essentials
| Wysokość: | 53 cm |
|---|---|
| Średnica: | 47 cm |
| Materiał | Sztuczny ratan |
|---|---|
| Kształt | Okrągłe |
| Kolor | Beżowa |
| Kraj pochodzenia | CN |
| Grubość | 0.5 cm |
| Nośność | 50 kg |
| Waga | 6 kg |
| Pielęgnacja | Czyścić wilgotną szmatką, nie używać agresywnych środków czyszczących |
| Umiejscowienie | Zewnętrzne |
| Kolekcja | Vistdal |
| Montaż wymagany | Nie |
| Jakość | Basic |
| Materiał nóg | Stal/rattan |
| Materiał blatu | Szkło |
| Producent | Bonami Essentials |
Klienci najczęściej wspominają
Opinie użytkowników
Bardzo ładny zgrabny stolik na balkon ,
Zakupiono w Bonami
Pobrano z Bonami
Ładny i praktyczny stolik.
Bardzo ładny stolik, który nada się i na zewnątrz do środka, idealnie wpasowuje się w styl boho, lekki ale stabilny
Zakupiono w Bonami
Pobrano z Bonami
Jestem bardzo zadowolony!
Perfekt!!!

44 cm, ⌀ 55 cm, okrągła, technorattanowa
W magazynie

Plastikowa
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Drewniana, rozkładana, owalna
Dostawa gratis
Drewniana, składana, okrągła
W magazynie
Drewniana
W magazynie
75×60 cm, drewniana, składana
W magazynie

Plastikowa
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
45×43×43 cm
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, metalowa, prostokątna
W magazynie
Okrągła
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, składana
W magazynie

90×82×52 cm, plastikowa, metalowa
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, składana, kwadratowa
W magazynie

Drewniana, rozkładana, prostokątna
Dostawa gratis
Drewniana, składana, z drewna akacjowego
W magazynie
60×17×62 cm, okrągła
W magazynieDostawa gratis
71×90×90 cm, drewniana, składana
W magazynie
Drewniana, składana, okrągła
W magazynie
75×80 cm, drewniana, okrągła
W magazynie
Drewniana, rozkładana, owalna
Dostawa gratis
Okrągła
W magazynie
68×21×68 cm
W magazynieDostawa gratis

Drewniana, okrągła
W magazynie
72 cm, ⌀ 60 cm, okrągła, metalowa
W magazynie
Drewniana, składana, rozkładana
Dostawa gratis
Okrągła
W magazynie

160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
25×17×22 cm, do malowania, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
140×200 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Do pokoju, shaggy, z średnim włosiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
120×170 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Porcelanowa
W magazynie
203×26×35 cm, matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
60×100 cm, dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
45×75 cm, prostokątna
W magazynie
⌀ 26 cm, gazowa, na naleśniki
W magazynie
26×35 cm, plastikowa, kwadratowa
W magazynie
25 cm, ⌀ 18 cm, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
25×17×22 cm, do malowania, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
25×17×17 cm, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
30 cm, ⌀ 28 cm, otwarta, na odpady mieszane
W magazynie
44×24×9 cm, metalowa, wisząca
W magazynie