





Wymiary 80×110×40 cm
Klienci najczęściej wspominają
Zobacz recenzjeOtrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Czerwona niska komoda z drewna sosnowego 110x80 cm Misti – Marckeric
| Szerokość: | 110 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 40 cm |
| Wysokość: | 80 cm |
| Materiał | Drewno |
|---|---|
| Kształt | Proste |
| Zamknięcie | Szufladowe |
| Kolor | Czerwona |
| Styl | Nowoczesny |
| Rodzaj otwierania drzwi | Klasyczne |
| Rodzaj drewna | Sosna |
| Nóżki | Na nóżkach, Bez nóżek |
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Kraj pochodzenia | BR |
| Wysokość nóg | 6.9 cm |
| Nośność | 60 kg |
| Waga | 29.4 kg |
| System zamykania | Bez systemu soft close (cichego zamykania) |
| Pielęgnacja | Czyścić wilgotną szmatką, nie używać agresywnych środków czyszczących |
| Materiał tylnej części | Płyta pilśniowa |
| Materiał uchwytów | Metal |
| Bezpieczne mocowanie do ściany | Tak |
| Kolekcja | Misti |
| Montaż wymagany | Tak |
| Design | Rustykalny/klasyczny/romantyczny |
| Jakość | Basic |
| Powłoka szuflad | Lakierowanie |
| Materiał szuflady | MDF/sosna lita |
| Właściwości | Z szufladami/na nóżkach |
| Materiał nóg | Lite drewno sosnowe |
| Powłoka | Lakierowanie |
| Dekor | Sosna |
| Materiał konstrukcji | Lite drewno sosnowe |
| Material | Lite drewno |
| Producent | Marckeric |
Klienci najczęściej wspominają
Opinie użytkowników
Komoda była porysowana, instrukcja chaotyczna, niektóre elementy nie pasowały dokładnie, wykończenie wnętrza fatalne. Zdecydowanie nie odpowiada cenie.
Montaż szalony
Fajna komoda, ciekawy kolor -przytłumiona czerwień - super
Zakupiono w Bonami
Pobrano z Bonami
Piękna komoda, jak na zdjęciach, tylko montaż dość trudny.
Atrakcyjny wygląd, dobre wykonanie, wymagający montaż.

Nowoczesna, dębowa, skandynawska
W magazynie
Nowoczesna, dębowa, łączona
W magazynie
Retro, nowoczesna, klasyczna
W magazynie
Retro, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Drewniana, nowoczesna, rustykalna
W magazynie
Industrialna, głębokość, na nóżkach
W magazynie
Retro, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Nowoczesna, dębowa, skandynawska
W magazynie
Nowoczesna, dębowa, skandynawska
W magazynie
Nowoczesna, dębowa, skandynawska
W magazynie
Drewniana, nowoczesna
Dostawa gratis
Drewniana, nowoczesna
Dostawa gratis
Nowoczesna, dębowa, industrialna
W magazynie
Drewniana, nowoczesna, dębowa

Nowoczesna, dębowa, industrialna
W magazynie
Drewniana, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Retro, nowoczesna, klasyczna
W magazynie
Nowoczesna, klasyczna, głębokość
W magazynie
Drewniana, retro, nowoczesna
W magazynie
Retro, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, dębowa, łączona
W magazynie
Drewniana, retro, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
18×41×81 cm, drewniana, rustykalna
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, nowoczesna, skandynawska
Dostawa gratis
Drewniana, retro, klasyczna
W magazynie
Drewniana, retro, nowoczesna
W magazynie
Retro, nowoczesna, klasyczna
W magazynie
Retro, nowoczesna, dębowa
W magazynie
86×160×40 cm, dębowa, matowa
W magazynie
Klasyczna, matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, retro, klasyczna
W magazynie
96×31×31 cm, wisząca, wewnętrzna
W magazynie
44×24×9 cm, metalowa, wisząca
W magazynie


Do gniazdka
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy

Zestawy, na kieliszki
W magazynie

120×170 cm, klasyczna, prostokąt
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
⌀ 26 cm, gazowa, na naleśniki
W magazynie
26×35 cm, plastikowa, kwadratowa
W magazynie
25 cm, ⌀ 18 cm, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Wolno stojąca

203×26×35 cm, prosta
W magazynieDostawa gratis
Metalowa
W magazynie
Dywaniki łazienkowe, sztukowa
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynieDostawa gratis