Dywan Universal Anouk Abstract, 160x230 cm
Wymiary 160×230 cm
Klienci najczęściej wspominają
Zobacz recenzje- Piękny wygląd / kolory (54%)
- Wysoka jakość wykonania (33%)
- Różnice w kolorach względem zdjęć (10%)
- Za mały rozmiar (1%)
Historia cen
- 27.05.2026 - 353,6 zł
- 15.05.2026 - 353,6 zł
- 11.05.2026 - 380,8 zł
- 23.04.2026 - 446,08 zł
- 28.03.2026 - 544 zł
- 24.03.2026 - 529 zł
- 17.03.2026 - 370,3 zł
- 10.03.2026 - 396,75 zł
- 5.03.2026 - 449,65 zł
- 24.02.2026 - 529 zł
- 20.02.2026 - 449,65 zł
- 16.02.2026 - 529 zł
- 14.02.2026 - 449,65 zł
- 10.02.2026 - 529 zł
- 23.01.2026 - 396,75 zł
- 16.01.2026 - 423,2 zł
- 10.01.2026 - 460,23 zł
- 5.12.2025 - 449,65 zł
- 14.11.2025 - 343,85 zł
- 1.11.2025 - 370,3 zł
- 1.11.2025 - 529 zł
- 20.10.2025 - 423,2 zł
- 9.10.2025 - 423 zł
- 8.10.2025 - 403 zł
- 1.10.2025 - 378 zł
- 26.09.2025 - 403 zł
- 16.09.2025 - 403,2 zł
- 16.09.2025 - 504 zł
- 12.09.2025 - 433 zł
- 29.08.2025 - 504 zł
- 24.08.2025 - 433 zł
- 19.08.2025 - 504 zł
- 15.08.2025 - 433 zł
- 30.07.2025 - 504 zł
- 25.07.2025 - 433 zł
- 15.07.2025 - 504 zł
- 11.07.2025 - 433 zł
- 3.07.2025 - 504 zł
- 26.06.2025 - 524 zł
- 20.06.2025 - 435 zł
- 17.06.2025 - 524 zł
- 10.06.2025 - 445 zł
- 6.06.2025 - 451 zł
- 1.06.2025 - 524 zł
- 27.05.2025 - 419,2 zł
- 27.05.2025 - 445,39 zł
- 23.05.2025 - 445 zł
- 20.05.2025 - 445,39 zł
- 16.05.2025 - 445 zł
- 13.05.2025 - 450,63 zł
- 9.05.2025 - 451 zł
- 30.04.2025 - 524 zł
- 25.04.2025 - 445 zł
- 15.04.2025 - 524 zł
- 10.04.2025 - 451 zł
- 2.04.2025 - 524 zł
- 27.03.2025 - 419 zł
- 26.03.2025 - 403 zł
- 25.03.2025 - 504 zł
- 20.03.2025 - 433 zł
- 10.03.2025 - 504 zł
- 5.03.2025 - 433 zł
- 26.02.2025 - 504 zł
- 22.02.2025 - 433 zł
- 15.02.2025 - 504 zł
- 13.02.2025 - 433 zł
- 11.02.2025 - 504 zł
- 10.02.2025 - 433 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Opis produktu
Dywan, który bardziej przypomina dzieło malarza spowoduje, że będziesz się zastanawiać, czy umiejscowić go na ścianie, czy raczej na podłodze. Dywan zostały wzmocniony specjalną obróbką cieplną włókien, nazywaną heat-frisé, która poprawi jego jakość oraz użyteczność. Ta metoda wpłynie również na sam wygląd dywanu, uwydatniając głównie intensywność kolorów.
Wymiary
| Szerokość: | 160 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 230 cm |
Specyfikacje
| Pomieszczenie | Wewnętrzne |
|---|---|
| Wysokość włosu | Krótki włos |
| Wzór | Abstrakcyjny |
| Kraj pochodzenia | ES |
| Skład i rodzaj materiału | Polipropylen |
| Długość włosia | 13 mm |
| Grubość | 1.6 cm |
| Długość włosia dywanu | Średnie włosie |
| Kształt | Prostokątny |
| Waga | 10.38 kg |
| Długość | 230 cm |
| Umiejscowienie | Wewnętrzne |
| Wykończenie | Heat set |
| Rodzaj tkania | Tkane maszynowo |
| Rodzaj wykończenia | Obszyte krawędzie/oklejone krawędzie |
| Rodzaj włosia | Rodzaj splotu (saxony) |
| Kolekcja | Anouk |
| Design | Nowoczesny/glamour |
| Jakość | Back To School/Extra |
| Gęstość | 310000 punkty/m² |
| Gęstość tkaniny | Średnia |
| Właściwości | Odpowiednie do podgrzewanych podłóg/odpowiednie do robotów sprzątających |
| Pielęgnacja | Wycierać wilgotną ściereczką/tylko czyszczenie profesjonalne |
| Materiał tylnej strony | Juta |
| Specyfikacja materiału | 100% polipropylen |
| Kolor | Kolorowy |
| Producent | Universal |
Recenzje
Klienci najczęściej wspominają
- Piękny wygląd / kolory (54%)
- Wysoka jakość wykonania (33%)
- Miękki i przyjemny w dotyku (24%)
- Różnice w kolorach względem zdjęć (10%)
- Za mały rozmiar (1%)
- Wykończenie mogłoby być lepsze (1%)
Opinie użytkowników
Ładniej niż na zdjęciach!!!
Super!
Najwyższa jakość, dywan jest miękki, przepiękny, całkowicie przerósł oczekiwania, za te pieniądze to topowy produkt. Polecam💯💯💯
Produkt jest ładny, dobrej jakości, niestety okazał się za mały, więc musiałem go odesłać.
Bardzo ładny na żywo 👍 polecam
Podobne produkty

Dywan klasyczny Luxor Rozeta złoty 120 cm x 170 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Dywan Austin Kolorowy 160x230 Prostokąt
Do pokoju, nowoczesna, industrialna
W magazynie
Dywan klasyczny Luxor Rozeta kremowy 120 cm x 170 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Dywan klasyczny Luxor Rozeta kremowy 80 cm x 240 cm
Do pokoju, naturalna, rustykalna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Dywan nowoczesny Michele Patchwork czerwony 80 cm x 195 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Dywan klasyczny Luxor Rozeta złoty 80 cm x 240 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Dywan klasyczny orientalny Asmar indygo niebieski 80 cm x 200 cm
Do pokoju, nowoczesna, orientalna
W magazynie
Dywan Klasyczny Venezia Orient Kremowy 160 cm x 230 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Dywan Dywilan Superior Wełniany Dywan GRENADA koniak 200x300 Prostokąt
Wełniana, orientalna, retro
W magazynie
Dywan nowoczesny Michele Patchwork czerwony 80 cm x 145 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Dywan odpowiedni na zewnątrz 160x230 cm Luna – Universal
160×230 cm, zewnętrzna, shaggy
W magazynie
Dywan Brico Aquila grey/blue 080x100 Chodnik
Do pokoju, chodniki, nowoczesna
W magazynie
Dywan Dywilan Omega Wełniany Dywan MAMLUK szmaragd 170x235 Prostokąt
Wełniana, gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Dywan klasyczny orientalny Asmar indygo niebieski 120 cm x 160 cm
Do pokoju, nowoczesna, orientalna
W magazynie
Bordowy dywan odpowiedni do prania 152x230 cm Nico Global – Flair Rugs
W magazynie
Dywan Diamond Cercle 160x230 Prostokąt
Gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Dywan Liwia Czar Demeter Beż 150x230 Prostokąt
Do pokoju, retro, gotowa
W magazynie
Dywan Austin Loftowy Szyk 160x230 Prostokąt
Do pokoju, nowoczesna, industrialna
W magazynie
Dywan Dywilan Omega Wełniany Dywan GRENADA koniak 200x300 Prostokąt
Wełniana, gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Dywan nowoczesny Reflection szaro-ceglany 120 cm x 170 cm
Nowoczesna, tkana, gotowa
W magazynie
Dywan klasyczny Luxor kremowy 80 cm x 240 cm
Do pokoju, naturalna, rustykalna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Dywan Chodnik Winylowy Moma Zimowy Pejzaż 052x100 Chodnik
Zewnętrzna, chodniki, gotowa
W magazynie
Dywan Universal Shiraz Abstract, 160x230 cm
160×230 cm, do pokoju, shaggy

Dywan klasyczny orientalny Asmar bordowy 160 cm x 230 cm
Do pokoju, nowoczesna, orientalna
W magazynie
Dywan klasyczny Venezia Ornament Kremowo Czerwony 200 cm x 290 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Dywan klasyczny Venezia Ornament czerwono-kremowy 80 cm x 150
Do pokoju, naturalna, tkana
W magazynie
Dywan Country Bukiet w ramie bordowy 080x100 Chodnik
Do pokoju, chodniki, rustykalna
W magazynie
Dywan-nowoczesny Ottawa kwadraty brązowo-szary 80 cm x 250 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Dywan nowoczesny Ottawa kwadraty żółto-szare 80 cm x 150 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Dywan klasyczny Luxor Medalion multikolorowy 120 cm x 170 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Dywan Luxor Perski Florystyczny czerwono - kremowy 120 cm x 170 cm
Do pokoju, naturalna, orientalna
W magazynie
Dywan Premium 744 080x150 Prostokąt
Do pokoju, nowoczesna, industrialna
W magazynieNajlepsze produkty od Bonami

Pojemniki 24 szt. na żywność Fresco – Hermia
Plastikowa, zestaw, kwadratowa
W magazynie
Kartonowy organizer na dokumenty Johan – Bigso Box of Sweden
27×19×35 cm, bez pokrywy, papier
W magazynie
Kartonowy organizer na dokumenty Johan – Bigso Box of Sweden
27×19×35 cm, z wieczkiem, papier
W magazynie
Dwupoziomowa półka łazienkowa Wenko Milo
55×25×14 cm, prosta, średnica
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Beżowa ławka z materiału bouclé Watford – House Nordic
46×95×37 cm, nowoczesna, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
Beżowy dywan odpowiedni do prania 160x230 cm Pompei 1612 – Ayyildiz Carpets
Do pokoju, shaggy, z średnim włosiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Biały taboret ze schowkiem Wenko Wing, 33 l
48×45×33 cm, pufy, nowoczesna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Kremowa/w kolorze złota lampa stołowa z tekstylnym kloszem (wysokość 47 cm) Yakamoz – Opviq lights
Włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Beżowy dziecięcy dywan do zabawy 120x170 cm Clown – Universal
120×170 cm, zabawowa, prostokąt

Mop z wiadrem H2PrO – Vileda
W magazynie
Jasnoniebieska stołowa deska do prasowania Joseph Joseph Pocket
Stołowa, średnica
W magazynie
Szafka w dekorze dębu 95x111 cm Multilux – Kalune Design
111×95×36 cm, matowa, dębowa
W magazynieDostawa gratis
Biała pościel dwuosobowa z kory 200x200 cm Seersucker Frill – Catherine Lansfield
200×200 cm, łóżko dwuosobowe, francuska
W magazynie
Zielony kartonowy organizer na dokumenty Johan Canvas Paper Laminate – Bigso
Średnica
W magazynie
Dywan Universal Moar Hakuna, 120x170 cm
120×170 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Dywan Universal Moar Hakuna, 160x230 cm
160×230 cm, do pokoju, shaggy

Fartuch kuchenny Cooksmart ® Denim
Fartuchy kuchenne, bawełniana, dla kobiet
W magazynie
Samoprzylepna półka łazienkowa ze stali nierdzewnej w kolorze srebra z połyskiem Genova – Wenko
8×30×11 cm, nowoczesna, prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie








