



Wymiary 133×190 cm
Klienci najczęściej wspominają
Zobacz recenzjeNajlepsza cena z ostatnich 30 dni: 225,49 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
To dobry moment na pozytywne zmiany. Z nowym dywanem Universal możesz zmienić charakter pomieszczenia w ciągu jednej chwili. Dzięki technologii heat-set frisé (wykorzystującej obróbkę cieplną) zastosowanej przy tworzeniu dywanu, ich włókna są zdecydowanie bardziej wytrzymałe.
| Szerokość: | 133 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 190 cm |
| Pomieszczenie | Wewnętrzne |
|---|---|
| Wysokość włosu | Shaggy, Średni włos |
| Materiał | Polipropylen |
| Styl | Nowoczesny |
| Rodzaj materiału | Syntetyczne |
| Kraj pochodzenia | ES |
| Skład i rodzaj materiału | Polipropylen |
| Długość włosia | 25 mm |
| Grubość | 2.5 cm |
| Długość włosia dywanu | Długie włosie (shaggy) |
| Kształt | Prostokątny |
| Waga | 7.08 kg |
| Długość | 190 cm |
| Umiejscowienie | Wewnętrzne |
| Rodzaj tkania | Tkane maszynowo |
| Rodzaj wykończenia | Oklejone krawędzie/obszyte krawędzie |
| Rodzaj włosia | Rodzaj splotu (Frisé) |
| Kolekcja | Kasbah |
| Wzór | Kropki |
| Design | Industrialny/nowoczesny |
| Jakość | Basic/Back To School |
| Gęstość | 96000 punkty/m² |
| Gęstość tkaniny | Niska |
| Właściwości | Odpowiednie do podgrzewanych podłóg |
| Pielęgnacja | Tylko czyszczenie profesjonalne/wycierać suchą ściereczką |
| Materiał tylnej strony | Juta |
| Specyfikacja materiału | 100% polipropylen |
| Kolor | Beżowy/kolorowy |
| Producent | Universal |
Klienci najczęściej wspominają
Opinie użytkowników
Aktualnie nie mogę opisać dywanu, posiadam go od niedawna.
świetny, mięciutki dywan. wygląda super w dziecięcym pokoju :).
Zakupiono w Bonami
Pobrano z Bonami
W rzeczywistości dywan ma inne kolory, a nadruk w kropki nie jest zbyt gęsty, przez co wygląda nieco tanio. Włókno było jednak przyjemne w dotyku. Niestety, ze względu na kolorystykę niezgodną ze zdjęciami, musiałam dywan zwrócić.
Wspaniały dywan
Dzień dobry, jedyny produkt, który był wart zakupu.

Zewnętrzna, do pokoju, nowoczesna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Zewnętrzna, do pokoju, tkana
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Zewnętrzna, do pokoju, nowoczesna
W magazynie
Zewnętrzna, do pokoju, tkana
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Do pokoju, shaggy, naturalna
W magazynie
Do pokoju, shaggy, nowoczesna
W magazynie
160×230 cm, zewnętrzna, shaggy
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, prostokątna
W magazynie
Do pokoju, shaggy, nowoczesna
W magazynie
Do pokoju, shaggy, naturalna
W magazynie
Do pokoju, shaggy, naturalna
W magazynie
Do pokoju, shaggy, nowoczesna
W magazynie
Do pokoju, shaggy, naturalna
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, prostokątna
W magazynie
Do pokoju, naturalna, orientalna
W magazynie
240×340 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Do pokoju, shaggy, nowoczesna
W magazynie
Do pokoju, shaggy, nowoczesna
W magazynie
Zewnętrzna, do pokoju, nowoczesna
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, skandynawska
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, prostokątna
W magazynie
Zewnętrzna, do pokoju, tkana
W magazynie
Zewnętrzna, do pokoju, okrągła
W magazynie
Zewnętrzna, do pokoju, nowoczesna
W magazynie
Do pokoju, shaggy, nowoczesna
W magazynie
Do pokoju, shaggy, nowoczesna
W magazynie
Do pokoju, shaggy, nowoczesna
W magazynie
Zewnętrzna, do pokoju, syntetyczna
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Do pokoju, shaggy, syntetyczna
W magazynie
Do pokoju, shaggy, naturalna
W magazynie
Do pokoju, shaggy, nowoczesna
W magazynie
Kwadratowa


Miski dla psów
W magazynie
Włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
15×15 cm, zestawy
W magazynie
24×24 cm, ⌀ 24 cm, metalowa, teflonowa
W magazynie
96×31×31 cm, wisząca, wewnętrzna
W magazynie
43×43 cm, jednokolorowa
W magazynie

45×75 cm, prostokątna
W magazynie
Metalowa
W magazynie
120×170 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Zestawy, na kieliszki
W magazynie
25×17×22 cm, do malowania, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie

Zestawy przypraw, ręczne młynki
W magazynie

120×170 cm, dla chłopców, klasyczna
W magazynie