



Wymiary 35×25×16 cm
Klienci najczęściej wspominają
Zobacz recenzjeNajlepsza cena z ostatnich 30 dni: 227,12 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Uporządkuj swoją łazienkę ze stylowymi i praktycznymi produktami marki Wenko . Półka prysznicowa wykonana jest ze stali nierdzewnej chromowanej. W pakiecie znajdują się wkręty i kołki. Półkę można też przymocować za pomocą zestawu UV-Loc . Nie jest on jednak dołączony do zestawu i należy go zakupić osobno. Uwaga: odległość między brzegiem a otworami do montażu wynosi 14 cm.
| Szerokość: | 25 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 16 cm |
| Wysokość: | 35 cm |
| Kształt | Narożne |
|---|---|
| Kolor | Szara |
| Specyficzny materiał | Stal nierdzewna |
| Waga | 0.81 kg |
| Pielęgnacja | Czyścić wilgotną szmatką, nie używać agresywnych środków czyszczących |
| Kolekcja | Trestina |
| Jakość | Basic |
| Rodzaj | Ścienny/narożny |
| Rodzaj mocowania | Gwoździe/śrubki |
| System do zawieszenia w zestawie | Tak |
| Materiał | Metal |
| Material | Metal |
| Producent | Wenko |
Klienci najczęściej wspominają
Opinie użytkowników
Produkt zgodny z opisem .
Zakupiono w Bonami
Pobrano z Bonami
wysokiej jakości materiał w rozsądnej cenie
Super, ekstra
Zakupiono w Bonami
Pobrano z Bonami
Półka wygląda bardzo ładnie i solidnie. Niestety muszę ją zwrócić, ponieważ nie odpowiada nam rozmiarem. Trochę przeszkadzają mi także dość duże przerwy między drutami na spodzie półki. Mniejsze przedmioty będą przez nie wypadać.
Zobaczymy z czasem, piszą, że jest ze stali nierdzewnej, zobaczymy...

27×26×19 cm, narożna, industrialna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
27×24×13 cm, prosta, industrialna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
33×14×24 cm
W magazynie
Nowoczesna, prosta
W magazynie
Nowoczesna, prosta
W magazynie
Nowoczesna, prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Nowoczesna, prosta
W magazynie
43×22×22 cm, narożna
W magazynie
Prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Nowoczesna, prosta
W magazynie
Nowoczesna, prosta
W magazynie
4×30×12 cm, prosta
W magazynie
Narożna
W magazynie
Narożna, nowoczesna, prosta
W magazynie
30×16×16 cm, narożna, prosta
W magazynie
Nowoczesna, prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie

Nowoczesna, prosta
W magazynie
67×12×18 cm, prosta, skandynawska
W magazynie
Narożna, nowoczesna
W magazynie
Narożna, nowoczesna, prosta
W magazynie
Nowoczesna, prosta
W magazynie
Narożna, prosta
W magazynie
38×32×13 cm, prosta, średnica
W magazynie
Narożna, nowoczesna
W magazynie
Nowoczesna, prosta
W magazynie
Nowoczesna, prosta
W magazynie
Nowoczesna, prosta
W magazynie
55×25×14 cm, prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Nowoczesna, prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Nowoczesna, prosta
W magazynie
Nowoczesna, prosta
W magazynie
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
44 cm, ⌀ 55 cm, okrągła, technorattanowa
W magazynie
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
8×30×10 cm, prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
26×18×35 cm, papier
W magazynie
26×18×35 cm, papier
W magazynie
55×25×14 cm, prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
60×100 cm, dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
48×45×33 cm, plastikowa, z przestrzenią do przechowywania
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Do pokoju, shaggy, z średnim włosiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
55×25×14 cm, prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
46×95×36 cm, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
22×15 cm
W magazynie
Porcelanowa
W magazynie
Miski dla psów
W magazynie
Włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie