






Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 33,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Antracytowy dywanik łazienkowy do WC 45x45 cm Vitamine – douceur d'intérieur
| Szerokość: | 45 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 45 cm |
| Zestawy | Sztukowe |
|---|---|
| Kolor | Czarna |
| Kraj pochodzenia | CN |
| Materiał | Tekstylia |
| Grubość | 0.5 cm |
| Kształt | Nietypowy |
| Przeznaczenie | WC |
| Waga | 0.13 kg |
| Długość | 45 cm |
| Kolekcja | Vitamine |
| Wzór | Jednokolorowy |
| Jakość | Basic |
| Właściwości | Antypoślizgowy |
| Pielęgnacja | Nie można suszyć w suszarce/prać w temp. 30°C/nie prasować |
| Specyfikacja materiału | 100% poliester |
| Material | Tekstylia |
| Producent | Douceur d'intérieur |
Opinie użytkowników
Bardzo przyjemna podkładka pod stopy, jedyna uwaga dotyczy rozmiaru podkładki toaletowej. Jest zbyt mała, niewystarczająca dla męskich stóp.

Dywaniki łazienkowe
W magazynie
Dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Dywaniki łazienkowe
W magazynie
Dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Bawełniana, dywaniki łazienkowe
W magazynie
Dywaniki łazienkowe, sztukowa, kwadratowa
W magazynie
Dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Dywaniki łazienkowe
W magazynie
Dywaniki łazienkowe
W magazynie
Dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Dywaniki łazienkowe
W magazynie
50×80 cm, dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Dywaniki łazienkowe

Dywaniki łazienkowe

Dywaniki łazienkowe
W magazynie
Dywaniki łazienkowe
W magazynie
Dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Dywaniki łazienkowe
W magazynie
Dywaniki łazienkowe
W magazynie

Dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie

Dywaniki łazienkowe
W magazynie
Dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Okrągła
W magazynie
96×31×31 cm, wisząca, wewnętrzna
W magazynie
15×15 cm, zestawy
W magazynie

44×24×9 cm, metalowa, wisząca
W magazynie
Włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
46×95×36 cm, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
101×57×78 cm, na kółkach
W magazynieDostawa gratis
Miski dla psów
W magazynie
Szklana, na długie świece, wewnętrzna
W magazynie

Metalowa
W magazynie
17×18×24 cm
W magazynie
97×27×42 cm, na kółkach
W magazynie
Zestawy przypraw, ręczne młynki
W magazynie
11×29×14 cm, zestaw, tekstylna
W magazynie
25×17×17 cm, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Ze stali nierdzewej, do 0
W magazynie
45×75 cm, prostokątna
W magazynie