



Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 90,94 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Wycieraczka z juty 50x80 cm Bombay – House Nordic
| Szerokość: | 50 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 80 cm |
| Materiał wycieraczki | Tkaninowe |
|---|---|
| Kształt wycieraczki | Prostokątna |
| Kraj pochodzenia | BD |
| Specyficzny materiał | Juta |
| Materiał | Tekstylia |
| Grubość | 1 cm |
| Kształt | Owalny |
| Waga | 0.89 kg |
| Długość | 80 cm |
| Umiejscowienie | Wewnętrzne |
| Rodzaj tkania | Ręcznie wiązane |
| Kolekcja | Bombay |
| Wzór | Jednokolorowy |
| Design | Boho/rustykalny |
| Jakość | Extra |
| Właściwości | Tkany ręcznie |
| Pielęgnacja | Odkurzać regularnie |
| Materiał tylnej strony | Juta |
| Specyfikacja materiału | 100% juta |
| Kolor | Naturalny |
| Material | Tekstylia |
| Producent | House Nordic |
Opinie użytkowników
Przepiękny
Wycieraczka jest miękka i elastyczna.
Zakupiono w Bonami
Pobrano z Bonami
Wycieraczka wysokiej jakości.

40×70 cm, prostokątna
W magazynie
50×80 cm, tkaninowa, prostokątna
W magazynie
Z włókna kokosowego, prostokątna
W magazynie


40×60 cm, z włókna kokosowego, prostokątna
W magazynie




40×60 cm, z włókna kokosowego, prostokątna
W magazynie

60×180 cm, tkaninowa, prostokątna
W magazynie

Gumowa, prostokątna
W magazynieDostawa gratis
40×70 cm, prostokątna, zewnętrzna
W magazynie
45×75 cm, z włókna kokosowego, prostokątna
W magazynie
Z włókna kokosowego, prostokątna, zewnętrzna
W magazynie





45×75 cm, z włókna kokosowego, prostokątna
W magazynie
40×70 cm, wewnętrzna, prostokątna
W magazynie

40×60 cm, z włókna kokosowego, prostokątna
W magazynie



40×60 cm, z włókna kokosowego, prostokątna
W magazynie

96×31×31 cm, wisząca, wewnętrzna
W magazynie
Widelce, łyżki, srebrna
W magazynie
Metalowa
W magazynie
Zestawy przypraw, ręczne młynki
W magazynie
15×15 cm, zestawy
W magazynie
46×95×36 cm, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
44×24×9 cm, metalowa, wisząca
W magazynie
101×57×78 cm, na kółkach
W magazynieDostawa gratis
97×27×42 cm, na kółkach
W magazynie

Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Miski dla psów
W magazynie

11×29×14 cm, zestaw, tekstylna
W magazynie
Szklana, na długie świece, wewnętrzna
W magazynie
Plastikowa, zestaw
W magazynie
Do 0
W magazynie