Produkty, które mogą Ci się spodobać
Kremowy drewniany fotel ogrodowy – Floriane Garden
Klienci najczęściej wspominają
Zobacz recenzje- Wysokiej jakości tapicerka (33%)
- Wygodne siedzenie (33%)
- Słaba jakość drewnianej części (50%)
- Za niski dla niektórych (17%)
Historia cen
- 25.05.2026 - 436,1 zł
- 8.05.2026 - 436,1 zł
- 19.04.2026 - 399,49 zł
- 5.03.2026 - 383,34 zł
- 5.03.2026 - 383,35 zł
- 20.02.2026 - 383,34 zł
- 16.02.2026 - 450,99 zł
- 27.12.2025 - 383,34 zł
- 13.12.2025 - 311,15 zł
- 5.12.2025 - 383,34 zł
- 21.11.2025 - 385,6 zł
- 7.11.2025 - 405,89 zł
- 1.11.2025 - 416,71 zł
- 28.10.2025 - 450,99 zł
- 25.10.2025 - 387,85 zł
- 20.10.2025 - 450,99 zł
- 20.10.2025 - 451 zł
- 14.10.2025 - 388 zł
- 9.10.2025 - 450,99 zł
- 1.10.2025 - 429 zł
- 16.09.2025 - 343,2 zł
- 26.08.2025 - 429 zł
- 30.07.2025 - 364,93 zł
- 2.07.2025 - 429 zł
- 26.06.2025 - 400,79 zł
- 20.06.2025 - 401 zł
- 10.06.2025 - 400,79 zł
- 6.06.2025 - 401 zł
- 1.06.2025 - 400,79 zł
- 27.05.2025 - 364,65 zł
- 23.05.2025 - 365 zł
- 23.05.2025 - 369 zł
- 20.05.2025 - 429 zł
- 19.05.2025 - 378 zł
- 19.05.2025 - 365 zł
- 18.05.2025 - 378 zł
- 18.05.2025 - 365 zł
- 18.05.2025 - 378 zł
- 17.05.2025 - 365 zł
- 16.05.2025 - 378 zł
- 16.05.2025 - 365 zł
- 2.05.2025 - 429 zł
- 30.04.2025 - 644 zł
- 30.04.2025 - 424 zł
- 25.04.2025 - 360 zł
- 15.04.2025 - 424 zł
- 14.04.2025 - 365 zł
- 10.04.2025 - 507 zł
- 25.03.2025 - 589 zł
- 20.03.2025 - 507 zł
- 10.03.2025 - 589 zł
- 5.03.2025 - 507 zł
- 1.03.2025 - 589 zł
- 26.02.2025 - 412,3 zł
- 22.02.2025 - 412 zł
- 15.02.2025 - 412,3 zł
- 14.02.2025 - 412 zł
- 10.02.2025 - 412,3 zł
Opis produktu
Kremowy drewniany fotel ogrodowy – Floriane Garden
Specyfikacje
| Materiał | Drewno |
|---|---|
| Rodzaj | Nieregulowane |
| Kraj pochodzenia | TR |
| Rodzaj fotela | Wypoczynkowy |
| Szerokość siedziska | 59 cm |
| Głębokość siedziska | 44 cm |
| Wysokość siedziska | 90 cm |
| Wysokość nóg | 35 cm |
| Nośność | 150 kg |
| Waga | 8 kg |
| Inne właściwości | Z funkcją relaks |
| Pielęgnacja | Czyścić wilgotną szmatką, nie używać agresywnych środków czyszczących |
| Wypełnienie | Molitan (PUR) |
| Umiejscowienie | Zadaszone miejsca na zewnątrz |
| Kolekcja | Beech |
| Montaż wymagany | Nie |
| Design | Klasyczny |
| Jakość | Basic |
| Kolor drewna | Jasne drewno |
| Dekor | Buk |
| Materiał konstrukcji | Lite drewno bukowe |
| Specyfikacja materiału | 100% poliester |
| Materiał obicia | Tkanina |
| Kolor | Naturalny/kremowy |
| Material | Lite drewno |
| Producent | Floriane Garden |
Recenzje
Klienci najczęściej wspominają
- Wysokiej jakości tapicerka (33%)
- Wygodne siedzenie (33%)
- Łatwy montaż (17%)
- Słaba jakość drewnianej części (50%)
- Za niski dla niektórych (17%)
- Brak podłokietników (17%)
Opinie użytkowników
Zamówiłam fotele w dwóch różnych przesyłkach. Jeden fotel był doskonały, drugi bardzo zły. Jakość wykonania drewnianej części była naprawdę bardzo zła. Zwrot bezproblemowy.
Fotel zapewnia komfortowe siedzenie. Jest mniejszy, więc idealny dla osób o niższym wzroście. Jakość wykonania drewnianej części mogłaby być lepsza. Tapicerka jest wysokiej jakości.
Jest dokładnie jak na zdjęciach, ale dla mnie trochę za niskie i byłoby wygodniejsze, gdyby miało podłokietniki.
Doskonałe zapakowanie, łatwy montaż, wygodne siedzenie.
Fotel ładny, solidny. Tapicerka wygląda na wysokiej jakości, mam nadzieję, że będzie się również dobrze czyścić. Jedynie drewniana konstrukcja mogłaby być lepiej wykończona, miejscami jedynie bardzo szorstko oszlifowana (włochata).
Polecamy

Outsunny Fotel wiklinowy Fotel ogrodowy Boho Styl, odporny na warunki atmosferyczne, 85 cm x 70 cm x 82 cm, Krem + Natur
44×38×87 cm, składana
W magazynieDostawa gratis
Bujana huśtawka do ogrodu wolnostojąca Nepal brąz
Bujana
W magazynie
Outsunny Dwuosobowa Ławka Polskoterrazowa z Polirattanu, Odporna na Warunki Pogodowe i UV, Nośność 260kg, Khaki
31×66×78 cm, nieregulowana
W magazynieDostawa gratis
Fotel Wypoczynkowy Ogrodowy FIN na Płozach Szary Nowoczesny
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Żółty wiszący fotel AMAZONIA ze stojakiem
Wisząca, bujana, nieregulowana
W magazynie
Fotel Bujany Ogrodowy AURORA na Płozach Beżowy Nowoczesny
Bujana
W magazynie
Fotel klubowy z postarzanej skóry ENGUERRAND
W magazynieDostawa gratis
Bujana huśtawka do ogrodu wolnostojąca Nepal, jasny szary
Bujana
W magazynie
Metalowa ławka ogrodowa 2osobowa krzesło bujane z stołem huśtawka ogrodowa brązowa elegancja i komfort | Aosom PL
68×18×141 cm, bujana
W magazynieDostawa gratis
Fotel Bujany Ogrodowy ELTON na Płozach Beżowy Nowoczesny
Bujana
W magazynie
Fotel Ogrodowy KALISTA z Podnóżkiem Szary/Czarny Nowoczesny
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Fotel Ogrodowy z Podnóżkiem PORTLAND Kokon Wypoczynkowy Szary Nowoczesny Boho
W magazynie
Jasnobrązowy fotel wiszący TROPIKAL ze stojakiem
219×105×70 cm, wisząca, bujana
W magazynie
Fotel Wypoczynkowy Ogrodowy FIN na Płozach Czarny Nowoczesny
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Outsunny krzesło ogrodowe Adirondack z uchwytem na kubek leżak ogrodowy krzesło balkonowe lite drewno kolor niebieski 97 x 72,5 x 93 cm
16×57×104 cm, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Huśtawka ogrodowa 3-osobowa z funkcją spania i daszkiem Valencia, szary
W magazynie
Fotel Ogrodowy KALISTA z Podnóżkiem Beżowy Nowoczesny
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Brązowe wiszące krzesło KOKON
200×116 cm, wisząca
W magazynie
Outsunny Krzesło Leżak Ogrodowy Balkonowy z Uchwytem na Kubek Lite Drewno Czarne
16×57×104 cm, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Fotel Odhan 68x70x73cm
Drewniana
W magazynie
Fotel Bujany Ogrodowy AURORA na Płozach Szary Nowoczesny
Bujana
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Outsunny Fotel ogrodowy Andirondack Krzesło ogrodowe Krzesło na zewnątrz, 72 cm x 97 cm x 92 cm, Czerwony
16×57×104 cm, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Huśtawka ogrodowa 2w1 z funkcją leżenia i moskitierą Luxe, szary/czarny
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Fotel bujany krzesło na biegunach drewniane outsunny
Drewniana, bujana
W magazynieDostawa gratisNajlepsze produkty od Bonami

Pojemniki 24 szt. na żywność Fresco – Hermia
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
Termos obiadowy Termo – Orion
W magazynie
Kartonowy organizer na dokumenty Johan – Bigso Box of Sweden
26×18×35 cm, papier
W magazynie
Kartonowy organizer na dokumenty Johan – Bigso Box of Sweden
26×18×35 cm, papier
W magazynie
Dwupoziomowa półka łazienkowa Wenko Milo
55×25×14 cm, prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Czarna samoprzylepna półka łazienkowa ze stali nierdzewnej Genova – Wenko
8×30×10 cm, prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Biały taboret ze schowkiem Wenko Wing, 33 l
48×45×33 cm, plastikowa, z przestrzenią do przechowywania
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Termos obiadowy Termo – Orion
W magazynie
Beżowy dywan odpowiedni do prania 160x230 cm Pompei 1612 – Ayyildiz Carpets
Do pokoju, shaggy, z średnim włosiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Naczynia porcelanowe zestaw 20 szt. Bonami Essentials Hestia
Porcelanowa
W magazynie
Beżowa ławka z materiału bouclé Watford – House Nordic
46×95×36 cm, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
Kremowa/w kolorze złota lampa stołowa z tekstylnym kloszem (wysokość 47 cm) Yakamoz – Opviq lights
Włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Stalowy regulowany podwójny karnisz 76 - 213 cm Twilight – Umbra
Metalowa
W magazynie
Zabawka pluszowa Mini Sausage Dog in a Little Box – Rex London
Pluszaki, materiałowa
W magazynie
Zestaw ceramicznych misek dla psów ze stojakiem ø 13 cm Dog Fantasy – Plaček Pet Products
Miski dla psów
W magazynie
Beżowy dziecięcy dywan do zabawy 120x170 cm Clown – Universal
120×170 cm, zabawowa, prostokąt

Mop z wiadrem H2PrO – Vileda
W magazynie
Jasnoniebieska stołowa deska do prasowania Joseph Joseph Pocket
Stołowa
W magazynie




























































