





Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Dzięki charakterystycznemu motywowi kwiatowemu i misternie ukształtowanym krawędziom, dywan Flair Rugs stanie się niezapomnianym dodatkiem do każdego wnętrza. Staranne ręczne wykonanie z naturalnych włókien wełny z dbałością o nawet najmniejszy szczegół dodaje mu wyjątkowości.
| Szerokość: | 160 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 230 cm |
| Pomieszczenie | Wewnętrzne |
|---|---|
| Rodzaj | Gotowe |
| Wysokość włosu | Shaggy, Średni włos, Krótki włos |
| Kolor | Zielona |
| Materiał | Wełna |
| Twarz | Prostokątne |
| Wzór | Kwiatowe |
| Rodzaj materiału | Naturalne |
| Produkcja | Tkane, Tkane ręcznie |
| Kraj pochodzenia | IN |
| Skład i rodzaj materiału | Wełna |
| Długość włosia | 7 mm |
| Długość włosia dywanu | Bez włosia |
| Kształt | Prostokątny |
| Waga | 13 kg |
| Długość | 230 cm |
| Umiejscowienie | Wewnętrzne |
| Rodzaj tkania | Ręcznie tuftowane |
| Rodzaj wykończenia | Obszyte krawędzie |
| Rodzaj włosia | Pętelkowy (wielopoziomowy) |
| Kolekcja | Shaped Wool |
| Design | Boho/romantyczny |
| Jakość | Extra |
| Gęstość | 3600 g/m² |
| Gęstość tkaniny | Wysoka |
| Właściwości | Odpowiednie do podgrzewanych podłóg/tkany ręcznie |
| Pielęgnacja | Nieodpowiednie do długiego kontaktu z wodą/tylko czyszczenie profesjonalne/odkurzać regularnie/od czasu do czasu zmienić używaną stronę dywanu, aby wyrównać zużycie/nie używać chemicznych środków czyszczących/nie namaczać/nie używać chemicznych środków wybielających |
| Materiał tylnej strony | Bawełna |
| Specyfikacja materiału | 100% wełna |
| Producent | Flair Rugs |
Opinie użytkowników
Kolory nie są tak intensywne jak na zdjęciu.

Wełniana, gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Nowoczesna, wełniana, industrialna
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, industrialna
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, jutowa
W magazynie
200×290 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Zewnętrzna, do pokoju, nowoczesna
W magazynie
195×1 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Do pokoju, gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Nowoczesna, retro, gotowa
W magazynie
Do pokoju, shaggy, nowoczesna
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, kwiatowa
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, orientalna
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, orientalna
W magazynie
Wełniana, orientalna, retro
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, kwiatowa
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
160×230 cm, zewnętrzna, shaggy
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Shaggy, gotowa, polipropylenowa
W magazynie
Zewnętrzna, do pokoju, nowoczesna
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Do pokoju, chodniki, rustykalna
W magazynie
Zewnętrzna, do pokoju, nowoczesna
W magazynie
Plastikowa, zestaw, kwadratowa
W magazynie
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
46×95×37 cm, nowoczesna, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
27×19×35 cm, bez pokrywy, papier
W magazynie
27×19×35 cm, z wieczkiem, papier
W magazynie
55×25×14 cm, prosta, średnica
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Do pokoju, shaggy, z krótkim włosiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Średnica
W magazynie
120×170 cm, zabawowa, sztukowa

25×17×23 cm, do malowania, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy
Dostępne w 2 sklepach
W magazynieDostawa gratis
Fartuchy kuchenne, bawełniana, dla kobiet
W magazynie
Stołowa, średnica
W magazynie
Lampy stołowe, włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy

108×62×57 cm, metalowa, zewnętrzna
W magazynie
140×200 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
48×45×33 cm, pufy, nowoczesna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie