




Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 950 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Ten brązowy dywan to świetny dodatek aranżacji w każdym stylu. Nie tylko ozdobi pomieszczenie, ale również ociepli wystrój i pochłonie dźwięki. Lśniące włosie i spód wykonano z przyjaznego dla alergików i łatwego w pielęgnacji poliestru. Dywan jest odpowiedni do podgrzewanych podłóg. Marka Universal stawia na zrównoważone procesy produkcyjne oraz recykling materiałów.
| Szerokość: | 200 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 290 cm |
| Pomieszczenie | Wewnętrzne |
|---|---|
| Rodzaj | Gotowe |
| Wysokość włosu | Średni włos |
| Materiał | Poliester |
| Kolor | Brązowa |
| Rodzaj materiału | Syntetyczne |
| Kraj pochodzenia | CN |
| Skład i rodzaj materiału | Poliester |
| Długość włosia | 40 mm |
| Długość włosia dywanu | Długie włosie (shaggy) |
| Kształt | Prostokątny |
| Waga | 6.38 kg |
| Długość | 290 cm |
| Umiejscowienie | Wewnętrzne |
| Rodzaj tkania | Tkane maszynowo |
| Rodzaj wykończenia | Obszyte krawędzie |
| Rodzaj włosia | Rodzaj splotu (Welur) |
| Wzór | Jednokolorowy |
| Design | Glamour |
| Jakość | Basic/Back To School |
| Gęstość | 50000 punkty/m² |
| Gęstość tkaniny | Niska |
| Właściwości | Odpowiednie do podgrzewanych podłóg |
| Pielęgnacja | Wycierać wilgotną ściereczką/odkurzać regularnie |
| Materiał tylnej strony | Poliester |
| Specyfikacja materiału | 100% poliester |
| Producent | Universal |
Opinie użytkowników
Piękny dywan i przyjemność po nim chodzić.
Delikatny w dotyku, jest po prostu świetny. Miałam obawy, że kolor nie będzie mi odpowiadał, ale jest wręcz przeciwnie – jest wspaniały, dokładnie taki jak na zdjęciu.

Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Do pokoju, naturalna, tkana
W magazynie
Do pokoju, shaggy, naturalna
W magazynie
Do pokoju, shaggy, naturalna
W magazynie
Do pokoju, chodniki, shaggy
W magazynie
Do pokoju, shaggy, naturalna
W magazynie
Do pokoju, shaggy, nowoczesna
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, industrialna
W magazynie
Do pokoju, chodniki, shaggy
W magazynie
Do pokoju, shaggy, syntetyczna
W magazynie
Shaggy, gotowa
W magazynieDostawa gratis
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Do pokoju, shaggy, tkana
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Do pokoju, chodniki, shaggy
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Do pokoju, gotowa, z średnim włosiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Do pokoju, shaggy, nowoczesna
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, orientalna
W magazynie
Do pokoju, shaggy, naturalna
W magazynie
Do pokoju, shaggy, naturalna
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, kwadratowa
W magazynie
Do pokoju, gotowa, z średnim włosiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Do pokoju, gotowa, z średnim włosiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, industrialna
W magazynie
Do pokoju, shaggy, syntetyczna
W magazynie
Shaggy, gotowa
W magazynie
Do pokoju, shaggy, nowoczesna
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, orientalna
W magazynie
Do pokoju, tkana, jednokolorowa
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, gotowa
W magazynie
Zewnętrzna, do pokoju, naturalna
W magazynie
Do pokoju, shaggy, nowoczesna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Do pokoju, shaggy, naturalna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
96×31×31 cm, wisząca, wewnętrzna
W magazynie
15×15 cm, zestawy
W magazynie

44×24×9 cm, metalowa, wisząca
W magazynie
Włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
46×95×36 cm, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
101×57×78 cm, na kółkach
W magazynieDostawa gratis
Miski dla psów
W magazynie
Szklana, na długie świece, wewnętrzna
W magazynie

Metalowa
W magazynie
17×18×24 cm
W magazynie
97×27×42 cm, na kółkach
W magazynie
Zestawy przypraw, ręczne młynki
W magazynie
11×29×14 cm, zestaw, tekstylna
W magazynie
25×17×17 cm, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Ze stali nierdzewej, do 0
W magazynie
45×75 cm, prostokątna
W magazynie