







Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Warto wiedzieć: Wysokość hokera można regulować w zakresie od 53,5 do 75 cm.
| Wysokość: | 58 cm |
|---|
| Materiał | Tapicerowane |
|---|---|
| Materiał wypełnienia | Materiał |
| Zestawy | Tak |
| Kolor | Biała |
| Rodzaj | Tapicerowane |
| Kraj pochodzenia | CN |
| Liczba sztuk | 2 szt. |
| Szerokość siedziska | 36 cm |
| Głębokość siedziska | 36 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska | 75 cm |
| Minimalna wysokość siedziska | 53.5 cm |
| Wysokość siedziska | 53.5 cm |
| Wysokość nóg | 19 cm |
| Nośność | 130 kg |
| Waga | 6 kg |
| Właściwość | Regulowana wysokość |
| Pielęgnacja | Czyścić suchą szmatką, nie używać agresywnych środków czyszczących |
| Certyfikaty i normy | FSC 100% |
| Wypełnienie | Molitan (PUR) |
| Kolekcja | Zaib |
| Montaż wymagany | Częściowo |
| Design | Nowoczesny |
| Jakość | Premium |
| Kolor nóg | Biały |
| Materiał nóg | Stal |
| Materiał konstrukcji | Stal/tworzywo sztuczne/sklejka |
| Specyfikacja materiału | 100% poliester |
| Skala testu martindale'a | 90000 martindale |
| Materiał obicia | Tkanina/tkanina szenilowa |
| Material | Tapicerowany/metal |
| Producent | Kave Home |
Opinie użytkowników
Łatwe składanie, krzesełko wygląda jak na zdjęciu, obsługa jest bardzo łatwa.
Produkt bardzo ładny, wysokiej jakości, jednakże wymiary podane na stronie internetowej są nieprawidłowe: średnica podstawy w rzeczywistości nie wynosi 38,5 cm, lecz 43 cm!
Perfekcyjnie :)
Prosta instalacja, funkcjonalne.

Obrotowa, nowoczesna, zestawy
W magazynie
Nowoczesna, materiałowa
W magazynie
Obrotowa, nowoczesna, metalowa
W magazynie
Obrotowa, nowoczesna, metalowa
W magazynie
Materiałowa
W magazynie
Nowoczesna, materiałowa, zestawy
W magazynieDostawa gratis
Zestawy
W magazynie

Retro
W magazynie
Materiałowa
W magazynie
Nowoczesna, materiałowa, zestawy
W magazynie
Nowoczesna, industrialna, materiałowa
W magazynie

Retro
W magazynie

Zestawy
W magazynie

Retro, zestawy
W magazynie
Skandynawska, plastikowa, zestawy
W magazynie
Nowoczesna, metalowa, skandynawska
W magazynie
Zestawy
W magazynie
Nowoczesna, materiałowa
W magazynie

Skandynawska, plastikowa
W magazynie
Materiałowa
W magazynie
Nowoczesna, materiałowa, plastikowa
W magazynie
Retro
W magazynie
Zestawy
W magazynie
Obrotowa, industrialna
W magazynie

11×41×101 cm, metalowa, industrialna
W magazynieDostawa gratis
Zestawy
W magazynie
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
44 cm, ⌀ 55 cm, okrągła, technorattanowa
W magazynie
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
55×25×14 cm, prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
8×30×10 cm, prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
26×18×35 cm, papier
W magazynie
26×18×35 cm, papier
W magazynie
55×25×14 cm, prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
60×100 cm, dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
48×45×33 cm, plastikowa, z przestrzenią do przechowywania
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Do pokoju, shaggy, z średnim włosiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
22×15 cm
W magazynie
Porcelanowa
W magazynie
46×95×36 cm, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
Miski dla psów
W magazynie
Włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie

35 cm, ⌀ 60 cm, okrągła, skandynawska
W magazynie