










Wymiary 30×70×50 cm
Klienci najczęściej wspominają
Zobacz recenzjeOtrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Tekstylny pojemnik do przechowywania ubrań Nancy – Compactor
| Szerokość: | 70 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 50 cm |
| Wysokość: | 30 cm |
| Sposób zamykania | Bez pokrywy |
|---|---|
| Kolor | Beżowa |
| Materiał | Tekstylia |
| Rodzaj | Nieusztywniane |
| Kraj pochodzenia | CN |
| Waga | 0.18 kg |
| Kolekcja | Nancy |
| Jakość | Basic/Special Week 2 |
| Pielęgnacja | Wycierać wilgotną ściereczką |
| Material | Tekstylia |
| Producent | Compactor |
Klienci najczęściej wspominają
Opinie użytkowników
Bardzo lekki, dostarczany po złożeniu do małego rozmiaru. Zamek błyskawiczny u góry jest bardzo dobry.
Wykonany z bardzo cienkiego materiału. Spodziewałem się czegoś mocniejszego.
Przydatny
Za tę cenę naprawdę dobre.
Duże pudełko do przechowywania. Jednak na zdjęciu wygląda na solidniejsze. Gdy jest wypełnione ubraniami, urywają się uchwyty i materiał wokół zamka się rozdziera. A nie było wypełnione w całości. Ale za tę cenę jest w porządku.

Z wieczkiem, piętrowa, tekstylna
W magazynie
21×46×46 cm, z wieczkiem, tekstylna
W magazynie
Zestaw, tekstylna
W magazynie
Z wieczkiem, piętrowa, tekstylna
W magazynie




Drewniana, piętrowa, bez pokrywy
W magazynie

Drewniana
W magazynie



Zestaw, tekstylna
W magazynie


Z wieczkiem, piętrowa, tekstylna
W magazynie
17×40×30 cm, plastikowa, z wieczkiem
W magazynieDostawa gratis
Zestaw
W magazynie
Zestaw
W magazynie


Drewniana, rattanowa
W magazynie



Zestaw, głębokość


Drewniana
W magazynie


Plastikowa, zestaw, kwadratowa
W magazynie
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
27×19×35 cm, z wieczkiem, papier
W magazynie
27×19×35 cm, bez pokrywy, papier
W magazynie
46×95×37 cm, nowoczesna, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
55×25×14 cm, prosta, średnica
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Do pokoju, shaggy, z krótkim włosiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy
Dostępne w 2 sklepach
W magazynieDostawa gratis
Zabawowa, sztukowa, prostokąt

Stołowa, średnica
W magazynie
Lampy stołowe, włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
25×17×23 cm, do malowania, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Fartuchy kuchenne, bawełniana, dla kobiet
W magazynie
Średnica
W magazynie
27-36×35 cm, plastikowa, kwadratowa
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy

200×200 cm, jednokolorowa, łóżko dwuosobowe
W magazynie
48×45×33 cm, pufy, nowoczesna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie