Polecamy
Historia cen
- 28.05.2026 - 815,15 zł
- 19.04.2026 - 815,15 zł
- 12.02.2026 - 874 zł
- 27.01.2026 - 949 zł
- 23.01.2026 - 806,65 zł
- 20.01.2026 - 949 zł
- 16.01.2026 - 825,63 zł
- 5.12.2025 - 806,65 zł
- 28.11.2025 - 759,2 zł
- 14.11.2025 - 806,65 zł
- 7.11.2025 - 854,1 zł
- 28.10.2025 - 949 zł
- 25.10.2025 - 816,14 zł
- 23.09.2025 - 949 zł
- 19.09.2025 - 831 zł
- 10.09.2025 - 949 zł
- 5.09.2025 - 831 zł
- 10.06.2025 - 949 zł
- 6.06.2025 - 816 zł
- 27.05.2025 - 949 zł
- 23.05.2025 - 816 zł
- 20.05.2025 - 949 zł
- 19.05.2025 - 807 zł
- 18.05.2025 - 835 zł
- 18.05.2025 - 807 zł
- 18.05.2025 - 835 zł
- 17.05.2025 - 807 zł
- 16.05.2025 - 835 zł
- 16.05.2025 - 807 zł
- 15.05.2025 - 949 zł
- 30.04.2025 - 1279 zł
- 25.04.2025 - 1087 zł
- 15.04.2025 - 1279 zł
- 12.04.2025 - 1100 zł
- 10.04.2025 - 1066 zł
- 7.04.2025 - 1239 zł
- 27.03.2025 - 1199 zł
- 1.03.2025 - 1149 zł
- 10.02.2025 - 804 zł
Opis produktu
Domek ogrodowy – Rojaplast
Wymiary
| Szerokość: | 201 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 121 cm |
| Wysokość: | 176 cm |
Specyfikacje
| Materiał | Metal/blacha |
|---|---|
| Rodzaj drzwi | Dwuskrzydłowe |
| Kolor | Szara |
| Rodzaj | Domek ogrodowy |
| Kraj pochodzenia | CN |
| Waga | 42 kg |
| Pielęgnacja | Czyścić wilgotną szmatką, nie używać agresywnych środków czyszczących |
| Montaż wymagany | Tak |
| Design | Klasyczny |
| Jakość | Extra |
| Material | Metal |
| Producent | RojaPlast |
Recenzje
Opinie użytkowników
Jeszcze tego nie rozpakowałam.
Najlepsze produkty od Bonami

Pojemniki 24 szt. na żywność Fresco – Hermia
Plastikowa, zestaw, kwadratowa
W magazynie
Kartonowy organizer na dokumenty Johan – Bigso Box of Sweden
27×19×35 cm, bez pokrywy, papier
W magazynie
Kartonowy organizer na dokumenty Johan – Bigso Box of Sweden
27×19×35 cm, z wieczkiem, papier
W magazynie
Beżowa ławka z materiału bouclé Watford – House Nordic
46×95×37 cm, nowoczesna, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
Dwupoziomowa półka łazienkowa Wenko Milo
55×25×14 cm, prosta, średnica
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Wełniany dywan tkany ręcznie w jasnym naturalnym kolorze 160x230 cm Calmio – Hanse Home
160×230 cm, do pokoju, shaggy
Dostępne w 2 sklepach
W magazynieDostawa gratis
Beżowy dywan odpowiedni do prania 160x230 cm Pompei 1612 – Ayyildiz Carpets
Do pokoju, shaggy, z krótkim włosiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Jasnoniebieska stołowa deska do prasowania Joseph Joseph Pocket
Stołowa, średnica
W magazynie
Kremowa/w kolorze złota lampa stołowa z tekstylnym kloszem (wysokość 47 cm) Yakamoz – Opviq lights
Lampy stołowe, włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Beżowy dziecięcy dywan do zabawy 120x170 cm Clown – Universal
120×170 cm, zabawowa, sztukowa

Zielony kartonowy organizer na dokumenty Johan Canvas Paper Laminate – Bigso
Średnica
W magazynie
Dywan Universal Moar Hakuna, 160x230 cm
160×230 cm, do pokoju, shaggy

Biały taboret ze schowkiem Wenko Wing, 33 l
48×45×33 cm, pufy, nowoczesna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Dywan Universal Parma Garro, 160x230 cm
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Dywan Universal Moar Hakuna, 140x200 cm
140×200 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Biała pościel dwuosobowa z kory 200x200 cm Seersucker Frill – Catherine Lansfield
200×200 cm, jednokolorowa, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Kosz na śmieci z pedałem ze stali nierdzewnej w kolorze złota 3 l Leman – Wenko
25×17×23 cm, do malowania, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Metalowy kwietnik (wysokość 108 cm) Vertical – Maximex
108×62×57 cm, metalowa, zewnętrzna
W magazynie













