Polecamy
Historia cen
- 29.05.2026 - 1117,75 zł
- 6.03.2026 - 1117,75 zł
- 5.03.2026 - 1401,65 zł
- 26.06.2025 - 1429 zł
- 20.06.2025 - 1186 zł
- 10.06.2025 - 1429 zł
- 6.06.2025 - 1229 zł
- 27.05.2025 - 1429 zł
- 23.05.2025 - 1229 zł
- 20.05.2025 - 1429 zł
- 18.05.2025 - 1215 zł
- 18.05.2025 - 1258 zł
- 17.05.2025 - 1215 zł
- 17.05.2025 - 1258 zł
- 16.05.2025 - 1215 zł
- 16.05.2025 - 1258 zł
- 2.05.2025 - 1429 zł
- 12.04.2025 - 1379 zł
- 10.04.2025 - 1329 zł
- 25.03.2025 - 1259 zł
- 20.03.2025 - 1083 zł
- 10.03.2025 - 1259 zł
- 5.03.2025 - 1083 zł
- 1.03.2025 - 1259 zł
- 26.02.2025 - 1349 zł
- 22.02.2025 - 1160 zł
- 15.02.2025 - 1349 zł
- 13.02.2025 - 1160 zł
- 10.02.2025 - 1349 zł
Opis produktu
W ostatnich latach sukcesy święcą balkony i tarasy, które latem stają się salonami pod chmurką. Jeśli uwielbiasz spędzać czas na świeżym powietrzu, dopracuj zewnętrzną przestrzeń do perfekcji. Rozsiądź się wygodnie i ciesz się piękną pogodą.
Wymiary
| Szerokość: | 80 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 76 cm |
| Wysokość: | 60 cm |
Specyfikacje
| Materiał | Metal |
|---|---|
| Rodzaj | Nieregulowane |
| Szerokość podłokietnika | 2.5 cm |
| Wysokość podłokietnika | 23 cm |
| Wysokość oparcia | 26 cm |
| Szerokość siedziska | 60 cm |
| Wysokość siedziska | 37 cm |
| Wysokość nóg | 15 cm |
| Nośność | 130 kg |
| Waga | 12.5 kg |
| Pielęgnacja | Czyścić wilgotną szmatką, nie używać agresywnych środków czyszczących |
| Umiejscowienie | Zadaszone miejsca na zewnątrz |
| Kolekcja | Mareluz |
| Jakość | Premium |
| Kolor nóg | Czarny |
| Materiał nóg | Stal |
| Specyfikacja materiału | 100% poliester |
| Materiał obicia | Poliester |
| Producent | Kave Home |
Recenzje
Opinie użytkowników
Fotel wygląda dokładnie tak samo jak na zdjęciu. Wysoka jakość wykonania poduszek oraz siedziska, tkanina jest z mocnego materiału i wygląda na trwałą. Cena odpowiada jakości.
Piękne i bardzo wygodne. Polecam dokupić poduszki boczne. Ale poza tym wszystko w porządku.
Wygodne, solidne. Siedzisko raczej twardsze, ale mam nadzieję, że dzięki temu się nie odkształci.
Najlepsze produkty od Bonami

Pojemniki 24 szt. na żywność Fresco – Hermia
Plastikowa, zestaw, kwadratowa
W magazynie
Kartonowy organizer na dokumenty Johan – Bigso Box of Sweden
27×19×35 cm, bez pokrywy, papier
W magazynie
Kartonowy organizer na dokumenty Johan – Bigso Box of Sweden
27×19×35 cm, z wieczkiem, papier
W magazynie
Beżowa ławka z materiału bouclé Watford – House Nordic
46×95×37 cm, nowoczesna, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
Dwupoziomowa półka łazienkowa Wenko Milo
55×25×14 cm, prosta, średnica
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Beżowy dywan odpowiedni do prania 160x230 cm Pompei 1612 – Ayyildiz Carpets
Do pokoju, shaggy, z krótkim włosiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Wełniany dywan tkany ręcznie w jasnym naturalnym kolorze 160x230 cm Calmio – Hanse Home
160×230 cm, do pokoju, shaggy
Dostępne w 2 sklepach
W magazynieDostawa gratis
Jasnoniebieska stołowa deska do prasowania Joseph Joseph Pocket
Stołowa, średnica
W magazynie
Kremowa/w kolorze złota lampa stołowa z tekstylnym kloszem (wysokość 47 cm) Yakamoz – Opviq lights
Lampy stołowe, włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Beżowy dziecięcy dywan do zabawy 120x170 cm Clown – Universal
Zabawowa, sztukowa, prostokąt

Kosz na śmieci z pedałem ze stali nierdzewnej w kolorze złota 3 l Leman – Wenko
25×17×23 cm, do malowania, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Zielony kartonowy organizer na dokumenty Johan Canvas Paper Laminate – Bigso
Średnica
W magazynie
Dywan Universal Moar Hakuna, 160x230 cm
160×230 cm, do pokoju, shaggy

Biały taboret ze schowkiem Wenko Wing, 33 l
48×45×33 cm, pufy, nowoczesna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Dywan Universal Parma Garro, 160x230 cm
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Biała pościel dwuosobowa z kory 200x200 cm Seersucker Frill – Catherine Lansfield
200×200 cm, jednokolorowa, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Dywan Universal Moar Hakuna, 140x200 cm
140×200 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Fartuch kuchenny Cooksmart ® Denim
Fartuchy kuchenne, bawełniana, dla kobiet
W magazynie
































