Polecamy
Czarny fotel z materiału bouclé Chuck – Micadoni Home
Wymiary 78×80×73 cm
1996,65 zł
Historia cen
- 28.05.2026 - 1996,65 zł
- 19.04.2026 - 1996,65 zł
- 13.03.2026 - 1818 zł
- 5.03.2026 - 1818,15 zł
- 20.02.2026 - 1716,15 zł
- 15.02.2026 - 1615,2 zł
- 14.02.2026 - 1716,15 zł
- 12.02.2026 - 2019 zł
- 16.01.2026 - 1812 zł
- 21.11.2025 - 1649 zł
- 5.11.2025 - 1619 zł
- 1.11.2025 - 1871 zł
- 28.10.2025 - 2019 zł
- 25.10.2025 - 1736,34 zł
- 20.10.2025 - 2019 zł
- 14.10.2025 - 1736 zł
- 7.10.2025 - 1615 zł
- 3.10.2025 - 1736 zł
- 1.10.2025 - 2019 zł
- 30.09.2025 - 1615 zł
- 26.09.2025 - 1736 zł
- 16.09.2025 - 2019 zł
- 12.09.2025 - 1736 zł
- 22.08.2025 - 2019 zł
- 20.08.2025 - 1615 zł
- 14.08.2025 - 2019 zł
- 6.08.2025 - 1560 zł
- 30.07.2025 - 1615 zł
- 28.07.2025 - 2019 zł
- 2.07.2025 - 1716 zł
- 24.06.2025 - 1675 zł
- 1.06.2025 - 1716 zł
- 23.05.2025 - 1708 zł
- 16.05.2025 - 1928 zł
- 13.05.2025 - 2042 zł
- 9.05.2025 - 2110 zł
- 30.04.2025 - 2269 zł
- 25.04.2025 - 1929 zł
- 15.04.2025 - 2269 zł
- 10.04.2025 - 1951 zł
- 7.04.2025 - 2269 zł
- 27.03.2025 - 2239 zł
- 25.03.2025 - 2159 zł
- 20.03.2025 - 1857 zł
- 10.03.2025 - 2159 zł
- 5.03.2025 - 1857 zł
- 26.02.2025 - 2159 zł
- 22.02.2025 - 1857 zł
- 15.02.2025 - 2159 zł
- 13.02.2025 - 1857 zł
- 10.02.2025 - 2159 zł
Opis produktu
Czarny fotel z materiału bouclé Chuck – Micadoni Home
Wymiary
| Szerokość: | 80 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 73 cm |
| Wysokość: | 78 cm |
Specyfikacje
| Funkcje | Obrotowe |
|---|---|
| Materiał | Materiał |
| Kolor | Czarna |
| Rodzaj oparcia pleców | Niska |
| Styl | Nowoczesny |
| Poduszki oparcia | Na stałe |
| Poduszki siedziska | Na stałe |
| Twardość siedziska | Średnio twarde |
| Kraj pochodzenia | PL |
| Rodzaj fotela | Tapicerowane |
| Wysokość oparcia | 36 cm |
| Szerokość siedziska | 72 cm |
| Głębokość siedziska | 53 cm |
| Wysokość siedziska | 42 cm |
| Wysokość nóg | 5 cm |
| Właściwości | Bez nóżek/bez podłokietników/obrotowe |
| Nośność | 150 kg |
| Waga | 24 kg |
| Zdejmowany pokrowiec | Nie |
| Pielęgnacja | Czyścić suchą szmatką, nie używać agresywnych środków czyszczących |
| Certyfikaty i normy | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Wypełnienie | Molitan (PUR) |
| Kolekcja | Chuck |
| Montaż wymagany | Nie |
| Design | Nowoczesny |
| Jakość | Extra |
| Kolor nóg | Czarny |
| Materiał nóg | Plastik |
| Materiał konstrukcji | Płyta wiórowa/lite drewno sosnowe/sklejka |
| Specyfikacja materiału | 100% włókno z recyklingu PET |
| Skala testu martindale'a | 90000 martindale |
| Nazwa materiału obicia | Now or Never 100 |
| Materiał obicia | Bouclé |
| Producent | Micadoni |
Najlepsze produkty od Bonami

136,85 zł150,44 zł
Pojemniki 24 szt. na żywność Fresco – Hermia
Plastikowa, zestaw, kwadratowa
W magazynie
132,64 zł
Kartonowy organizer na dokumenty Johan – Bigso Box of Sweden
27×19×35 cm, bez pokrywy, papier
W magazynie
126,33 zł
Kartonowy organizer na dokumenty Johan – Bigso Box of Sweden
27×19×35 cm, z wieczkiem, papier
W magazynie
122,96 zł135,14 zł
Pojemniki na żywność 12 szt. na żywność Fresco – Hermia
Plastikowa, zestaw, kwadratowa
W magazynie
572 zł
Beżowa ławka z materiału bouclé Watford – House Nordic
46×95×37 cm, nowoczesna, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
1232 zł1298 zł
Wełniany dywan tkany ręcznie w jasnym naturalnym kolorze 160x230 cm Calmio – Hanse Home
160×230 cm, do pokoju, shaggy
Dostępne w 2 sklepach
W magazynieDostawa gratis
337,63 zł
Biały taboret ze schowkiem Wenko Wing, 33 l
48×45×33 cm, pufy, nowoczesna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
343,14 zł
Beżowy dywan odpowiedni do prania 160x230 cm Pompei 1612 – Ayyildiz Carpets
Do pokoju, shaggy, z średnim włosiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
151,35 zł
Dwupoziomowa półka łazienkowa Wenko Milo
55×25×14 cm, prosta, średnica
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
270,01 zł
Kremowa/w kolorze złota lampa stołowa z tekstylnym kloszem (wysokość 47 cm) Yakamoz – Opviq lights
Lampy stołowe, włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
275,59 zł347,67 zł
Beżowy dziecięcy dywan do zabawy 120x170 cm Clown – Universal
120×170 cm, zabawowa, sztukowa

492,56 zł
Jasnoniebieska stołowa deska do prasowania Joseph Joseph Pocket
Stołowa, średnica
W magazynie
1502 zł
Szafka w dekorze dębu 95x111 cm Multilux – Kalune Design
111×95×36 cm, matowa, dębowa
W magazynieDostawa gratis
178,35 zł
Biała pościel dwuosobowa z kory 200x200 cm Seersucker Frill – Catherine Lansfield
200×200 cm, łóżko dwuosobowe, francuska
W magazynie
126,33 zł
Zielony kartonowy organizer na dokumenty Johan Canvas Paper Laminate – Bigso
Średnica
W magazynie
272,99 zł344,39 zł
Dywan Universal Moar Hakuna, 140x200 cm
140×200 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
353,6 zł446,08 zł
Dywan Universal Moar Hakuna, 160x230 cm
160×230 cm, do pokoju, shaggy

340,6 zł429,68 zł
Dywan Universal Parma Garro, 160x230 cm
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie


































