Azzardo AZ4256 - LED Plafon MALTA LED/48W/230V śr. 60 cm 4000K czarny
Do sklepu Liderlamp.pl
DostępnośćW magazynie
Darmowa dostawa
Produkt można zwrócić w ciągu 60 dni
Historia cen
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Opis produktu
Specyfikacje
Zalecany typ żarówkiLED
WłączanieWłączane wyłącznikiem
LokalizacjaDo  sypialni i  salonu
KształtOkrągła
Liczba światełPojedyncze
Napięcie zasilania230V
Barwa światłaNeutralna biel
ProducentAzzardo
Podobne produkty
Rabalux 75011 oświetlenie sufitowe LED Larcia, 19 W, czarny
-11 %