


Wymiary 60×120 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał Skład: 80% bawełna | 20% poliester Gramatura: 190 g/m² Kolor Żółty Wymiary Rozmiar: 60 x 120 cm Właściwości Miękki materiał, przyjemny w dotyku Wysoka elastyczność, zachowuje stały kształt Nie wymaga prasowania Obszyte gumką na całym obwodzie prześcieradła Praktyczne porady Przed pierwszym użyciem prześcieradło dokładnie wyprać Zalecana temperatura prania: 30 - 40 °C (wg etykiety producenta) Zalecane pranie: co tydzień, maksymalnie raz na 14 dni W suszarce zalecamy suszyć na niskie temperatury Zawartość opakowania 1 szt. prześcieradła 60 x 120 cm
| Szerokość: | 60 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 120 cm |
| Materiał | Bawełna |
|---|---|
| Rozmiar | 60 x 120 cm |
| Gramatura | 190 g/m2 |
| Z gumką | Tak |
| Suszenie w suszarce | Tak |
| Optymalna wysokość materaca | Do 12 cm |
| Elastyczne | Tak |
| Wersja | Elastyczne, Z gumką |
| Dla dzieci | Dzięcięce |
| Zalecana temperatura prania | 30 - 40 °C |
| Waga | 0,3 kg |

70×140 cm, klasyczna, bawełniana
W magazynie
60×120 cm, bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
60×120 cm, bawełniana
W magazynie
70×140 cm, bawełniana
W magazynie
70×140 cm, bawełniana
W magazynie
70×140 cm, bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
90×200 cm, napinająca, dżersejowa
W magazynie
70×140 cm, bawełniana
W magazynie
70×140 cm, napinająca, bawełniana
W magazynie
90×200 cm, napinająca, dżersejowa
W magazynie
90×200 cm, bawełniana
W magazynie
70×140 cm, bawełniana
W magazynie
70×140 cm, bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
90×200 cm, napinająca, dżersejowa
W magazynie
70×140 cm, bawełniana
W magazynie
60×120 cm, napinająca, bawełniana
W magazynie
160×200 cm, napinająca, bawełniana
W magazynie
60×120 cm, napinająca, bawełniana
W magazynie

90×200 cm, bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
90×200 cm, bawełniana
W magazynie
60×120 cm, napinająca, bawełniana
W magazynie
70×140 cm, bawełniana
W magazynie
110×150 cm, klasyczna, bawełniana
W magazynie
90×200 cm, napinająca, dżersejowa
W magazynie
70×140 cm, bawełniana
W magazynie

17×57 cm, sosnowa, drewniana
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
Do wysłania za 4 tygodnie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie